Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с врата/ плафон


Farful

Recommended Posts

Здравейте, имам проблем с пасажерската врата на фабия 2, 2008 г. Когато вратата се отваря, плафонът не светва, нито сигнализацията на таблото за отворена врата. Къде се намира микроключето, плафонът и индикаторът от него ли черпят информация за това, дали вратата е отворена. Ще проверя и кабелите между вратата и купето, но се съмнявам да е от там. Някой, ако се е сблъсквал с този проблем и го е отстранявал, да даде съвети :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако бравата е като на Фабия 1 ключето е извън бравата под заключващия език , но при мен не се получи - освен това ключе има още около 6 вътре в бравата и дори да  работи външното ако не открива някое от вътрешните пак няма да отчита. В момента при мен при отваряне не светва плафона , но като се заключи и е отворена вратата всичко си светва :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.