Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем със стъклото на лявата врата


versay13

Recommended Posts

Здравейте приятели. Днес на 13-ти на тръгване от работа, свалих стъклото на шофьорската врата да си кажа две приказки с колегата за работата в понеделник и когато натиснах бутона за вдигане на стъклото на вратата, нещо изпука и стъклото спря. Вдигнах стъклото на ръка и проверих машинката дали работи. Машинката работи а явно нещо в лостовата система се шчупи. Въпросът ми е колко може да струва лостовата система и дали се продават отделно елементи за нея. Знаете ли къде в София могат да я поправят. Благодаря предварително. Колата е шкода Fabia 2 Combi

Редактирано от versay13
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам дали проблема е като при мен, но моето на аудито като се свали не се вдигаше трябваше да го бутам на горе.като го сменявах ми смениха и някакви пласмасови държачи които са по 5лв втора употреба и се оправи.питаи някои стъклар те знаят всичко :))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много инфо има по този въпрос във форума.

Ползвайте тъсачката преди да пускате тема и отговори по нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ползвам търсачката, но на този етап не намирам нищо. Може бе не знам точно какво да пиша в нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох доста теми из форумите и реших да отида при Пламен Маджаров. След ремонта ще пиша за резултатите. Благодаря на всички за отговорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай при Микрон Доцев в кв. Княжево - евтино, гаранция има и работят чисто и бързо.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата е свършена, стъклото работи перфектно. Човекът работи спокойно и изпипва нещата до-край. Доволен съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

Не си играйте много с машинката като изпука, понеже всичко е пластмаса и от жилата бързо се изпилява охлювчето и после ремонта е по скъп. Щом се счупи дърпайте на ръка, застопорявайте и на майстор или сами си го сменете. Пласмасовите щипки ги има на всякъде по 5-10лв, механизма целия го има в Евро 07 на по висока цена с отстъпките може да го вземете за 80лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.