Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Superb 3 - Представяне и новини за модела


bega4kata

Recommended Posts

Определено. Утре ще пуснат официалните снимки от Шкода на сайта си /не българският/.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 218
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • shaft

    27

  • Samo

    17

  • simichoil

    13

  • igeorgiev82

    13

Най-много писали в темата

мен по-острите и изсечени форми повече ми допадат и евала, че връщат цялата гама към тях. Зализаната Октавия 2 фл беше странна, но новата О3 комби е най-доброто на вид излизало до сега. Супърба по-радва от Пасата за пореден път :)

 

2015-Skoda-Superb-Vs-VW-Passat.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сегашният Пасат не изглежда така, не смятам че и новият Суперб ще е такъв като на снимката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са снимки с фотошоп, споко.

 

Много ясно, че не е това, има стотици други снимки и се виждат и фарове и всичко.

 

Пасатът ми харесва адски много, както изглежда сега.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано и наживо да го бива :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзърче:

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тизърчето напомня, че всъщност това не е Сюпърб 3, а трябва да е 4.

 

Сюпърб 1 е от 1934 година и е правено до 1949 година :D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия нямат много зор да бързат, да го показват... Изчака ми се чакалото....

 

Поздрави....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно сигурен съм,че ще се хареса на всички шкодаджии :flag_skoda: само,че разглеждайки тези предварителни снимки ми се струва,че ценово ще поотскочи нагоре :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бреййй,ние като,че ли сме тръгнали да я купуваме :lol:(дай боже да има такива колеги де) ,толкова не ни търпи търпилото.

Е,сигурно ще скокне цената,но не вярвам да е по скъпа от пасата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даа със сигурност няма да го изпревари ценово..Един хубав Пасат стига до 80 бинки :heat:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, по един бъбрек продаваме и готово :D  Ама... за една ламарина-пластмаса... нещо не е много добра идеята.

 

А дано да спечелим тото-то, което не играем и да си купиме по една :D

 

Иначе верно, може на вечеря да я покажат - да им свърши работния ден, че нали уж е работен ден :D

 

По-здрави и това е.

 

ПП: По принцип тоя рендер, най-донбре я описва - дебела, тромава, стабилна и т.н. Доста прилича на камуфлажките (само, че дръжките са ги направили малко като на пасатора - няма да са там 100%):

1472906843962573449.jpg

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(от преди 55 минути - с минигалерия в края на статията) Nová ŠKODA Superb - vlajková lod značky ŠKODA

Редактирано от шкодиво
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пффф... ако е това - това ще е най-красивата шкода досега! :) Ама... наживо дано да показва същият респект.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пуснам обява, ако е това... написал съм текста и чакам само да натисна "публикувай" :D

 

Лилиииии... нищо общо с Октавия 3, която за мене си е безлична - да не се обижда никой :) Това няма аналог и крадени стопове, фарове и каквото и да е от някое А-л-ди...

 

... раз'лопа ми се сърцето...

 

Поздрави 

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красота !!!

 

http://www.carscoops.com/2015/02/skoda-accidentally-drops-photo-of-new.html

Редактирано от didko75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те това си е тотален Пасат бе! Не, че нещо, мен новия Пасат ме кефи, ама то само една еблема остана различна.

 

Тепърва като видим снимки на живо и видео, че после и в автосалоните, ще се убеждаваме в разликите с Пасат. Както и с приликите :)

 

Например - размерите:

 

"Флагманът на Skoda ще превъзхожда всички свои конкуренти в сегмента както с разстоянието за място на краката на возещите се на задните седалки пътници, така и с обема на багажника си. Това ще е възможно въпреки факта, че дължината на новия Suberb няма да превиши 5 метра. Същевременно обаче разстоянието между двете оси на модела ще бъде по-голямо от това на VW Passat B8.

 

За новия Superb се знае още, че ще бъде изграден на новата модулна платформа MQB, което означава, че моделът ще получи и двигателите от направения на същата архитектура Passat B8. Засега са известни само два от тях - 2.0-литров турбо-дизел със 190 к.с. и 2.0-литров бензинов TFSI с 280 к.с. Ще има и версия с хибриден агрегат, чиято сумарна мощност ще е над 210 к.с., но разходът на гориво ще бъде малко над 2 л/100 км."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тооовааа... определено няма да е за нормалните хора... цената няма да е никак ниска. Предполагам, че базовата ще е 45-48 бона лв.

 

Поне ще плакнем очички :)  За пореден път - адски красива кола изкараха от Шкода! БРАВО!!! Много ми харесва!!!

 

Поздрави

 

ПП: гледам, че и цветовете са 5... все пенсионерски :) тоест, вече не е насочен за всякакъв тип хора - ами точно само за бизнес. Лично на мен ми харесват синия цвят и тъмният сив, както и големите петолъчки с по три лъча - много красива кола става така.

 

ПП2:

Още снимки, много добре изглежда:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.776272789131851.1073741962.142062625886207

http://www.skoda-auto.com/en/experience/motorshows/geneva2015

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо брутален.

Хаха,Пасата е като грозното пате пред него.Кабанчо кърти,евала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.