Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Superb 3 - Представяне и новини за модела


bega4kata

Recommended Posts

  • Отговори 218
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • shaft

    27

  • Samo

    17

  • simichoil

    13

  • igeorgiev82

    13

Най-много писали в темата

http://www.skoda-portal.de/index.php/2015/02/superb-iii-die-fakten/

От мен получавате и всички мотори-накрая на статията, коята е auf deutsch;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:banger_1:  :banger_1: 

Мнооого яки снимки! Този жълтия металик доста смело решение,но изглежда доста добре! Мисля,че нямам търпение да видя този Супърб на живо.....Брутална машина :banger_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам ги пак тези снимки и си представям това жълтото на пътя, ами то ще засенчи всички коли дори и така наречените премиум кар :flag_skoda:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.carbuyer.co.uk/news/143635/skoda-superb-price-saloon-will-start-at-18640

 

 

Ето ги и цените за англичаните.Най-отдолу на страницата.

Редактирано от igeorgiev82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.carbuyer.co.uk/news/143635/skoda-superb-price-saloon-will-start-at-18640

 

 

Ето ги и цените за англичаните.Най-отдолу на страницата.

Е за България сигурно ще са малко по-олекнали цените, но пак ще си е цифра тази машина :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същите цифри, но в евро ще са при нас.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз гледам текущата ценова листа. Това имах предвид на първо място с "като мине първата вълна от покупки и пуснат пакетите". В момента едишън изпълнение TDI-CR 184 к.c., 6DSG, 4x4 струва 49 070 по ценова листа. Да, става въпрос за седан, не за комби, то е 51 бона. А и "отлично оборудван" е въпрос на личен вкус, естествено. Аз тези 49 мога да ги направя без проблем 55 с екстрите, които искам - безключов достъп, ксенон, адаптивен круизконтрол, камера и металик. Но ще ми върши идеална работа и без тези неща.

 

А на О1 от всички тези неща само металика го е имало  :sorry:

 

EDIT: Мнението изобщо не е по темата, много съжалявам.

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е по темата - говорихме за цени. Наистина новите модели са си супер, но Шкодите стават все по-скъпи (доколко това е обосновано всеки си решава). Предишните Супърби в ценовите листи имаше в началото по някоя 3-ка, сега вероятно всичко е започва с 4 :)

 

Разбира се всички много се кефим на новия Супърб, просто остава една горчивина как все повече фенове на марката копнеещи за Шкода се отдалечават като възможност да си купят любимата марка. Факт е, че това си е стратегия и за бранда работи - привличат се клиенти, които доскоро са карали Ауди-та и т.н. Продажбите го доказват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е по темата - говорихме за цени. Наистина новите модели са си супер, но Шкодите стават все по-скъпи (доколко това е обосновано всеки си решава). Предишните Супърби в ценовите листи имаше в началото по някоя 3-ка, сега вероятно всичко е започва с 4  :)

 

Разбира се всички много се кефим на новия Супърб, просто остава една горчивина как все повече фенове на марката копнеещи за Шкода се отдалечават като възможност да си купят любимата марка. Факт е, че това си е стратегия и за бранда работи - привличат се клиенти, които доскоро са карали Ауди-та и т.н. Продажбите го доказват.

Прав си колега ама няма как наливат се милиони, за нови поточни линии, нови технологии, по-качествени материали и т.н  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааааааа

Колега "Пуф-паф" май ще чупиш касичката и ще скачаш в ново комби :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това е рендер пак - не е истинско - отзад е 1:1 с Октавията и 100% няма да е това.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се и аз да не е истинско,че ич не е убаво.Както се беше изразил един колега:"Прилича на тъжно магаре с каска" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда... споко - то си пише, че някой "луд-учен" е решил да рисува и още в началото на статията пише "предполагаме, че ще изглежда така", защото някой им е обяснил, че така може да изглежда... Те на седана стоповете СЛАВА БОГУ нямат нищо общо с тези на Октавия, та и на комбито няма да имат, защото тези на реднера са 1:1 с тези на Октавия ;)

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега "Пуф-паф" май ще чупиш касичката и ще скачаш в ново комби :hello:

 

Първо трябва да счупа касичката за по-достъпен и голям гараж !

 

Иначе засега  няма комби дето да искам повече от мойто, но се опасявам за новия Супърб наистина...доколкото се познавам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено има много по-голям шанс да е така :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чешский доминатор: четыре причины купить новую Skoda Superb вместо Volkswagen Passat

 

http://www.kolesa.ru/article/cheshskij-dominator-tri-prichiny-kupit-novuju-skoda-superb-vmesto-volkswagen-passat-2015-03-16

Редактирано от Levcho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Излязоха цените на новия Суперб 3

 

http://www.skoda-auto.cz/SiteCollectionDocuments/skoda-auto/ke-stazeni/novy-superb-cenik.pdf

 

Цената в крони, разделена на 14 дава цената в лева

 

Мисля ,че е колкото фейслифтовия без отстъпка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.