Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Superb 3 - Представяне и новини за модела


bega4kata

Recommended Posts

Ето и статията в Дневник   :eusa_clap:

Гамата от двигателя включва пет бензинови и три дизелови мотора, всичките с турбокомпресор, като мощностите са от 120 до 280 коня.

Освен механични трансмисии са на лице автоматични с двоен съединител, като и версии със задвижване 4Х4.

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 218
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • shaft

    27

  • Samo

    17

  • simichoil

    13

  • igeorgiev82

    13

Най-много писали в темата

https://www.youtube.com/watch?v=0cYowq0dFKE   :flag_skoda:

 

Наистина,не знам Пасатора кой ще го купи освен ако не са близки цените. 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=qKJCmutnd4s -Видео от представянето.

Редактирано от igeorgiev82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страничната линия кефи повече от стария модел , на който центъра на тежестта сякаш беше изместен назад с онази прекалено голяма задна врата. На новия е точно както си му е редът - по-стегната визия и съразмерни пропорции. Бравос! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО, много добре изглежда на истинска снимка. Много интересна ми беше формата на фара от скиците, стоеше странно, но на истинско много добре се е получило... по-як е от пасата, спор няма ... саааамо отвътре таблото ми прилича на по-голяма Октавия, ама не съм видял все още реална снимка.

(щом има вече 2 чадъра, всичко е наред :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мен интериора (поне това, което виждам на снимките) не ми кореспондира с екстериора. От вън - невероятно прасе... красив много, ама вътре.....

 

Незнам защо го няма в цвят бяла перла - това ще му е правилния цвят според мен.  Най-вероятно ще се появят още цветове......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук има много хубаво видео - цялостно всичко се вижда. Не Ви разбирам, как очаквате от VW да пуснат и на супърба мултимедийното табло - пасатора им ще падне на отрицателни продажби...

 

Интериорът си е обикновен отвсякъде. Почти същото като в O3 RS-ката с някои промени...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има и комби,но за мен това е първия Супърб(лифтбек),който е "завършен"отзад.Старите бяха някак си....недовършени и не ми харесваха.Виж,комбитата са готини,въпреки,че е мое мнение,че такъв клас кола не трябва да има комби.Много ще ми е интересно да видя,какво ще е при положение,че лифтбека е съвършен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има и комби,но за мен това е първия Супърб(лифтбек),който е "завършен"отзад.Старите бяха някак си....недовършени и не ми харесваха.Виж,комбитата са готини,въпреки,че е мое мнение,че такъв клас кола не трябва да има комби.Много ще ми е интересно да видя,какво ще е при положение,че лифтбека е съвършен.

 

За Супърб 2 хеча съм съгласен, ама първият Супърб си беше много ОК според мен !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Супърб 2 хеча съм съгласен, ама първият Супърб си беше много ОК според мен !

 

Съгласих се :).Въпреки,че си приличат с октавия 1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм го виждал на живо новия Пасат.В момента даже има един черен пред Автотрейд. Нищо особено за мен.

Не съм се возил,но едва ли ще ме впечатли двулитров дизел 4х4,пък макар и 240 коня.Ще върви на 1-ва и 2 ра впечатляващо,после нищо особено.Нагоре ще върви като 190 коня мотора само с предно.

Както и предполагах,до 100 е много бърз-за под 6 секунди.Но до 200 ,на база че до 100 е за 6 сек, е доста бавен.До 200 за 28 сек. Значи от 100 до 200 е за 22-23 секунди.Което е доста зле.

За справка моята Октавия от 100 до 200 е 12-13 секунди.

Така че не правете драма,че нямало да има би-турбо мотора за Суперба.Този с 190 коня ще върви идентично. Тези 240 коня от двулитров дизел и без това са малко преизнасилена работа.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, този 240 кс дизел не върви толкова , колкто повечето хора предполагат и не е много по-интересен от 190 кс варианта. Истинското вървене ще бъде с 280кс Сюпърб. Харчене също  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с данъка е смешно да се мисли за кола , която е 70-80К лв, отделно че се предлага N1 и тогава този проблем отпада. 

Редактирано от bubaru
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с данъка е смешно да се мисли за кола , която е 70-80К лв, отделно че се предлага N1 и тогава този проблем отпада. 

:PDT_Armataz_07:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тука пича обяснява много добре нещата около новия Супърб :https://www.youtube.com/watch?v=jgqVHZegYZg
С две приказки-Рахат,голем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто показаха официално снимките на новия Superb, в чешкия сайт има и цяла страница на модела. От тези дни увеличиха възможностите за избор на цвят и джанти:

http://www.skoda-auto.cz/models/novy-superb

Когато искам да си почина от работата в офиса, определено ми действа разтоварващо.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто показаха официално снимките на новия Superb, в чешкия сайт има и цяла страница на модела. От тези дни увеличиха възможностите за избор на цвят и джанти:

http://www.skoda-auto.cz/models/novy-superb

Когато искам да си почина от работата в офиса, определено ми действа разтоварващо.

 

Поздрави

 

яко да! моята комбинация е цвят modra lava и джанти phoenix anthracite

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и в сайта на Еуратек има страница и визуализатор на Супърб 3! На мен ми е интересно как ще изглежда комбито, ако има такова де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=-xDdIwgJ27M

 

Доста смело - с тези хромирани джанти.

 

И нещо интересно - вече е заводско с лед осветление на задния номер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук има много хубаво видео - цялостно всичко се вижда. Не Ви разбирам, как очаквате от VW да пуснат и на супърба мултимедийното табло - пасатора им ще падне на отрицателни продажби...

В новия брой на AutoBild чета, че мултимедийно табло ще има на по-късен етап! Ай честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.