Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Superb 3 - Представяне и новини за модела


bega4kata

Recommended Posts

  • Отговори 218
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • shaft

    27

  • Samo

    17

  • simichoil

    13

  • igeorgiev82

    13

Най-много писали в темата

Не съм съгласен :)

 

Както е казал колегата въпрос на вкус :)

Само си споделям болката :D

Аз лично ще го взема с 18ки и DCC, само да пуснат ФЛ, проста като ходя към колата трябва да ми се пълнят очите :)

Редактирано от Milen Dimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 е перфектна джанта за Супърб 3. Всичко по-малко стои странно на колата. 

 

klz1463748632e.jpg

 

Венелински, да ти е честита!!! Страшно изглежда машината!!! :) Определено 18-ката си е за тая кола.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Milen Dimitrov,коя моторизация си харесал?

Интересно ми е дали за ФЛ ще сложат по-голям дизел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Milen Dimitrov,коя моторизация си харесал?

Интересно ми е дали за ФЛ ще сложат по-голям дизел.

2,0 TSI 280 коня :D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, най-вероятно L&K или новата спортна линия. От ЕТ ми казаха, че няма да имат такава за тестова, не съм проверявал дали имат такава във VW, още не ми е на дневен ред Супърба ми има още две години служба при мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

http://fakti.bg/avto/196384-skoda-superb-se-promena-i-poskapva

 

Публикувах този линк и в раздела със статии и връзки за Skoda в пресата. Ако модераторът прецени, моля, нека я изтрие.

 

Иначе, RS SIII ще бъде нещо страшно... Така поне си мисля! 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ъпдейт за Columbus навигацията с карти за 2017

 

Смъкнах ги и ги качих на колата - аз не видях никаква разлика (поне в Русе - понеже ми е познат града). Иначе си помни историята на дестинациите - което е хубаво поне за мен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ъпдейтнаха Q3 с картите за 2017, ако са еднакви единственото ново, което видях са добавените магистрали Марица и Струма само до Дупница, в София гледах за някои от новите пробиви, но ги нямаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маправих файл с POIs  с камерите в България за Columbus (вероятно ще стане и с другите навигации). Нагласил съм го да бипка при наближаване на камера. За тези извън града го прави на около 500м, за тези в града обаче разстоянието е значително по-малко.

Има ли интерес за да го кача някъде за сваляне?

Редактирано от Samo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Link към архива. За момента съдържа само фиксираните мобилни камери актуални към 03,2016.

Кратка инструкция: Разархивирате на флашка или СД карта форматирана в ФАТ32. През навигацията setings търсите къде е software update. Импортират се POIs. Нужно е да бъдат маркирани в менюто за POI за да се показват и сигнализират зуково.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

iV - новата посока в която поема Шкода! Добре звучеше всичко по време на представянето на малката електричка Citygo iV и фейслифта на флагмана Superb iV.

 

А като гледаш прякото предаване с детето и всеки си има пиячка - изглежда ето така картинката:

039007475.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак залитат по заоблените форми :( Не разбирам защо, след като модела е очевидно сполучлив, се полагат усилия да се осакати :( 

А базова цена на Scout от 41К+ евро ми се струва неприемливо висока. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.