Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

От Фелиция на Фабия


ogy76

Recommended Posts

Здравейте,

от вчера съм горд собственик на Фабия 2 комби 1,4TDI 2010г.

Запознат съм в детайли с Фелицията, но Фабия второ поколение ми е доста непозната. Затова реших да пусна тема във форума и да Ви помоля за отзиви за модела / + и - /.

От вчера я карам и като първи впечатления съм доволен, днес ползвах услугите на най-добрия Шкода сервиз в Пловдив - ЛЮСИ /специални благодарности на Ицо, Стоян и Любо - бързи, отзивчиви и супер професионалисти/ и направих техническо обслужване.

Искам да споделите най-честите проблеми, с които сте се сблъсквали и може да се появят и при мен.

В раздела Фелиция всички са много услужливи и се надявам тук да е по същия начин.

Предварително Ви благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.