Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

19.10.14 Пловдив Reloaded :)


PUF-PAF

Recommended Posts

И така след моето посещение в Пловдив уикенда искам да благодаря на колегите за импровизираната, но сърдечна и бърза организация.

 

Пропуснах Софийската среща, но се запознах с Пловдивски юнаци и като имам път натам отново ще звънна непременно.

 

Надявам се Марто няма против, че ще използвам неговия наративен стил, който трябва да се включи в Правилата на Форума !

 

Това сме първоначално ентусиастите на по кафе в Макдоналдс :)

PDZcNhM.jpg

 

После дойдоха и други юнаци...

60CIX0k.jpg

 

Количките бяха само 3, но какви :)

2xpt16M.jpg

D3lYTcP.jpg

RxOzPUA.jpg

Тази на Жоро крещи Шкода отвсякъде :)

APXDK7y.jpg

Ето и стройната красавица на Илко сцвят metal grey :)

X4JSBGZ.jpg

 

И за финал забелязахме шпионин от фен-клуба на Ягуар, който изгонихме с камък в ръка...

dAOAw7S.jpg

RoEufr9.jpg

 

Поздрави на всички и дано по-често влизат във форума Пловдивските юнаци! :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, много хубави снимки. Фотографа е ясен, ама и апарата си го биваше.

Павка, радвам се че се обади да се видим и запознаем. Надявам се на следващата среща да има повече Шкоди. В момента две са в процес на реставрация. Анастас закъсня по уважителни причини и се появи малко след, като ти си тръгна.

Щеше да има още една хубава Шкода на фотото. Няма нищо. Другия път.

А, и да се похваля - возих се за сефте на О3 - на Павката Октавията. Разни гъдели, автомати, панорамни покриви с подвижен таван. Голяма работа! Направо самолет! А и как вървиии... Със здраве да си карате новите колички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Илко, по-скоро Жоро е прав - всичко е от апарата :)

 

Жоро, сега ме хвана яд, че съм изпуснал. До края на годината да е живот и здраве ще имам още 2 идвания вероятно и ще звънна пак in advance - да организираме и по-фотогенично място от макдоналдс.

 

Но сте опасни признавам - за няколко часа си организирал цяла банда да дойде :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, следващия път ще го направим на различно място, че този Макдоналдс не е много подходящ. Но и да имаш повече време, Павка, че да обърнем и малко внимание на колите.

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги :eusa_clap: Хубава среща сте направили.  За следващия път , ще се опитаме да се включим и още хора :D

 

п.п. Павка , Благодарим за хубавия снимков материал :hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Илко, по-скоро Жоро е прав - всичко е от апарата :)

 

Неее, и гледната точка на фотографа е много важна. То, че си добър фотограф е ясно, исках да ти похваля и фотоапарата.

Макдоналдса го предложих най-вече заради малката принцеса. Да има детски кът, катерушки, пързалки и т.н. :)

Ама тя май покрай Шкодите повече се въртя. И само как отключи Октавията с пръстчето.

Но сте опасни признавам - за няколко часа си организирал цяла банда да дойде :)

 

Всичко е въпрос на желание и липса на по-важни ангажименти, разбира се. Има и още, това не сме всички.

 

 

Браво колеги  Хубава среща сте направили.  За следващия път , ще се опитаме да се включим и още хора :D

 

Ма Да! Аз вече си мисля, че сме обект на някакво предварително разузнаване. Появявате се по един, по двама... :call_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.