Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автобояджия на ул.Зелмляне 12А! НЕ!!!


jaden

Recommended Posts

След градушката, колата която купих е била правена в този сервиз, който се занимава с авто боядисване и тенекеджииски услуги!? Все бях виждал некадърна работа,но тези "майстори" направо са си оставили ръцете! По - нескопосано направена кола през живота си не съм виждал!!! Това,че всички стъкла бяха с големи остатъци от мъгла е най-малкия проблем!/срещу съответна сума при други хора ми оправиха стъклата/ Не е нужно да си специалист за да видиш преливките на колонките! По средата на тавана, от врата до врата, стои черта пак от мъгла! С изправянето не са се справили никак добре - личи си! Опитвали са се да чистят уплътненията на стъклата и са им таковали майката /извинявам се за езика, но е меко казано изнервящо/ Цялата предпазна щора в багажника е в капки от боя или някакъв бояджийски препарат, който на прима виста доста трудно ще се изчисти! Като отвориш вратите, се вижда горния и долния слой боя! Най-вероятно са сменяли предния капак, боядисвали са го /юли или август/ и вече има ръжда в единия ъгъл!?!?

Каквото и да е, няма извинение за начина по който е направен автомобила! Такива "майстори" просто не трябва да имат работа! ТРАГИЧНА изработка!!!

Никой уважаващ себе си майстор или сервиз, който умее да работи, не би издал така направен автомобил!

Редактирано от jaden
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като е толкова трагично направена и си личи и без да си професионалист, защо тогава я купи колата ?

Чисто любопитство.

Редактирано от Bojanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото е на 80000 км и е със сервизна история в ЕТ! Обаче,ако беше "нов внос'' на "реални" 123 456 км - нямаше и да я погледна!Абсолютно съм наясно, че като купувам кола втора ръка, няма как да е идеална, но тази "майсторска работа"  е просто прекалена! И го споделих, не за да не ходите там /всеки сам си решава/, а за да сте наясно с какво може да се сблъскате и какво да очаквате!

Редактирано от jaden
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.