Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Октавия 3 - ръководство за ремонт, експлоатация и обслужване


mordo

Recommended Posts

Това е връзка към ръководството на руски език в pdf формат. Дано ви е полезно:

 

http://dox.bg/files/dw?a=8365bf05b3

 

Тъй като връзката е активна до 16.10.2014 г., моля, който има нужда да ме уведоми, за да го кача отново.

 

Поздрави. 

Адрес на коментара
  • 4 години по-късно...
  • 2 години по-късно...

Не се надявай на такова нещо на съвременен автомобил. В ръководството за експлоатация на 98% от проблемите пише обърнете се към сервиз. Може би само за смяна на чистачки, крушки и предпазители дават насоки. 

Адрес на коментара
Преди 3 часа, ghost_rider написа:

Не се надявай на такова нещо на съвременен автомобил.

В същност и аз съм виждал разни апокрифни, сканирани в pdf ръководства за ремонт на О1 и О2 на руски. Би трябвало да ги има и в официалните сервизи, но как може да се добере до тях нормален човек - нямам идея.

Адрес на коментара

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.