Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Smolyan Race 2014


Felmon

Recommended Posts

Здравейте ! В град Смолян се проведе състезание по дрифт, драг, оф-роуд, тунинг, музика, майсторско шофиране и краш.... Нашия колега fulcrum също участваше в раздел тунинг, мисля, с неговата зелена шкода, но показа и как се прави на драга :D 

 

Интересен беше класа 200+ където Голф 2 VR6 Turbo нямаше конкуренция 

 



И част от дрифта

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много свежо и креативно мероприятие за града и общината ни , събра се калабалък народ , слънчево и топло време. :)

Много съм доволен от жабока , даде цели 19 секунди на 400 метра. Ако бях развъртял крановете на пропан бутана щях да падна още

Има нервеотян ряз и звук за конете и кубиците си , доволен съм много :D/ За ккласик рали ,,Родопи " съм готов.

 

И снимки от вчера , тогава бе офф роуд надпреварата:

http://www.classiccar-bg.com/index.php/topic,6484.0.html

Редактирано от fulcrum
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер събитие и купон явно е имало. Сега съжалявам горко, че този дълъг уикенд не си ходих до Момчиловци, щях да се присъединя с удоволствие като зрител. Браво на "жабока", хеле пък като знам колко е "равна" състезателната права  :champion:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.