Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

skoda 105


byloeb

Recommended Posts

Здравейте!!


Имам Шкода 105  от първите 1977,....и реших да и сменя "сърцето" с някой по расово отначало бях на стандарта за тунинг в Бг с Лада но....сега оглеждам и варианти за монтиране на боксер мотори от Алфа или Субару.


Ще бъда  много благодарен на всеки за всякаква информация за такива проекти - чертеж на фланеца да кажем,всякакви подобрения по окачването и спирачната система....


Благодаря предварително на всички отзовали се на молбата ми!


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам фланец за лада имам и за хонда д серия моторите от 75 до 130 кс. съвета ми е да не поставяш по обемен мотор от 1.6 литра защото въртящия момент троши кутията максимум 140 150 нм.  с хондовия мотор навъртях  доста километри 130кс. 144нм. накрая един тапанар тръгна много разко и счупи два зъба от короната в кутията  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото..а може ли чертежите на фланците!!

почти сам се спрял на вариант за мотор боксер от субару 1.6 литра, а колкото до кутията ревизията и усиливане или подмяна на някой компоненти от нея са повече от задължителни

byloeb@abv.bg

това е мейла ми като още един вариант за връзка!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо субару можеби наи калпавия японски мотор 1.6 боксер ако е боксер то алфовия 1.7 е по добър има го в шкода и седи добре 

2261_2014-02-26_18-58-05_76.jpghttp://skoda-virt.cz/cz/auta/uzovky/2261-radekp-uzofka/?gotopost=3192673#tab-0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.