Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Есенна среща: Вонеща вода 07- 09.11.2014 г


lubomirov1985

Recommended Posts

Приятно изкарване на всички , и умната. Чакаме снимки с нетърпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 123
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lubomirov1985

    28

  • Dimitrovdimi

    9

  • SKODA 105 RS

    6

  • bega4kata

    6

Най-много писали в темата

Ами срещата беше супер. Вижда се от снимките. Днес сутринта имаше 25 Шкоди на паркинга. Имало е и някои шкоди, които са били в петък и в събота следобед вече ги нямаше. Имаше някои колеги с други коли, така че бройката на автомобилите беше над 35 коли.

Имаше редовните обсъждания на паркинга. Оглеждане на колите. Имаше доста нови колеги от Варна. Днес при стандартен оглед под предния капак на нова кола, се чуха от случайни хора(група от Мадара  АД Шумен) коментари от рода: Какво и гледат на тая нова кола?? И отговора беше - Ами сигурно не пали!!

На нас ни стана много смешно ,какво си мислят хората като ни виждат да гледаме под предния капак. А това си е стандартно при такива срещи.

Иначе всички се забавляваха много. Имаше посещение до Трявна, ресторанти ,сладкарници. Времето беше добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че срещата мина доста добре. За организацията няма да коментирам. Посещаемостта беше добра, отново купона беше на 6, особено в събота - вечерта завърши подобаващо, за което искрено благодаря на всички. Няма как да не споделя, че за съжаление имаше хора, които бяха заявили присъствие а не дойдоха - някои ми се обадиха или писаха - други не. Поради тази причина живот и здраве 2015 резервациите ще се извършват само срещу капаро. Вчера с Бирения последни напуснахме хотела и с голямо разочарование разбрах, че от всичките колеги САМО 2-МА не са си доплатили за стаята, както помоли жената. При настаняването беше допуснала грешка и настаняваше колегите с 10% отстъпка, която не фигурираше в офертата и след като й обърнах внимание тя се корегира и ме попита за съвет как да действа, защото всичко ще е за нейна сметка. Предложих й вариант,  който всеки при напускане да бъде помолен да си доплати и да му бъде обяснено кое го налага. НО ЯВНО ЗА 2-МА КОЕЛГИ ТОВА Е БИЛО СТРАШЕН ПРОБЛЕМ И МНОГО НАДЪЛБОКО Е ТРЯБВАЛО ДА СЕ БРЪКНАТ С ПО 6 ЛЕВА НА ВЕЧЕР - БРАВО, ПОХВАЛНО.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че срещата се получи супер. Най-вече купона беше на макс :). Повече хора от миналата година, добра организация.

Даже разбрахме, че в завод Мадара навремето са правили задвижващи задни мостове за шкода... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че срещата мина доста добре. За организацията няма да коментирам. Посещаемостта беше добра, отново купона беше на 6, особено в събота - вечерта завърши подобаващо, за което искрено благодаря на всички. Няма как да не споделя, че за съжаление имаше хора, които бяха заявили присъствие а не дойдоха - някои ми се обадиха или писаха - други не. Поради тази причина живот и здраве 2015 резервациите ще се извършват само срещу капаро. Вчера с Бирения последни напуснахме хотела и с голямо разочарование разбрах, че от всичките колеги САМО 2-МА не са си доплатили за стаята, както помоли жената. При настаняването беше допуснала грешка и настаняваше колегите с 10% отстъпка, която не фигурираше в офертата и след като й обърнах внимание тя се корегира и ме попита за съвет как да действа, защото всичко ще е за нейна сметка. Предложих й вариант, който всеки при напускане да бъде помолен да си доплати и да му бъде обяснено кое го налага. НО ЯВНО ЗА 2-МА КОЕЛГИ ТОВА Е БИЛО СТРАШЕН ПРОБЛЕМ И МНОГО НАДЪЛБОКО Е ТРЯБВАЛО ДА СЕ БРЪКНАТ С ПО 6 ЛЕВА НА ВЕЧЕР - БРАВО, ПОХВАЛНО.

Цените по който бяхме таксувани първата вечер бяха по ценорасписа на хотела в интернет. А цените който се обявиха в събота бяха на някакъв хвърчаст лист. Ако са били по оферта за нас защо тази оферта не беше споделена тук в форума. И не са проблем 6 лева на човек на вечер. Тука говорим за принципи. И по принцип оферта винаги се прави за по-ниски от обявените цени.

PS: Иначе купона и двете вечери беше на ниво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стаите бяха много мръсни.

:PDT_Armataz_07:

И не само!

 

 

Изключително съм разочарован от тройната стая,която се състоеше от две легла и едно разтегателно канапе,което беше в ОКАЯН ВИД.....а как съм спал само аз си знам  :ranting:

Другото фрапиращо нещо,което ме впечатли!

Едната нощна  лампа в спалнята  беше потрошена и се държеше само на кабелите си,което според мен  е малко опасничко,впредвид това,че  бяхме с малкио дете. 

 

Ресторанта! 

ОГРОМЕН ШОК ЗА МЕН БЕ КОГАТО сервитьора  МИ СЪОБЩИ,ЧЕ в 11:15 КУХНЯТА Е ПРИКЛЮЧИЛА  :cleaning:

При наличието на 50 души ????

 

НЯМА ДА МИ СТЪПИ КРАЧЕТО ПОВЕЧЕ В ТАЗИ КОЧИНА  :censored:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също да си кажа правичката...

Стаята за пореден път беше мизерна и ВОНЕШЕ зле, за банята не коментирам изобщо!

Басейнът тази година... мани-мани... ЗЛЕ!

Ресторантът е тесничък за толкова хора, а музиката за пореден път беше на ниско ниво и като вид и като качество.

Тези 5лв ва човек за това, което получихме нещо не са оправдани.

 

Сервитьорите пък се справяха много добре като предишни години!

Времето също слава богу беше на наша страна!

 

Струва си все пак да потърсим алтернативно място за следващата година.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано 26 септември 2014 - 11:43

 

 

Колеги, получих офертата от хотела. Доста се различава от предходните години но това е. И аз многократно разговарях с управителя и Исята му звъня - но офертата е това:

 

1. Апартамент - 80 лева с включена закуска

2. Двойна стая - 60 лева с включена закуска

3. Единична стая - 45 лева с включена закуска

4. Dj party в ресторанта от 21:00 до 24:00 часа - 120 лева. За всеки следващ час ще заплащаме по 20 лева.

5. Удължаване на работното време на ресторанта след 24:00 часа - 20 лева на час.

6. Внасяне на алкохол "Такса тирбушон" - 150 лева еднократно.

 

Другите варианти са с предварително заявено меню и тогава цените се завишават значително но отпадат таксата "Тирбушон" и заплащането за удължено работно време на ресторанта.

 

Туй то.

 

 

Ясно написано по-рано в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също да си кажа правичката...

Стаята за пореден път беше мизерна и ВОНЕШЕ зле, за банята не коментирам изобщо!

Басейнът тази година... мани-мани... ЗЛЕ!

Ресторантът е тесничък за толкова хора, а музиката за пореден път беше на ниско ниво и като вид и като качество.

Тези 5лв ва човек за това, което получихме нещо не са оправдани.

 

Сервитьорите пък се справяха много добре като предишни години!

Времето също слава богу беше на наша страна!

 

Струва си все пак да потърсим алтернативно място за следващата година.

 

Поздрави!

И аз това щях да напиша!

Нашата стая беше чиста като цяло с изключение на амортизираната баня с почернял силикон...

Разтегателния фотьойл беше счупен и се предаде, когато седнах на него. Сина ни ме видя и цялата нощ се стряскаше, че ще пропадне.

В крайна сметка спа при нас на леглата.

За ресторанта - качеството на храната не беше на ниво. И наистина това с предварително заявените ястия в петък не беше добра идея.

За сметка на това сервитьорката беше много отзивчива и бърза.

 

Благодарим на колегите за чудесното изкарване!

 

P.S. За цените, не разбирам, защо нямаме отстъпка от 10% както е по цени рецепция за групи над 20 души? Не че е проблем, но ми е странно.

 

Поздрави!

Редактирано от Nikolas_N
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми беше странно. Няколко пъти говорих с Управителя, но това беше решението му. Много държеше да ни накара да сме с куверти, но ценово бяха доста неприемливи. Ако има как да се качи PDF файл веднага ще го направя, за да се посмеете всички. Обясненията бяха, че като сме без куверти сме много хора и трябвало да наеме още серитьори и по спомен готвач - обясних му, че това не е наш проблем. И явно поради тази причина не ни даде обявената в сайта им отстъпка. Другото странно нещо, което го нямаше миналите години е тази "Такса Тирбушон", която според мен всеки един си изби точно от 1-2 питиета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано 26 септември 2014 - 11:43

 

 

 

Колеги, получих офертата от хотела. Доста се различава от предходните години но това е. И аз многократно разговарях с управителя и Исята му звъня - но офертата е това:

 

1. Апартамент - 80 лева с включена закуска

2. Двойна стая - 60 лева с включена закуска

3. Единична стая - 45 лева с включена закуска

4. Dj party в ресторанта от 21:00 до 24:00 часа - 120 лева. За всеки следващ час ще заплащаме по 20 лева.

5. Удължаване на работното време на ресторанта след 24:00 часа - 20 лева на час.

6. Внасяне на алкохол "Такса тирбушон" - 150 лева еднократно.

 

Другите варианти са с предварително заявено меню и тогава цените се завишават значително но отпадат таксата "Тирбушон" и заплащането за удължено работно време на ресторанта.

 

Туй то.

 

 

Ясно написано по-рано в темата.

Ами да ние платихме за апартамент за две вечери по 80 лв. =160лв + 36 лв. За закуските и спането на 3 човек в апартамента = 196лв. Тя така ги смяра още в петък при настаняването . И изобщо не ние правила отстъпка от 10% както твърдеше. Да са живи и здрави.

Те сега едни познати преговарят с същият хотел за седмицата преди студентският празник и там се заформя същата каша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше супер. Купона беше на ниво, само от кухнята на ресторанта се взимаха прекалено на сериозно и прекратяваха работа далеч преди обявения час.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и неустоимото им предложение :)

Клуб Шкода България - 07.11 - 09.11.2014 - Копие.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен това беше 1-ви път на Вонеща вода и си прекарах хубаво и приятно. Срещата като посещаемост беше ОК и се видях с доста и то готини хора , имаше хубави коли , купон и забавни моменти.

Пътуването ми в петък бе приятно и динамично , тъй като се оказах  с Маджо и Пепи (Печатара) в групичка :wacko_2:  :moto:  , а в неделя навръщане , продължих с оптимизма и отново с Маджо и Сиромаха ... ( интересни случки не липсваха , а тунелите на Хемус бяха ...шумни)

 

Първата вечер като цяло бе спокойна и леко "слабичка" ;)

Събота преди обяд се събрахме доста хора на паркинга , побъбрихме добре и направихме малка фото сесия с няколко прекрасни клубни коли ( 1000+ к.с. ) След това по традиция към Трявна , където направихме приятна разходка , похапнахме и пийнахме жива бира в бирария "Трявна". Последва заслужен релакс , отново приказки на паркинга , както и няколко "тестови возения" с "клуб 200+ к.с." (Благодарско на Исята за паркоместата за мен и Данчо )     

Вечерта в ресторанта се получи доста добър купон и имаше яки моменти и забавление. Разбира се имаше и много , много смях и култови моменти (в по-късните часове)  , за които благодарим главно на Любомиров , Исята , Моркова и сие - брутално !  :crazy:   , а и "старата дружка" на Бирения .... :censored:

 

Това хубавата част , която преобладаваше . Нормално има и неща които определено не ми харесаха и те бяха свързани главно с хотела и ресторанта , въпреки , че като цяло комлекса не е никак лош !

Както някои вече отбелязаха , имаше какво да се желае от стаите от към чистота.

Ресторанта , лично мен доста ме разочарова като организация , сервитьори , меню , порции и т.н. DJ-я беше слаб , а това , че и двете вечери към 23,30 ч спряха да взимат поръчки и приключиха с кухня и всичко ,  беше много кофти . Доста се изложиха ! Все пак оборот им правим , че и си плащаме даже ... но това явно си е "стандартно" отношение , за съжаление , го има на доста места. 

 

В общи линии , това е от мен . Изкарах си хубаво и весело , шЪ повторя , но може би , наистина на друго място .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и неустоимото им предложение :)

То наистина е уникално излиза, че 2 нощувки с 2 вечери и закуски е по- евтино от 2нощувки само със закуски. Евала на мениджмънта им.

 

P.S: Важното е, че се събрахме и си прикарахме прекрасно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен и Бай Миле тази среща бе първа. Успяхме да отидем само за Петък вечер,но с нашите задачи и това е нещо. Предварително места в хотела нямаше за нас,защото решихме да идваме в последния момент,но в самия ден-Петък имам в предвид ,се оказа,че има налични свободни стаи. Самуил ми се обади още преди да тръгна от Шумен и ми съобщи за тях. Получи се за нас чудесно,защото другият хотел,в който бяхме резервирали стаи, бе на другия край на селото и нямаше да ни е удобно. Още повече басейнът му бе източен и децата много се разочароваха. 

  По отношение на Хотел Релакс- прилично хотелче за цените,които предлага.

  За ресторант,музика,храна и т.н. не мога да коментирам,защото всичко това е индивидуално и на всеки му харесват различни неща.

 

  От хората  с които се запознах съм очарован,защото бяха интелигенти,приятни и положително настроени.

  Не на всички запомних имената,но с удоволствие ще си ги припомня на бъдещи събирания.

 

  Возих се на Черната Перла на Милен и съм впечатлен от начина по който набира тази Оса,а и в завоите се държи чудесно,въпреки че я бяхме яхнали трима юнаци с общо тегло 300+

 

  На колата на Младен не успях да се кача,но това ще го оставим за следващия път.

 

  Събота сутринта не бях в настроение,защото едно,че трябваше да тръгна,а ми се оставаше и второ-малко прекалих с ракийката Петък вечер,а не съм пияч. 

 

Пак ще повторя,че съм много впечатлен от хората присъствали на това събиране.Поздрави и респект за организаторите на това събитие,защото не е лесно да се направи това.Знам го от личен опит.

 

Не може да се угоди на всеки и винаги ще има критика и забележки,но важното е,че подобна среща е повод да покараме Шкодите и възможност за нови контакти,другото минава и заминава.

 

Въобще БРАВО :eusa_clap:  :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина среща, нови хора-приятни, пълен паркинг с Шкоди и потресаваща събота вечер. Беше нещо незабравимо. Може да помислим за догодина евентуално да сменим мястото, но има време дотогава. Обаче трябва да проверим има ли саксии и дали ще може да си ги клатимм. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=teA8TE092ss                        Поздрав за всички дето бяха на афтъра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Морков (Милене), предизвикваш ме, да кача лайв изпълнението Ви на "Шопската салата" !  :crazy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И зa мен пеше първо посещение нa ежегоднaтa срещa и остaнaх много доволен от добре прекaрaният уикенд. Дребните проблеми с хотели, ресторaнти и т.н. не успяхa дa ме трогнaт и дa ми рaзвaлят кефa от мероприятието :) Блaгодaря нa всички колеги и с нетърпение ще чaкaм следвaщaтa есеннa сбиркa, незaвисимо къде ще бъде локaлизирaнa ;)

A зa aфтърa....неaм думи просто :P

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен уикенд прекаран сред приятели. Научил съм се да не обръщам внимание на дребните неуредици, когато съм отишъл да се забавлявам. Важното е, че побъбрих с доста стари и нови членове на клуба, повеселих се двете вечери и се нагледах на бегачки. Традиционно си развяхме байряка и в Трявна, глътнахме по някоя жива бира с картофки както се полага. Благодаря на организатора Любомиров, че отново се нае и ни събра да се повеселим. :doubleup: До следващия път! :flag_skoda:

Редактирано от PVV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно споделям написаното от Пламен - PVV  :cheers:

Всички там бяхме изминали много километри, за да се видим и повеселим. За мен си беше релакс!

 

Любомиров, благодаря!  :PDT_Armataz_07:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колеги и приятели, радвам се, че оценявате това, което успях да направя като организация. За мен е чест и удоволствие, че Ви познавам. Със сигурност може да се изисква много повече, но ще се постарая за 2015 да е още по-добре. Има и неща, които за голямо съжаление не са в моите компетенции. Мога доста да изпиша, но честно казано не виждам абсолютно никакъв смисъл.

 

Edit /mRt/ : Ето и темата със снимките от събитието ... ЦЪК  :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.