Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Есенна среща: Вонеща вода 07- 09.11.2014 г


lubomirov1985

Recommended Posts

Оказа се,че ще можем да се включим в срещата,но само за Петък вечер - 07.11.14  

Събота вечер ще пропуснем,защото в Неделя имаме задачи,но все е нещо.

За нас подобно събиране е първо и много се радваме,че ще се запознаем с там присъстващите.

Общо сме четирима възрастни и четири деца/едно на 5г.   едно на9г.    две на по 11г./    

Иван-т.е.аз BlueSoulReaver, Бай Миле WhiteArrow, 2съпруги, по 2броя деца на семейство.  

Не знам какво да резервирам- ако има свободни апартаменти-вземаме по един за всяко семейство.Ако няма-три двойни стаи смятам,че ще ни стигнат.

Най-късно след 1 седмица пристигат зимните ми гуми. Ще съм обут. :banana_ski:  Бай Миле да му мисли. :lol:​ ....... Това е шега разбира се. Дано времето е сухо и приятно.

Редактирано от BlueSoulReaver
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 123
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • lubomirov1985

    28

  • Dimitrovdimi

    9

  • SKODA 105 RS

    6

  • bega4kata

    6

Най-много писали в темата

Колеги, някаква организация за пътуващите от София, ще може ли да направим или всеки ще се спасява самостоятелно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото важи и за Варна, аз ще потеглям петък 16 часа. Ако има колеги които ще пътуват около този час да пишат , да се уговорим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някаква организация за пътуващите от София, ще може ли да направим или всеки ще се спасява самостоятелно?

 

Аз съм "за" да направим някакво групово потегляне ... Примерно , може да се съберем на Петрола от който тръгнахме за Сокола тази година ( ЦЪК ) . ?

За час , трябва да се разберем допълнително , да видим Ники , Ники и Ники (lubomirov1985 , sharpshooter_ и coverdale ) :wacko_2:  как са с възможност за тръгване , както и Пепи на 3-та ( SKODA 105 RS ; Pechatara ; Rapid ) :crazy: . Маджо masterOne е ясно , че неможем да му смогнем :tongue_1:  , ама да си каже все пак :D  Както и всички които ще тръгват от София в петък. Аз след 13,00ч някъде би трябвало да съм free ..така , че казвайте ...

П.С. Няма да е лошо и да се разберем по кой път ще минем ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък бих искал да попитам , освен мен и сиромаха, кой още ще тръгва събота сутрин :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има идиоти работещи до късно в петък като мен... кажете. Иначе пак ще си карам сам. Преди 18:00 няма как да тръгна и при най-добро желание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има ***и работещи до късно в петък като мен... кажете. Иначе пак ще си карам сам. Преди 18:00 няма как да тръгна и при най-добро желание.

При мен също се очертава да тръгна около 18:45-19:00, така че може да направим групичка от 2 коли  :walkman:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тръгвам също към 18ч. най-рано и ако настигна колега по пътя ще караме заедно, но иначе сам се пътува по-бързо . Да знаете, че съм се маскирал с червен сеат леон.    

Редактирано от Rapid
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, май най-добре е да не се ангажираме да се чакаме, че може да се откараме до полунощ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдам , явно ще пътуваме който , когато успее . Поне крайната точка е ясна ... :banana_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото важи и за Варна, аз ще потеглям петък 16 часа. Ако има колеги които ще пътуват около този час да пишат , да се уговорим.

Ние също ще тръгнем към 16 часа, но ще потвърдя в петък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото важи и за Варна, аз ще потеглям петък 16 часа. Ако има колеги които ще пътуват около този час да пишат , да се уговорим.

Аз също ще тръгвам след обяд може да си направим среща на Лукойла ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм "за" да направим някакво групово потегляне ... Примерно , може да се съберем на Петрола от който тръгнахме за Сокола тази година ( ЦЪК ) . ?

За час , трябва да се разберем допълнително , да видим Ники , Ники и Ники (lubomirov1985 , sharpshooter_ и coverdale ) :wacko_2: как са с възможност за тръгване , както и Пепи на 3-та ( SKODA 105 RS ; Pechatara ; Rapid ) :crazy: . Маджо masterOne е ясно , че неможем да му смогнем :tongue_1: , ама да си каже все пак :D Както и всички които ще тръгват от София в петък. Аз след 13,00ч някъде би трябвало да съм free ..така , че казвайте ...

П.С. Няма да е лошо и да се разберем по кой път ще минем ...

Aз със сигурност ще се нaложи дa минa през Стaрa Зaгорa, тaкa че отпaдaм от евентуaлнa груповa оргaнизaция :)

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , предалагам , за тези които ще пътуваме в събота среща в 9 и 30 на Шел-а при Джъмбото на Ботевградско. От там ще тръгнем със Сиромаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще тръгвам след обяд може да си направим среща на Лукойла ?

Промяна в плана ще потеглям около 10 часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, aко имa някой тръгвaщ от Стaрa Зaгорa след рaботa, може дa пътувaме зaедно :)Тa aко имa някой, дa дрaсне едно ЛС ;)

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, за голямо съжаление аз и семейството ми няма да се включим :( Желая ви страхотно изкарване и много яка веселба!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пийте по едно и за мене , а тез с работещ АБС две и да си прекарате страхотно :cheers:

Мерси Генa, че ще пием, ще пием, но не мисля дa се огрaничaвaме сaмо с две :P Нaздрaве :cheers:

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.