Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Седалка за Фабия с лумбална опора


Phiko

Recommended Posts

Здравейте,

 

абе чудя се дали  има седалка за Фабия с лумбална опора.

Моята няма, а аз не съм много добре с гърба и на дълъг път ме боли сериозно.

Подпирам с разни възглавници и т.н. - ама не си е е работа.

 

Та се чудя дали може да се намери такава седалка за Фабия от някоя морга (ако въобще с апроизвеждани.)

Или шанса е почти 0.

Като се вземе в предвид, че в седалката има и Еърбег.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да те уверя, че ефекта от лумбалната опора клони към нула .  На моята О2 имам такава работа. Ами като въртя таркалото от пълно ляво до пълно дясно почтиии нищо не усещам , може би с голямо въображение би могло да се усети леко понатискване в кръста. Казвам го още веднъж - трябва да си много чувствителен за да усетиш подпората. Моето мнение е , че няма никакъв ефект, поне на моят  екземпляр...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото.

Явно ще трябва да намеря някой колега с такава екстра и да пробвам дали има смисъл преди въобще да си правя труда да сменям седалки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки автотапицер би трябвало да може да ти направи седалката по твой образ и подобие.

Ако имаш дискова херния, съветът ми е: ежедневно физическо натоварване и загряващ пояс през зимата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.