Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Статистика на Рапид в България!?


Bojkata

Recommended Posts

Темата е провокирана от тази

Една интересна статистика от англия

Някой има ли, макар и не пълна информация, колко бройки има в България?

Колко са в движение и колко на трупчета?

Тези в движение в какво състояние са?

Четох а никъде не намирам подобна информация.

Като собственик на "Рапидка" ще ми е интересно да науча някой от тези данни!

 

П.п.Ако темата не е подходяща или нежелана, нека някой модератор да я премахне, извинете ме- новичък съм :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За два клубни  Рапида в движение знам със сигурност - на Миро и Кранка. Орхан продаде неговия на големия ретро музей на Цецо във

Варна. Дончо от Пловдив купи варненския на Maniac, Вальо Манджуков купи наскоро един софийски 136 с неясна цел все още, а

Ванко Караиванов от Пловдив (реставратор на ретро коли) спаси едно Гарде и един Рапид за реставрация. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 4 седмици по-късно...

В Шумен преди 3-4 години бях мяркал бял рапид 1-2 пъти Н 0012 е регистрационният му номер.Дядка го караше.Има и гарде,което го чака реставрация  :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.