Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

здравейте, нямам модерна шкода, но съм озвучавал няколко, а и доста други коли, в това число и моите. За непретенциозен звук съм стигнал до извода, че плеърите на Алпин са много добри. Нисък клас Алпин свири по-хубаво от среден клас Пайнер. Сони и другите изобщо не ги споменавам, защото съм изхвърлил не един плеър, просто са кофти. За малко по-претенциозен звук - среден или висок клас плеър Алпин. За говорители - Хертз ниските и средните серии са много добри, за предна линия - компонентна система на Хертз според размера говорител, аз съм имал коли и с 13см, и със 17 см говорители, и при правилен монтаж и насоченост на високите свирва страхотно. Но основното е плеъра, пак казвам, след повече от 12-13 години занимаване с кар аудио, съм стигнал до извода Аплин. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • Отговори 53
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • vlazarov

    10

  • zdravko zankov

    7

  • cuca7

    5

  • velizarsv

    4

Най-много писали в темата

...Как се махат пластмасите около задните говорители? Ако е голяма играчка да не се занимавам да ги сменям изобщо.

 

да поизтупам праха от темата и аз...

вчера дойде ред да извадя неудобния сандък с вградени говорители от багажника (наследство от пОловера) и да монтирам два задни говорителя в определените за това места в корите на багажника.

купиx такива говорители 4х6":

visaton.jpg

не успях да намеря тук във форума отговор на въпроса на колегата, когото съм цитирал, затова и реших да публикувам графики с описание за демонтиране на страничните панели:

skoda.jpg

skoda2.jpg

малко пипкава работа, но за час и малко време всичко си дойде по местата. всички болтове са черни на цвят и трябва да се вгледа човек, за да ги види. има и малка разлика между левия и десен панел - десния има и болт, който се намира над панела с осветление за багажника, като за да се достигне до въпросния крепеж, се демонтира частично и панела с осветлението.

надявам се да съм бил полезен!

весели празници!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

Здравейте колеги Аз реших проблема с предните тонколони.Сложих Hertz 16.5 120 W и CD Payner и музиката стана ненормална за октавиa 1 комби.Има още два говоритела със същия размер...,та мисълта ми е ще станат ли и за отзад.Някой има ли точния диаметър на задните говоритела.За да знам какво да правя да продам hertza на някой закъсал колега желаещ качествена музика и да си купя hertz с отговарящия диаметър за отзад или да си монтирам същите hertz и от зад,ако позволява пространството да ги събере,което ми е по добрия вариант.И ако някой търси оригиналната музика с говорителите и CD то с управление да пише ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Здравейте, може ли някой да посочи точните размери на предни и задни говорители, както и максималната дълбочина на местата на предните? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.