Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Светът е футбол - Световно първенство Brazil 2014


Recommended Posts

  • Отговори 111
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Felmon

    16

  • mRt

    13

  • The Best Forman

    12

  • vasilisa

    9

Най-много писали в темата

Лошото е , че няма изявен отбор, който да мачка. Работя с Латинска Америка и мога да заявя, че доста си вярват. Аржентинците си мислят, че са супер велики, а не виждат, че бият само с по един гол с клизми. Само бразилците ми се ще да не станат шампиони - няма такива мърди и мързеливци. От опит го казвам

Иска ми се да е европейски отбор, въпреки, че Холандия и Германия не са хич убедителни, Белгия съм ги отписал

Редактирано от pepi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Германците решат ли да играят...няма кой да ги спре, аз предполагам и се надявам на Германия Холандия финал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за германците, но трудно ще минат. Франция е от малкото отбори с положителен баланс срещу тях.

 

А бразилците и аржентина са трагични....не отписвайте Колумбия и Белгия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за германците, но трудно ще минат. Франция е от малкото отбори с положителен баланс срещу тях.

 

А бразилците и аржентина са трагични....не отписвайте Колумбия и Белгия

Аз довечера съм за Франция.Предлагам загубилия да черпи по бира. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Франция - Германия и на мен ми се иска "Петлите" да бият , но пък немците са си машини , да видим ... :eusa_think:

П.С. Пък и vasilisa много , много не пие бира , та може да му помогна за "почерпката" :tongue_1:

 

За Бразилия - Колумбия , май съм неутрален :wacko_1: , т.е. стискам палци за хубав и динамичен мач

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петлите варени в собствен сос , добре посолени са прекрасно мезе за бирата :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо ми се струва , че германците са повече на терена (на един французин са падат винаги по двама германци) :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гермaния - Фрaнция . Ужaсно скучен мaч и немците го взехa с тaктикa. A в моментa Брaзилия сa се рaзигрaли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто , ако Германия - Франция беше скучен мач , то това 40 мин. търкаляне по терена не знам какво е .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гермaния - Фрaнция . Ужaсно скучен мaч и немците го взехa с тaктикa. A в моментa Брaзилия сa се рaзигрaли...

 

:doubleup: Абсолютно! А тоя мач най-много го чаках и накрая щях да заспя. А в момента латиносите правят ебати шоуто - динамична игра, бързи атаки по крилата, положения пред вратите...лудница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:doubleup: Абсолютно! А тоя мач най-много го чаках и накрая щях да заспя. А в момента латиносите правят ебати шоуто - динамична игра, бързи атаки по крилата, положения пред вратите...лудница.

Абре к'ви цигари пушите , дайте малко и на мен да го гледам и аз тоя мач ... до тука освен търкаляне и бутане по терена и един гол от корнер друго не видех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Васко , днеска няма ли да дадеш прогноза ... да знам кой ше падне :D

 

П.П. На полуфинала викай за бразилците (моля)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Васко , днеска няма ли да дадеш прогноза ... да знам кой ше падне :D

 

П.П. На полуфинала викай за бразилците (моля)

:doubleup:  че да ни върже пак!  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще гледаме полуфинали Европа - Ю.Америка ... с таз разлика , че бразилците нещо не играят много футбол , а разчитат само на публиката .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.