Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Светът е футбол - Световно първенство Brazil 2014


Recommended Posts

  • Отговори 111
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Felmon

    16

  • mRt

    13

  • The Best Forman

    12

  • vasilisa

    9

Най-много писали в темата

Май ще си пусна бундес марш, не танго - независимо на кой континент се играе трябва да има справедливост. Освен ако мучачосите не направят чудо, но не ми се сториха способни щом срещу лалетата едвам издрапаха с дузпи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Аржентина с последните мачове показаха, че са солидни в защита. Ако Германците не вкарат 70-80 минути, може да стане тегав мача. Както и да е, викаме за Германия, пък ако бият другите ще се радваме за Меси, че си запълва колекцията с трофеи и го обявяват за най-велик футболист :)

 

Иначе за Бразилците - съсипани са, целия имидж граден с десетилетия за най-добрите във футбола изведнъж рухна :)

 

И малко закачки:

- От онзи ден Германците са изнесли производството на БМВ и Ауди 7-ма серия в Бразилия

- Seven Up става забранена  напитка в Бразилия

- Веднага след мача феновете на ЦСКА са изпратили съпричастно писмо до Бразилската Федерация знаейки какво е чувството (цесекар съм, но шегата е на място:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам чуството че немците са слаби когато им правят контраатаки почти винаги Нойер излиза доста напред за да чисти топката което е рисковане. Разбира се и Нойер знае какво прави. Досега обаче вианги когато се е стигало до дузпи коментатора каза че Германия е имала 100% успеваемост. Дано спечелят световното. Казват че Аржентина има Меси, Португалия има Роналдо, а Германия има отбор ! :)
P.S. 
Учител в Бразилия в първи клас:

- Деца, бройте до седем!

- Muller, Klose, Kroos, Kroos, Khedira, Schürrle, Schürrle. :sorry: 

Редактирано от Felmon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще си пусна бундес марш, не танго - независимо на кой континент се играе трябва да има справедливост. Освен ако мучачосите не направят чудо, но не ми се сториха способни щом срещу лалетата едвам издрапаха с дузпи.

И аз винаги съм вярвал в Германия.Във всяко едно отношение. :)

Редактирано от fulcrum
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам и от футбол , ама това ръгби дето играха галчосите си заслужи шева на Гьотце ... ай да им е честита купата на немците :champion:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Glory Glory Germany ! Швайнщайгер беше на война това момче не го оставиха да се изправи :Д Честито на всеки фен на немците :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Играха си като немци - ефективно. Дали ще са 7 гола или 1... играе се до като свирне съдията. Всичко им е така. Немци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, че нещо, ама това напомня военните действия на немците в началото на ВВ2.

 

Направо ги скъсаха тия немци! 

Грозна картина беше. И дори ми стана жал за бразилците....

Ама няма как - днес не им беше ден!

Редактирано от stivi797
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Световна купа на Германия ! Поне за мен това наистина беше най-силния отбор на първенството , страхотна игра , тактика и отбор.

 

stivi797 , Отново пишеш постове "по никое време" ... :eusa_naughty:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.