Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Pepino Racing Team


gogata

Recommended Posts

Интервенцията по спирането на ЕГР-а включва и модифициране на софтуера така, че да запушва възможно най-малко ДПФ-а. Въпреки всичко той ще влиза в регенерация по-често, но в момента, в който се наложи неговото отстраняване, ще го махна, това е най-малкия проблем. ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 341
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • b3lq7a

    26

  • shaft

    15

  • Mishelle

    14

  • zloQQ

    13

  • 3 седмици по-късно...

Айде още един доволен да отбележим. След днешната игра на Пепино с мойто ново бебче, колата вече има нужното под капака, за да има удоволствие от карането. Хиляди благодарности Пепка, ще се наслаждавам дълго на твойта работа.

Марто (MRT) а с теб се разбрахме по телефона  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително съм доволен и аз от Пепи. Не е правил нищо по моя кола все още, защото се търси, но ми помогна да разбера коя да не взимам и защо.Предполагам, че заедно с него, скоро време ще мога да се запиша и аз в темата за собствениците на Шкода. Благодаря за вниманието, времето и отношението.  До скоро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително съм доволен и аз от Пепи. Не е правил нищо по моя кола все още, защото се търси, но ми помогна да разбера коя да не взимам и защо.Предполагам, че заедно с него, скоро време ще мога да се запиша и аз в темата за собствениците на Шкода. Благодаря за вниманието, времето и отношението.  До скоро!

Щом Пепи те е посъветвал, така трябва да е. И още нещо, ако не греша - след като станеш член на клуба, ще имаме човек, който ще помага в нароилите се теми за Андроид. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделята се оказа особено натоварена :)

след като в Интерпан сложиха летните обувки на колата, отидох да досаждам на Пепи :)

Бях чел във форума, че е много готин човек и сега мога и аз да потвърдя същото...

Вместо да пие следобедно кафе, той се занимаваше с моята кола. :computer:

"Преслуша" я и ми обясни много подробно кое, какво и защо ;)

За финал се заигра и с фаровете :)

Хубаво е, че все още има такива хора в нашата не особено нормална държавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Искам и аз да изкажа моята благодарност към Пепи, който 2 дена си игра с настройки и тестове за отстраняване на проблем. Всичко вече е на 6 и работи безупречно. А ремапа е повече от перфектен, благинка за душата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... А ремапа е повече от перфектен, благинка за душата.

Жорка...някой май се стяга за Калояново :P Честито , да й се кефиш много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един благодарен на Пепи след обстойно преглеждане и ъпдейт на софтуера. И много добри обяснения и съвети, евала че има още такива хора. :plate_rulez:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорка...някой май се стяга за Калояново :P Честито , да й се кефиш много!

Марто, с тази печка за къде да се стягам :)  Просто имаше и друг проблем, та направихме 2 in 1  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз с положителен коментар относно работата на Пепи.

След диагностика от негова страна на Супърб 2 Комби 4х4, 170 коня CR и огромното му учудване, че мотора работи като швейцарски часовник и, че няма никакви грешки, след няколко дни му я закарах за ремап.

И сега се радвам на 205 коня, 430 нютонметра и една съвсем различна кола!

На висока предавка с ниска скорост, колата поема много по пъргаво, ускорението е видимо много по-добре - абе с две думи друг автомобил!

Но все още има какво да видя и да я усетя - от ремапа до сега съм минал съвсем малко километри, но ми предстои извънградско и тогава ще видя как ще се държи.

 

Благодаря ти Пепи за добре свършената работа! Пожелавам ти повече клиенти като мен!

Успех!

 

Поздрави,

Митко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да изкажа моята благодарност на Пепи за отношението и за чудесната работа, която извърши по колата. Въпреки, че беше събота и много горещо, това не му попречи да ми отдели 7 часа за да е сигурен, че всичко е наред по интервенцията.

Разликата във начина по който върви колата сега, в сравнение с преди, е осезателна... Много...

Направи ми впечатление, че въпреки много динамичното ми шофиране цяла седмица, разхода на гориво е ОК.

Благодаря Пепи !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера Пепи се погрижи комбарата да стане по-пъргава :computer:

Първото впечатление е, че колата се движи .... с лекота .... сякаш е станала с 300 кг. по лека :crazy:

Нямам търпение да я тествам на по-дълъг път :)

Благодаря ти Пепи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи де, кажи с колко я вдигна :)

 

Вчера Пепи се погрижи комбарата да стане по-пъргава :computer:

Първото впечатление е, че колата се движи .... с лекота .... сякаш е станала с 300 кг. по лека :crazy:

Нямам търпение да я тествам на по-дълъг път :)

Благодаря ти Пепи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи, мерси за логовете! Така да се каже и аз се отчетох при теб ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде и моя ред да благодаря на Пепи. Винаги съм смятал, че подобни теми във форумите са неискрени, користни и какво ли още не. Е тук не е така! Колата ми получи пълна промяна за отрицателно време. Пепи подходи индивидуално, обясни всичко и търпеливо изтърпя въпросите ми. Ще ми трябва време да я усетя, но по-важното е, че нямам абсолютно никакви притеснения за извършеното по нея. 

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук е времето и мястото да изкажа и аз искрените си благодарности към Пепи за търпеливостта и отзивчивостта която прояви към мен. С  безпогрешните съвето които ми даваше при ремонта на ГНП, а след това и при проверка и смяна на ECU-то. Много малко хора познавам които правят нещо и после се интересуват дали всичко е ОК от това което са направили, дори и след като е минало доста време. Благодаря Пепи! Жив и здрав бъди!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

+1 И от мен и шофьорката на испанския скаут за Пепи. Невероятно готин човек и се радвам, че се запознах с него. Още веднъж благодарности за отделеното време и внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Милион благодарности за Пепино и Марто, в чудесна работа се върши чудесна работа ! :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи,не те познавам лично,обаче ти признавам,че имаш доста знания относно тунинга!Днес се срещнах със "b3lq7a" на плажа и му карах октавията.Такова приятно вървене и еластичност не съм и предполага,че може да се постигне след ремап!Хареса ми много плода от труда ти и по-нататък смятам да те посетя за интервенция и по моята кола!Голямо Браво и продължавай все така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко стана много бързо... четвъртък сутринта отивах за работа, колата "изпадна" в "авариен режим" (предполагам). След много четене във форума реших да му пиша на лично съобщение, отговорил ми е в 3 през нощта (не го попитах какво е правил до тогава :) ). Отговорът беше кратък: "не вярвай "сляпо" на диагностиката, това е моя номер обади ми се". Обадих му се, срещнахме се, доверих му се, отстрани проблема. Сега съм ПРЕДОВОЛЕН, ама НАИСТИНА! :)

Pepino БЛАГОДАРЯ, че се отзова, че ми обърна внимание и че върна живота в тази кола :) 

 

ЕВАЛА! :) Радвам се, че се запознахме макар и при такива условия, евала! :)

Малко по детински, но вече знам какво бих отговорил ако съм малко дете и някой ме попита: Какъв искаш да станеш, като пораснеш?

Като Pepino!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел беше закъсал с ML-а си, сервизи, оригинални софтуери за диагностика ала бала, все няма грешка, а като колата загрееше и се загаси, след това пали и се движи в някакъв сервизен режим. Та послуша ме накрая и Пепи я погледна. Диагнозата - творили са професионално да и маскират грешките, Пепи оправи и възстанови нещата, един датчик трябваше да се смени и колата вече няма такива проблеми. Голям!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.