Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Pepino Racing Team


gogata

Recommended Posts

  • Отговори 341
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • b3lq7a

    26

  • shaft

    15

  • Mishelle

    14

  • zloQQ

    13

Колеги, дайте телефон или адрес за връзка с Пепи. Закъсал съм го с колата и така като гледам май само той ще ми помогне. Потроших сумати пари и никой не можа да ми помогне до момента. 

 

Благодаря предварително и весело  ;)  :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз съм поредния доволен клиент на Pepino. Ще кажа само че Човека наистина знае какво прави!!! :doubleup:    :eusa_clap:  :hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Хиляди благодарности за отделеното време тази вечер. :hi: :hi: :hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също много ми помогна Пепи, за което съм му благодарен. Трудно се намират такива хора днес. Да е жив и здрав. :hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хиляди благодарности на pepino! Дай Боже повече хора да има като него!!! Човека отдели (абсолютно безвъзмездно) два часа от свободното си време за да се занимава с проблемите ми и ги реши, а дори не ме беше виждал до този момент!Наистина знае какво прави! Господ здраве и щастие да му дава!

Само трябва да си поправи ник нейма pepino и да го пише с главна буква, защото е Голям Човек! ;)  За пет минути разговор ти става ясно,че  е човек, който за съжаление не се среща всеки ден!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Здравейте колеги,

 

Опитах се да пиша на лично до Pepino, но ми изписва, че не може да получава лични съобщения.

 

Може ли да ви помоля за някакъв негов контакт? 

 

Става дума за Skoda Fabia Mk II 1.6TDI-CR 90hp от подписа ми...

 

Благодаря ви предварително! :)

 

Поздрави,

Момчил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Да, и аз искам да се свържа с него но пощата му е пълна.

Някаква идея кога ще е в БГ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Много съм доволен от работата на Пепино по моя автомобил. Нещата се обясняват на човешки език и работата става според желанието на клиента. При първото качване не можах да осъзная какво се случва, но колкото повече карам, толкова повече се разширява усмивката на лицето ми. Пепи, Благодаря ти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж да благодаря на Пепи за страхотната работа, наистина карам друга кола в момента !!!

П.п. Кой каза че Октавия ATD 4х4 не може да се завърти на сух асфалт  :moto:  :come_to_me:  :wacko_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Пепи , БЛАГОДАРЯ ТИ !!!

 За всичко което направи , за всеки отделен час (а те небяха малко) , за прецизността с която изпипа всичко до последно , за това че изтърпя мен и всичките ми желания и капризи. За това , че правиш нещата разумно и без излишен риск. Голям си ! Мога само да съм щастлив , че колата ми е в твоите ръце и отново ... карам друга кола ! :D  

 

Знаеш , че това е за теб !!!

035695151-big.jpg?r=0

 

035701635-big.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да си кажа - като гледам какво направи Пепи с колата на Марто, а и с колите на други колеги, ми се иска гаранцията да ми изтече по-скоро! На Марто колата е направена великолепно (Марти, на НИМ ако дадеш едно кръгче...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да си кажа - като гледам какво направи Пепи с колата на Марто, а и с колите на други колеги, ми се иска гаранцията да ми изтече по-скоро! На Марто колата е направена великолепно (Марти, на НИМ ако дадеш едно кръгче...)

На нас с 1,6 компютрите са по-ново поколение и последно като питах, все още нямаше лесен вариант за модифициране (разбирай само с кабел).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уменията и познанията на Пепи не се изчерпват само с кабела ;)

 

Факт е, че в момента от чипосаните форумни коли, неговите са най-много. И няма нито един недоволен колега. За разлика от други "тунери", които използват готови, заучени файлове и само ги наливат, при Пепи всичко се смята индивидуално, според изискванията на човека. Нещо, което не всеки го умее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно чипосаните форумни от Пепи коли ще се увеличат с една бройка, само го чакам да се освободи ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз, искам и аз... :(

"Хубавите работи стават бавно" са казали старите хора :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Извинявайте много но съм нов във форума. Така и не разбрах адрес или телефон на Пепино защото и аз имам проблем с топлия старт..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.