Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Горещ контактен ключ


versay13

Recommended Posts

Здравейте колеги. Днес ми направи впечатление, че контактния ми ключ по време на каране се загрява доста. Смених го с другия комплект ( ключ,дистанционно) и забелязах, че не се нагрява.Въпросът ми е, на някой от вас случвало ли му се е да му се нагрява ключа и на какво може да се дължи това.Благодаря предварително. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще оставя за сега този ключ в шкавчето и ще карам с другия. След една седмица пак ще го пробвам и ще пиша.Пожелавам лек ден на всички от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зa всеки случай си провери клеморедa на пaтронa на контaктния ключ.Понякога тaковa зaтопляне се получава при кaрaне по-дълго време от проблем с електромaгнитното поле на тороидa.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново. Тъй като колата е седяла цял ден на паркинга в работата и се е пекла на слънцето си мисля, че от това може да е въпросното затопляне. Имам чуството, че вече започвам да се вманиячавам по мойта шкода и от това да халюцинирам, ще видя и ще пиша.Благодаря на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зa всеки случай си провери клеморедa на пaтронa на контaктния ключ.Понякога тaковa зaтопляне се получава при кaрaне по-дълго време от проблем с електромaгнитното поле на тороидa.

Не се шегувай с човека!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като знам какво има в ключа не виждам нищо което може да загрява.Абсурд.

Според мен тъй ти се е сторило.Или напекло  слънце или ръката ти изневерява :D.

Ключа може само да се повреди примерно колата да не разпознава ама не и да загрява.Абе може ли да си насочил към ключа струя топъл въздух от таблото??

Карай си с тоз ключ и си свиркай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен  е така... Ключът загрява. Каква е причината не можах да си обясня.

Редактирано от Dido_fabia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Колега, случвало ми се е такова нещо.

Няма ти нищо на колата, това е от слънцето.

Да наистина е леко стряскащо, но патрона на волана е метален и дори когато поизстине цялата кола той си остава топъл.

При мен това се случи на един чисто нов Опел Астра преди години (в гаранция) - та ми се смяха от фирмения сервиз.

Остави я на сянка колата един ден и ще видиш, че няма да ти загрява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.