Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 2014 - 20-22 юни - Програма и организация


Mishelle

Recommended Posts

Не разбирам какво значение има кой и къде гледа. Да, във Варна има много вода. Днес бях в с. Чавдар, за което също коментират във всички новини. После пътувах до събора за предварителна организация в доста сериозен дъжд. И? Тука сме вече десетина човека и настроението е на ниво. За какво помрачаване иде реч?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука сме вече десетина човека и настроението е на ниво. ......

 

Скоро и повече ... ! С още по-голямо настроение .

 

ХАЙДЕ НА СЪБОР .... :flag_skoda: :flag_skoda:

 

П.С. Да - на поляната :)

Редактирано от mRt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, на софрата в Хитър Петър няма как да е ,ясно че настроението ще е на ниво!

Но кажи какво е положението на поляната?

При нас във Варна  знаете какво е положението.Ще излезем от града,но какво да очакваме на "Сокола".

Ако вали нон стоп,какъв събор ще е? Ако поляната е кал до уши от сега,какви сцени ,какви игри ,какви барбекюта ще правим.

Хората на палатки ,ги отписвам.

Въпроса не е да направим събора,само и само, защото е заплануван,а и да е без проблемен и на ниво.

Моля те дай инфо за ситуацията.

Не говоря за отлагане или да плаша хората,а просто да знаем за какво да се подготвим.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стaрозaгорскaтa група ще сме на пaлaтки и мислим да сме на полянатa към 20ч. тази вечер.В краен случай ще нощувaме по колите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, не мога да съм навсякъде и за всичко. Ще дам инфо за поляната малко по-късно, когато стигна до нея. Дошъл съм един ден по-рано, ще направя каквото мога... За сега със сигурност мога да кажа, че не е потоп като минали години. Знам, че идеята не е да се направи събор на всяка цена, но също така знам, че можеше да остана в с. Чавдар (гледаш новините, нали), вместо да пътувам насам. В момента ръми съвсем слабо, явно ще спре, както го дават по прогноза. Взимайте гумени ботуши и топли дрехи за вечерта. Още инфо ще има след около час.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, не мога да съм навсякъде и за всичко. Ще дам инфо за поляната малко по-късно, когато стигна до нея. Дошъл съм един ден по-рано, ще направя каквото мога... За сега със сигурност мога да кажа, че не е потоп като минали години. Знам, че идеята не е да се направи събор на всяка цена, но също така знам, че можеше да остана в с. Чавдар (гледаш новините, нали), вместо да пътувам насам. В момента ръми съвсем слабо, явно ще спре, както го дават по прогноза. Взимайте гумени ботуши и топли дрехи за вечерта. Още инфо ще има след около час.

Благодаря все пак за инфото,не ме разбирай погрешно, знам че ти е напечено с организацията и не може да си на всякъде.Грешката беше моя ,че споменах името ти ,просто исках някаква информация от тези който сте там.Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поляната е влажна, но не джвака. На входа я няма обичайната локва. Вземете си топли дрехи и гумени ботушлета. Пътя нагоре към Сокола е добър, няма проблеми.

 

Тревата на места е косена, но на места е около 30 санта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поляната е влажна, но не джвака. На входа я няма обичайната локва. Вземете си топли дрехи и гумени ботушлета. Пътя нагоре към Сокола е добър, няма проблеми.

 

Тревата на места е косена, но на места е около 30 санта.

Благодаря за бързия отговор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, няма грижи :)

Времето се оправя, облаците се разкъсват. Вече има слънце и поляната е почти суха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.