Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 2014 - 20-22 юни - Програма и организация


Mishelle

Recommended Posts

Уважаеми колеги,

 

По традиция и тазгодишния събор ще се проведе пред Соколски манастир, намиращ се непосредствено над Етъра, Габрово. Датите на провеждане са 20 - 22.06.2014г., петък до неделя. В съседната тема, пусната от Марто, можете да намерите информация за настаняването. Всякакви въпроси, свързани с нощувките, моля да ги отправяте към него.

 

На малко по-късен етап ще ви информирам за програмата на събора, която ще включва състезания, игри и разбира се - писта Междене, която вече съм запазил. Състезанията на пистата най-вероятно ще се започнат по обяд в събота, за да имат време всички, които ще пътуват в този ден и имат желание да присъстват, да успеят да го направят.

 

За разлика от миналите 2 години, в които никой не следеше за подредбата на колите, тази ще наблегнем и на това. Няма да се допуска своеволно паркиране из цялата поляна. Един или двама колеги ще имат грижата за подредбата на колите, като молбата ми е да се съобразявате с техните разпореждания. Това важи и за хората, които ще нощуват в палатки.

 

Ако се намерят двама-трима доброволци, които да следят за коректното заплащане, може и тази година на поляната да има студена и на доставна цена наливна бира от Каменица. Нещо, за което ще ви информирам допълнително.

 

Обобщено, на този етап, ще имам нужда от помощници за следните неща (списъка може би ще се актуализира и допълва):

- някой да предостави чадър, маса и два стола за входа на поляната, където ще се събира входната такса;

- ще бъда благодарен ако някой от вас разполага с конуси (около 20 на брой), които да използваме за майсторското на Междене;

- един човек, който да събира входната такса;

- един човек, който да подрежда автомобилите;

- двама или трима, които на смени да обсужват бирата.

 

Ако имате някакви допълнителни идеи, споделяйте ги. Предвид това, че тази тема е чисто информативна и организационна, всякакви коментари, закачки и т.н. няма да се толерират и ще бъдат изтривани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се цаня за бирата. Ако никой не изяви желание да събира входна такса, тогава и за там ме бройте  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже се очертава да пропусна тази година  :( , мога да услужа със сгъваема масичка и столове (2бр.), както и с шатра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За подрежднето на автомобилите и за събирантето на таксата си мисля, че с Явката добре бихме кореспондирали :)

 

Виждаме по следният начин

- Ники, наздрае. На поляната влиза еди си кой.

- ОК, Явка. Наздраве - пращай го :):):)

Редактирано от lubomirov1985
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Включвам се за събирането на входна такса и при нужда за подреждането. За бирата - незнам , изкушението ще е голямо ... :wacko_2: , но за някоя друга смяна ще намеря воля :sorry:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стандартно е около 20-25 лева на кола, като сумата ще бъде допълнително уточнена и обявена в тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, аз ще дойда най-вероятно на 20-ти сутринта и на 21-ви ще требва да бягам за сватба, тъй че ако имаш нужда аз мога да поема бирата за 20-ти вечерта. Знаеш че никой не я цени колкото мен и ще ги дебна до крак дали плащат  :D

Майтапа настрана според мен съберете хора за другите дейности за бирата 100% ще се намерят няколко верни кучета на клуба да я наблюдаваме (даже може би наливаме). Ако идвам ме бройте мен кат барман за 20-ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:air_kiss:

Сватбата ще мине и без теб бре. Стой си при нас на събора ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става близки приятели са. Те ми казаха още Ноември месец и аз такъв седа и викам : " Ами супер че сте жените ама сменете датата, че тогава ще е събора най-вероятно " :) Но познай ... не се навида дева :) 

Нищо аз ще дойда да полъща малко с PSYH-арката, пък ще си тръгнем на 21 :) Само дано съм свършил с проекта напълно до тогава че както е тръгнало..... 

Поздрави  :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Ако имаш предвид номерата за автомобилите, взимат се на място, на входа на събора.

 

Организираното мероприятие на писта Междене ще започне от 12:00 часа. Ще хванем тен, но пък така ще имат възможност гостите на събора, които ще пристигат в събота, да им остане време да се настанят  на спокойствие и да дойдат. В 11:30 часа колоната ще тръгне от поляната. Осигурил съм и линейка на пистата (да спи зло под камък).

 

Входа за пистата ще бъде както обикновено: по 3 лева на човек и ще се плаща от всеки на входа на Междене. Децата ще влизат безплатно. Ще има храна и напитки. Помолил съм бирата и безалкохолните да ги изстудят добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:( Пак го дават дъждовно и гадно времето за събора.Може ли пък ,да сме такива каръци.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От петък нататък го дават само слънце. Да видим дали е вярно... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано, дано! Събота и неделя го дават да е слънчево, петъка дано само ни разхлажда.  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе петъка го дават много дъждовно, другите дни без валежи. Това по синоптик.бг. Дано се оправи прогнозата за петъка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам ,че времето се оправя за събора. Дори и в петък не се очаква много дъжд. Първоначално като гледах за петък беше около 43мм , а сега е 9 милиметра дъжда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да попитам някои ще трътват ли от стара загора в събота сутринта

Да, няколко коли сме и утре ще стане ясно откъде и в колко ще тръгвaме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам къде гледате прогнозата ,но ще вали и 3-те дена.Взимайте килими,дъждобрани,лодки,плавници и бански.

Гледах в програмата ,че имаше запланувани игри(дърпане на въже и пр.).Най-вероятно играта ще е само една,авто-мивка по монокини или най-бързо запалване на огън с мокри дърва :)

А аз само тука вярвам: http://www.gismeteo.ru/city/daily/15288/2/

Редактирано от micyri
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги незнам къде гледате но прохода на републиката е затворен в момента. Дано до утре да го отворят. Освен това тука във Варна е ужас. Сигурно сте гледали по новините кв.Аспарухово е под вода има и жертви. Дано утре да е по добре да не ви помръчи събора.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.