Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Безплатна диагностика с Vag Com


Recommended Posts

Колеги, имам удоволствието да Ви съобщя, че всеки, който притежава валидна фен карта на Шкода клуб България има право на една безплатна диагностика на своята Шкода с най-добрия и широкообхватен  софтуер за VAG автомобили на фирмата Ross-Tech: VCDS

По желание на клиента и активиране на всички възможни допълнителни екстри в автомобила.

Ето и линк към общите условия и допълнителни права на Членовете на Клуба.

Ако имате въпроси пишете в темата.

За заявки ми пишете на Л.С.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колети. Къде в София мога да се възползвам от тази безплатна диагностика. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, искам да направя едно уточнение, въпреки че при пускането на темата в раздел "За членовете на Шкода клуб България"  би трябвало да стане ясно, че безплатната диагностика е за всеки член на Шкода клуб България, заплатил си членски внос, а не за всеки участник във форума.

На срещите пред НИМ може да се възползвате от услугата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже съм нов във форума,затова не съм запознат точно с членството в Шкода клуб България. Бих искал да стана член в клуба, затова ще се радвам на повече инфрмация, като срещи, места, чл. внос и др. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колеги,

 

Моля да разграничавате член на форума и член на Шкода клуб България. Член на форума е всеки, който се е регистрирал тук и съответно има право да пише във форума. Член на Шкода клуб България е човек, който е заплатил своя членски внос, има право да пише във форума, но и получава някои допълнителни бонуси заради заплатената такса. В допълнение, заплащането на членския внос в никакъв случай не е задължително, а доброволно. Пълна информация за членството има в същия раздел, в който е и тази тема.

 

За колегата по-горе, който е нов във форума и задава своя въпрос на тази тема, няма лошо. Но е нелепо, да не кажа смешно, колегите, които ви предлагат безплатен софтуерен преглед на автомобила, който ще бъде придружен и със съвети (в случай на нужда) да получават лични съобщения от хора, които не са платили членския си внос, стари потребители на форума са и много добре знаят за какво иде реч, с въпрос дали и те могат да получат безплатна диагностика. Разбирам и е общоприето никой да не се интересува от разходите по поддръжката и съществуването на един форум. Но подобни хора да искат и колите безплатно да си правят - то си е направо трагично...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз искам да изразя благодарности към iavkata и към Pepino. Явката закачихме колата, показа каквото имаше да показва, изчисти грешките, покарахме и не ги изписа веднага. На следващия ден отново светна и след като му споделих, че пак е светнала е изпратил ЛОГ-а на Пепи, който от своя страна ми се обади и ми обясни за какво иде реч! :doubleup:

Редактирано от lubomirov1985
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Днес ще посетя срещата пред НИМ и ако има желаещи за безплатна диагностика-да заповядат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...
  • 1 година по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • 10 месеци по-късно...

Колеги, утре ще посетя срещата на Шкода Клуб пред НИМ.

Ако някой има желание за диагностика, нека да заповяда.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, това е съвременен двигател с моторна електроника EDC17C46, нищо не и убягва. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.