Jump to content
Ако имате проблем с вход във форума, моля кликнете и прочетете. Прочетете повече... ×
skoda-auto.bg     autozone.bg

Recommended Posts

digitalundgrd

Остава и един "отсечен геврек" да боднеш, за да е всичко ТОП.

Не, че и тоя кръглия е зле, ама другия по-приляга на RS-ка ;) (лично мнение)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
PRR

Мен пък ми харесва и така :) Браво Сами!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
joro-120L

Не след дълго може и на квадратни волани да минат.

И на мен ми харесват класическите неща. Чудесна е! Браво!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
bega4kata

Заради Рево интейка, има едно водно маркуче, което застава леко неестествено пропаднало на една страна. А е точно най-отпред. Рево от скоро го продават, като минава отдолу. Аз обаче направих оем тунинг с оем тампон от Ауди  :) Скрива и началото на оплетката. NFNHPSXh.jpg

Tvp32Luh.jpg

1W1JJGth.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
bega4kata

Върнах пак лентите,като им добавих малко продължение по предния калник.Ей така малко за разнообразие ОЕМ тунинг :)

038974808-big.jpg?r=0

038974816-big.jpg

038974818-big.jpg

038976663-big.jpg

038976664-big.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
PRR

Определено ми харесва повече с лентите. Без тях ми седи някак "постно". Но, предвид, че си сложил на предните калници, някак несиметрично ми е и ми лиспва малко продължение и на задните. И бих се замислил да ги кача по-нагоре, при сгъвката на вратите. Може би си заслужава да се направи един фото монтаж как би изглеждало. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
komitoff

Видях я на VW феста.
Много изчистена и "пипната" кола за разлика от останалите кичозни бози....
Имаше едни залепени с печатано фолио, но без резолюция на картинката, отврат направо.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
bega4kata

Няколко снимки от феста.За съжаление Милчо е влязъл в повечето ми кадри с адреналинките,както се вижда на последната снимка. [smilie=fool.gif]
038999061-big.jpg?r=0

038999062-big.jpg

038999063-big.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
bega4kata

Тъй като моята кола е единствената с пълен софтуерен и хардуерен пакет на Revo Stage 3,реших да завърша проекта ( Рево кар ),подобаващо  :)
Трябваше да пристигнат  за Феста,но поради независещи от мен обстоятелства,закъсняха точно с 1 ден. В деня в който пътувах към Феста,ми се обади Дидо брадъра [smilie=sarcastic.gif],че са пристигнали.
Искам да му благодаря за приятелството и коректноста.Не са много добрите хора като него.
Джантите са много красиви на живо,цвета също.Качеството е ТОП. Ще "разпомпят" още малко колата,ще стречнат гумите и ще трябва още повече да им треперя  :)

039000549-big.jpg

039000552-big.jpg

039000553-big.jpg

039000554-big.jpg

039000555-big.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
PRR

Сами, тез каки хич не ти трябваха да отвличат вниманието от колата ;)

А джантите изглеждат брутални. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
bega4kata

Джантите са много хубави, но бях принуден да махна 10мм.фланците отзад. А си я бях нагласил с OZ-тите отпред и отзад да стои наравно красиво с калника. Сега тези са по широки и отзад колата стана много грозно скоклеста. Тя и без това си е малко висока отзад. Черния Айбах, сваля отпред с 15мм.,а отзад реално само с 5мм.(въпреки, че го дават с 10мм.да трябва да свали отзад). Но не искам да слагам други пружини-алтернативите са :червен Айбах или H&R. Те свалят добре автомобила, но с тях много се намаля комфорта при шофиране-проверено и доказано! Така че за да не щръкват грозно отзад, трябваше да махна фланците. ЕТ-то(изнасянето) на Оz-та и Рево джантите е едино и също-45, но Рево са 8,5 широки срещу 8 на Оz-та. Тоест изнасят с 6мм повече на вън(и на вътре което не ни касае много в случая) и стои грозно. Без фланците 10мм.,сега съм прибрал визуално задните колела с 4мм. Трябва или така да карам, или едни 5мм.фланчета да сложа. Но трябва да са пак от онези специалните с главинката. Или за 5мм.изобщо да не се занимавам. Ако я сваля обаче още и с 10мм.фланци отзад и Рево джанти ще стане бруталия. Но не искам да си го причинявам това неудобство и дискомфорт по нашите пътища за сега :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване