Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Fabia MK II Project Dark Shadow!


roodnb

Recommended Posts

Сами и аз чакач с нетърпение :) със сигурност в момента в който я запалим , ще се разбере :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 184
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • roodnb

    46

  • masterOne

    19

  • bega4kata

    13

  • sharpshooter_

    12

Най-много писали в темата

  • 1 месец по-късно...

Онзи ден я запалихме , вчера байпаснаха имобилайзера , но нямах време да отида да я видя. :) но утре ще съм там да видя кво става. Иначе малко ми остана :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато не видя - не вярвам. Стягай ги тея майстори Данчо и да организираме групово посрещане на Тъмната сянка - сигурен съм, че има много мераклии да видят как гърчи асфалта  :dog:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да попитам :) за генерацията , според вас директно в Крафт ли да я засиля или има и други предложения, че тук няколко човека малко оплюха Крафт , а те са все хора с бая правени брички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крафт на околовръстното до бул. Черни връх! Звънни ми като решиш да я караш, за да ти запазя час, там са мои хора, ще свършат работата добре не се притеснявай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......

 

To be !

 

Утре към Крафт да заварим генерацията :)

 

Браво Данчо ! Звучи много злобно :moto:  Евала човек .... айде , че вече търпение - никакво !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо мерси мн за снимките :)

 

И така :

 

Колата е в движение , изчетохме я с Пепи , махнахме грешките и всичко е тип-топ.

 

Ето какво следва:

 

Преправяне на генерацията поради факта,че старата мека връзка на Маджо е дълга и удря в магарето което е доста неприятлно. Отделно искам да направя резонаторно гърне, защото ми идва прекалено шумна.

 

До месец два , ще последва и ремап-а на колата.

 

Ще има ъпгрейд на спирачките.

 

Ще се борим с климатика и с ASR-а който към този момент не работи.

 

И още други подорбрения , но всяко нещо с времето си.

 

Искам много да благодаря на всички ви за подкрепата , идейте и съветите , благодаря много и на Маджо за турбото , както и още др чаркаляци  :cheers: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е скандал! Определено заслужава адмирации. Разбира се, когато се изгладят останалите дреболии ще е доста агресивна ежедневка и със сигурност ще изправя на нокти "рацерите" по родните аутобани! Поздрави още веднъж, а снимки от първото й показване пред публика, тук  :arrow: http://skodaclub-bg.org/forum/index.php?/topic/48317-%D0%BD%D0%B8%D0%BC-24082014-1-%D0%B2-%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1-100-%D0%BE%D0%BA%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B0/&do=findComment&comment=325971

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, опасна колица се заформя. А освен по ауспусите отзад и черното отпред не видях нещо друго да подсказва какво има под двигателя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм да , опасна малка количка се е получила и въпреки , че бях куфар на задната седалка ме накара да си сложа колана докато Марто разчистваше бързата лента на околовръстното :D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо  , вече официално - Поздравления и Евала за постигнатия резултат ! Сещаш се ... "Неможе , неможе .... Можеееееее" :banger_1: :banger_1:

Колата наистина е станала брутална ! Определено доставя огромно удоволствие и вдига адреналина яко . Нормално има няколко неща за доизпипване , но това е в реда на нещата , Благодаря за "кръгчето" , накефих се максимално в "бързата лента" на ОколоМръсното ... :doubleup: . Мисля , че скоро трябва да има "новости" в дясната част на началната страница на форума ;) Успех и в довършителните работи .

 

П.С. Весело на морето и да кажеш все пак , как пътува натам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо, честито и от мен, братле! Евала наистина за това, че не се отказа въпреки всичките трудности! Заплювам си и аз едно кръгче при първа възможност! И скоро - нови ъпгрейди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

И така колеги известно време нищо не се случваше по колата, поради ред причини , но днес свършихме малко работа по нея.

 

1. Дооправих си генерациата. Смених меката връзка с нова и по малка поради факта,че старата опираше в магарето.

2. Преправихме и малко ламбда сондите. Като това което направихме е на малката сонда отвора към тръбата не с размера на самата сонда , ами е една малка дупчица с цел да излъжем ЕКУ-то,че видиш ли имам катализатор :)

3. С Пепино изчистихме грешките от сондите и направихме едно файлче , което .... :)

 

Старата мека връзка

post-8821-0-38810600-1412098664_thumb.jpg

 

Резонатора

 

post-8821-0-61395700-1412098819_thumb.jpg

 

Новата връзка

 

post-8821-0-72921900-1412098877_thumb.jpg

 

Ламбда сонда 1

 

post-8821-0-44642000-1412098913_thumb.jpg

 

Ламбда сонда 2

 

post-8821-0-09020200-1412098944_thumb.jpg

 

Да докажа,че съм с Eibach :)

 

post-8821-0-10987700-1412098987_thumb.jpg

 

 

От тук насетне , за вонеща вода ще се опитам да реша и проблема със спирането, като се сдобия по-големи (за сега предни) спирачки , пък по нататък и задни. Също така се надявам и съм вече с настроена Шкода.

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брaво, добре сте нaпрaвили с генерaциятa, нaдявaм се вече ги нямa онези вибрaциЙ :P

Aйде нaстройвaй я вече, че немaм търпение дa ми скъсaш шушоните, че с тоя ти софтуер, срaмотa aмa нЕмa ти се дaм :P

Неделя ще ни увAжиш ли :D

 

Поздрaви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.