Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тема за поръчани нови автомобили


Recommended Posts

Kodiaq Business 1.5 TSI 7DSG 4x4 7 местна + още доста други глезотийки, би трябвало да е произведена тази седмица (13.05-19.05), обещана е да е готова регистрирана на 10.06. Да видим дали ще успеят, надявам се да не я бавят много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.3k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    79

  • Milen Dimitrov

    59

  • Германеца

    43

  • mirizlivpor

    40

Най-много писали в темата

Привет на всички! 

Предполагам, че когато говорите за дата на производство - тази информация е получена от дилъра... Дали има друг алтернативен източник? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
На 18.05.2019 г. at 18:35, __smirnoff__ написа:

Kodiaq Business 1.5 TSI 7DSG 4x4 7 местна + още доста други глезотийки, би трябвало да е произведена тази седмица (13.05-19.05), обещана е да е готова регистрирана на 10.06. Да видим дали ще успеят, надявам се да не я бавят много.

 

Точно 10 дни след обещаното, колата вече си е при нас и си я караме. Доволен съм, 10 дни закъснение се преживява :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.01.2019 г. at 14:34, Stucata написа:

Възможно е да е причина. Нали се сещаш, че 100% има случаи някой да е набоцал де що може като екстра, пък да няма никакво забавяне, а може и да му е дошла по-бързо :)

Късмет. Т.е. не е принцип "повече екстри = забавяне". Само споделих, че се е случвало огромно забавяне, при октавия LK с всички или почти всички екстри.

Тия с фул екстрите ги продават на хора с връзки или с пари, тука един познат чака три пъти да му   направят един Сеат Леон фул екстри, негов познат в дистрибутора му казал че два пъти идва неговата поръчка и я дават  на друг

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, markbenz написа:

му казал че два пъти идва неговата поръчка и я дават  на друг

Говориш пълни глупости,тип "един шофьор,жена,баба и т.н.т ми каза че......."

Как ще я дадат на друг.Има си договор,срок,неустойки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.01.2019 г. at 15:34, Stucata написа:

 

 

 

На 21.06.2019 г. at 15:26, igeorgiev82 написа:

Говориш пълни глупости,тип "един шофьор,жена,баба и т.н.т ми каза че......."

Как ще я дадат на друг.Има си договор,срок,неустойки.

Може и да има договори и неустойки, ама има цял бар свидетели, това става в Испания, де в бг, може и да са по коректниblockquote приставкаblockquote приставка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

 

  Привет, колеги, да поразбутам темата и да се похваля и аз! 

На 02.07.2019г. внесах капаро за Октавия G-Tec,TSI/96kW/131к.c.,7DSG, CNG-метан, цвят луна бял металик, със следните допълнителни екстри:

1. Пакет Вижън.

2. Пакет амбиентно осветление.

3. Хром пакет за комби.

4. Интелигентен асистент за паркиране - предни и задни сензори за паркиране.

5. Top-LED задни светлини.

6. Темпомат с ограничител на скоростта.

7. Подгряване на дюзите на стъкломиячната уредба.

8. Камера за заден ход.

9. Надлъжни рейки на покрива, сребристи (за Комби).

10. Електрическо подгряване на предното стъкло.

11. Rest assist - система за разпознаване на умора във водача.

12. Малък кожен пакет с 3-спицов мултифункционален волан с подгряване, управляващ радио, GSM и DSG.

13. Изкуствена кожа на гърба на предните седалки - Style.

Искаше ми се и много други неща но излязох много от финансовата рамка.

Това не е първата ми Шкода, но ще е първата ми от “Еуратек”. Та въпроса ми е (в последствие ще имам много), аз съм от Шумен, колата ще се купува от София и ако недай се боже се стигне до някаква рекламация, при посещение в “Еуратек” Варна, ще бъда ли подложен на по-особено отношение за това, че не е купена от тях, а от София? И до колко е достоверна информацията, че завода производител в Чехия излиза в планиран отпуск юли месец? Минаха едва двадесет дена от капарото и вече ми е много тягостно чакането!

 

Редактирано от gokata-
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! 

Конфигурацията изглежда доста добра. Пожелавам ти леко чакане, тръпката е голяма :). Аз поръчах в средата на Април и чакам всеки момент да ми се обадят, за да си я взема :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, berberov_sm написа:

Честито, колега! 

Конфигурацията изглежда доста добра. Пожелавам ти леко чакане, тръпката е голяма :). Аз поръчах в средата на Април и чакам всеки момент да ми се обадят, за да си я взема :)

Благодаря! Ти обажда ли се на дилъра за дата на производство и ако да, след колко дни от внасяне на капарото? Аз все още не съм се обаждал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, gokata- написа:

Благодаря! Ти обажда ли се на дилъра за дата на производство и ако да, след колко дни от внасяне на капарото? Аз все още не съм се обаждал.

Здравей! Платих авансовата вноска на 11ти юли и ми казаха, че до следващия петък 19ти, най-късно понеделник 22ри юли трябва да е регистрирана и да ми я връчват. Чухме се на 22ри и казаха, че чакали КАТ... Утре пак ще ги потърся...

Казаха ми, че е произведена последната седмица на юни и от началото на юли колата е в БГ. 

Тъпото е че миналата седмица си продадох старата кола и сега пешеходствам, Здраве да е :)

 

 

 

 

Редактирано от berberov_sm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, Бербо браво, малко ти остава. Скоро ще си щастливец! Благородно ти завиждам! И на каква Шкода ще се радваш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, gokata- написа:

Е, Бербо браво, малко ти остава. Скоро ще си щастливец! Благородно ти завиждам! И на каква Шкода ще се радваш?

Много мина, мъничко остана:) 

Супърб L&K 2,0 TDI, 190 К.C., 7DSG, 4X4 с малко допълнения:

-Виртуален педал и електрическо отваряне и затваряне на капака на багажното отделение;

-Челно стъкло с подгряване;

-Акустични предни странични стъкла със затъмнение;

-Smart Light Assist с мултифункционална камера, Lane Assist и Blind Spot Detect;

-Навигационна система AMUNDSEN;

-Подгряване на дюзите на стъкломиячната уредба;

-Дигитален инструментален панел;

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, berberov_sm написа:

Много мина, мъничко остана:) 

Супърб L&K 2,0 TDI, 190 К.C., 7DSG, 4X4 с малко допълнения:

-Виртуален педал и електрическо отваряне и затваряне на капака на багажното отделение;

-Челно стъкло с подгряване;

-Акустични предни странични стъкла със затъмнение;

-Smart Light Assist с мултифункционална камера, Lane Assist и Blind Spot Detect;

-Навигационна система AMUNDSEN;

-Подгряване на дюзите на стъкломиячната уредба;

-Дигитален инструментален панел;

Красавица и звяр съчетани в едно. Ако си я взел вече, пускай снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая се докопах до колата :)

IMG_20190725_181453.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси самолета! Айде, честита да ти е и все бързо да те придвижва до чудни места :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "berberov_sm" - Еееее, Очите ми останаха.. Красота. Честито и Много Безаварийни Километри Заедно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауууу, страшна красавица е! Честито и от мен! КАТ да не притеснява, камери да не те ловят!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Чакането си заслужаваше!

Живи и здрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е разкошна. Поздравления за избора. Само приятни емоции да имаш с нея :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Да се похваля и аз, че не съм я показвал на снимка, ето я и нея, вече 7000 км приятни пътувания. Вчера и сложих и багажник на тавана, понеже като сме 7 човека, дори и да има останал багажник зад седалките, мястото не стига за куфарите.

 

20190919_172119.thumb.jpg.fed284832da5b856c6d1d7ffa46d7541.jpg20190919_172123.thumb.jpg.9ac78211496e6f7657a747c9770da4a6.jpg

 

Живот и здраве чакам промоцията за джанти, от Еуратек казаха октомври, и ще се сдобие с някои приятни 19ки или 20ки. С тези 17ки не е зле, но може и по-добре :)

 

Редактирано от __smirnoff__
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До " @__smirnoff__ " - Честит Мезонет ;) Много Безаварийни Километри Заедно..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка и от мен!!!

 

Щастие и радост по пътищата, винаги с усмивка да се наместваш зад волана и да стартираш двигателя, пожелавам ти безброй страхотни, приятни и незабравими мигове с тоз красив дзвер, винаги в компанията на готини и любими хора, в съпровод с предпочитаната от теб музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, РусенскоВарено написа:

...

 

Това се казва пожелание! ?

 

@__smirnoff__ много е красива, само да те радва!

Редактирано от joro_kem
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Да му превъртиш километража от каране!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.