Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тема за поръчани нови автомобили


Recommended Posts

Честито отново,Мордо. Знаех си аз, че няма да чакаш толкова много. Сега и ти можеш да почваш книжката - аз я наизустих вече ;)

   Благодаря, Лъчо. Вече съм я потретил книжката. :o Ама тя доста постна: "С дясната ръка дръжте скоростния лост, а не бедрото до жената до Вас". :sorry: Лошото е, че в нея няма размера на гумите, примерно. 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.3k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    79

  • Milen Dimitrov

    59

  • Германеца

    43

  • mirizlivpor

    40

Най-много писали в темата

Благодаря... ами силно се надявам до 4 месеца и аз да съм горд собственик на РС 2.0тси :)

Честито, дано не чакате много. Ако не сте поръчвал допълнителни екстри, може скоро да се усмихвате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, дано не чакате много. Ако не сте поръчвал допълнителни екстри, може скоро да се усмихвате.

 

Поръчах Амундсен, Кантон, цветен макси дот и сега обмислям да добавя Кеси... нищо друго 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черната също е хубава особено с хром! Но за мен по агресивен вид има бялата особено като гледаме предниците .

Иначе чистито на колегата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, бялата и на мен ми изглежда по агресивно, може би защото черните решетки и задния дифузйор малко се губят на другата. Честито на Николай, със здраве да си я кара! Сами не знам как ги правиш тези снимки, страшен си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) на бързо ги правя,на път за Рогачево.

 

Ще има фолиране :) :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно 4-тата снимка. Жената с бялата чанта, която се отразява в бронята на черната перла  в бялата кола ли се вози обикновено ?  :D

п.п. Чантата да не е от добавката "simple clever" ?  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя е жената,забелязах си грешката,но вече в къщи.Щях да я изгоня по-надалече.

п.п.Чантата е Адидас.Не си достатъчно наблюдателен Димо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно 4-тата снимка. Жената с бялата чанта, която се отразява в бронята на черната перла  в бялата кола ли се вози обикновено ?  :D

п.п. Чантата да не е от добавката "simple clever" ?  ;)

Той и фотографа се вижда!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Валдес, к'во се превъзбъди? На новите вече може да се слага табла. Стои грозно с нея обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе какво разбирате под табла ???? Това не е ли пластмасовия държач на номерата ???

 

Мда, табла му викат - тука по нашенско му викаме "рамка под номера" :) Аз не виждам смисъл да се маха, но някои ги кефи. На мен тази рамка няколко пъти ми е спасявала предната броня и номера - връщат разни дебили и когато рамката се строши или изпука (обикновено се чупят парчета от нея) - спират да връщат... 

 

Моята предната я сменям втори път - сега пак е почупена... Но тя 100% ми е спасявала предната решетка няколко пъти, защото ако продължат с връщането назад - ще отиде хром детайла на предната решетка. Абе...

 

Поздрави

 

ПП: Още един плюс й е, че държи и лайстната на Шкода Клуба ;) Аз по тази лайстна познавам много народ на пътя, като ги видя, че са клубни (стикер отзад рядко виждам, защото бързо се разминаваме) :)

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Публикувано (Редактирано)

Не се отнася конкретно за Шкода, но опциите, описани в статията се отнасят и за нашата марка. Може да бъде от полза за хората, които се колебаят пред листата с екстри. Има обяснени доста неща как работят на практика. :)

http://autobild.bg/Цялата-истина-за-новия-golf-част-i-/a5558

 

PS За доста от нещата авторите са прави, дори що се отнася за аналогичните неща в Октавия

Редактирано от carrot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде вече и аз да се похваля-колата ми беше поръчана 12-та седмица, произведена 17-та, доставена 20-та (заради празниците в началото на май), а ще си е при мен 21-ва. Доволен:-) Спазиха обещания срок, а колата определено си струваше чакането. Дилърът също доста се постара да ми угоди на всички изисквания.

Даже сигурно още тази седмица можеше да карам новото Шкоде, ако не бях тормозил ЕТ да си изпипат документите....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Честито. С удоволствие да си я караш. И...редовно на НИМ (аз ще започна да присъствам, когато си получа колата).

 

   Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.