Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тема за поръчани нови автомобили


Recommended Posts

  • Отговори 1.3k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    79

  • Milen Dimitrov

    59

  • Германеца

    43

  • mirizlivpor

    40

Най-много писали в темата

А пък моята я чакам да я взема тази седмица. Вече е тук, видях я, обаче беше облепена изцяло с някакви бели транспортни лепенки. Стори ми се много голяма - кораб. Скоро ще пускам и аз тема със снимки и първи впечатления  :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то не останало, супер, моята я взех също горе-долу за толкова време, така че няма да е изненада.

Можеш спокойно да почваш да четеш ръководството ;)

 

 

Трябва да направим една клубна среща.

Честито ти,много безаварийни километри.

 

Lachezar  не останаааа

 

Наистина не останааа! Мерси за подкрепата, изчакайте и аз да взема Окито и да направим някоя среща! Камене, мога ли да изтегля книжката от нета и ако да - дай някакъв линк?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина не останааа! Мерси за подкрепата, изчакайте и аз да взема Окито и да направим някоя среща! Камене, мога ли да изтегля книжката от нета и ако да - дай някакъв линк?

 

http://new.skoda-auto.com/en/mini-apps/owners-manuals/octavia

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тази седмица ми потвърдиха, че колата ще се произведе 18-седмица, така че чакайте представянето на моята красавица Май месец:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица ми потвърдиха, че колата ще се произведе 18-седмица, така че чакайте представянето на моята красавица Май месец:-)

   Честито. Моята е поръчана на 11.04.2014 г. - очаквам я юли-август. Ама отсега ме е хванала нервата и не мога да спя.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Честито. Моята е поръчана на 11.04.2014 г. - очаквам я юли-август. Ама отсега ме е хванала нервата и не мога да спя.... :)

Споко Mordo - и аз съм така! Ама пък после като мине - колко ще ни е готино :) Само ме учудва защо чак Август - моята беше поръчана средата на Март и идва Май - по тази логика би трябвало твоята да дойде до края на Юни...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Честито и на тебе, Лъчо. Дилърът така каза - договорът за доставка е 95 работни дни. Все се надявам по-рано да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Честито и на тебе, Лъчо. Дилърът така каза - договорът за доставка е 95 работни дни. Все се надявам по-рано да е.

Хм, странно.Ти какво точно си поръчал като модел и екстри?

Защото аз като поръчвах специално питах дали нещата, които добавям, могат да забавят поръчката. И настоях за възможно най-кратък срок на доставка, при което той каза, че в момента около 70 работни дни са необходими за доставка. После ми прати темплейта на договора със стандартните 90 работни дни, но като му обърнах внимание, че ми беше казал 70, го промени и се ангажира писмено с 70 работни дни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, за по-малко от два месеца ще си вземете возилата :)

Иначе за договорите - няма да се плашите какво пише в тях - в ЕТ ги издават и разписват на кило, аз за моя автомобил имам 3 различни варианта на договор, и трита различни и разписани :D

За моята октавия на договора беше записано 120 работни, тъй като беше с доста опции, но я докараха за месец и половина.

Редактирано от carrot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Считано от 02.04.2014 г. имам поръчка за Rapid 1.2. MPI с АГУ и цвят тъмно синьо металик /според дилъра цвета на RS/. Колата е оборудвана на ниво SELECTION + кожен пакет и допълнително регулиране на шофьорската седалка. 

По принцип "уж" колата беше на склад в София, ама явно мнооооого време трябва в BRC да монтират газовото, защото последното, което ми обявиха е, че колата ще е във Варна след Великден.

Поздрави!

Редактирано от BapBapuH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   ВарВарин, честито. Дано скоро се радваш на новия автомобил.

   Лъчо, предполагам се презастраховат. Няма какво толкова да забави изпълнението на поръчката при производството. Стандартен Елеганс + Едишън пакет, а цветът е бял неметалик. Няма Front Assistant, както при Octavia, което да забавя. Пък и покрай изборът на возило толкова нерви изхабих, че още три месеца не са проблем. Има по-съществени неща, за които имам да мисля - няма да ставам роб на автомобила.

 

   Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. Трансферирам се от форума на БМВ в този на Шкода. Понеделник тази седмица вкарах капаро за Octavia RS 2.0TSI DSG. Като опции добавих само три неща, които според мен са ми нужни. 1. Canton 2. Amundsen 3. Цветен бордови компютър. 

Поръчах я в Пловдив.. дилъра не ми дава надежди да дойде преди септември :( .. дори казва най-рано септември.. еб*си чакането :( 

Ако някой вече кара такава колица.... моля споделете какъв е разхода.. впечатлени ли сте от динамиката и от звуковата система, както очаквам да съм впечатлен аз :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. Трансферирам се от форума на БМВ в този на Шкода. Понеделник тази седмица вкарах капаро за Octavia RS 2.0TSI DSG. Като опции добавих само три неща, които според мен са ми нужни. 1. Canton 2. Amundsen 3. Цветен бордови компютър. 

Поръчах я в Пловдив.. дилъра не ми дава надежди да дойде преди септември :( .. дори казва най-рано септември.. еб*си чакането :(

Ако някой вече кара такава колица.... моля споделете какъв е разхода.. впечатлени ли сте от динамиката и от звуковата система, както очаквам да съм впечатлен аз :)

Честито и добре дошъл при нас.

ето тук може да прочетеш някои мои впечатления. http://skodaclub-bg.org/forum/index.php?/topic/47402-%D0%B1%D1%8F%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, колега, четох с интерес. Някой да каже впечатление за дсж-то ? и кантона?  :) ии колко време чакахте вашите рс-ки ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 месеца.

Няма кой да ти напише,има и други рс-ки но хората не пишат тук.

Кантона,какво искаш да ти пишат,100% ще свири страхотно.За дсж-то ,аз съм карал при рс е от дизеловата 150 коня дсж 6степенна и предавките са много дълги.Което си има и добри и лоши страни.По-бавна е колата при ускорение след 100,но на магистралата с по-ниски обороти върви с висока скорост.Максималната си скорост я постига на 5-та предавка,вместо на 6-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 месеца..... ужасссс. Значи трябва да се радвам ако дойде за 4 .. 

 

Аз моята я поръчах средата на декември и другата седмица й е датата за производство, т.е. четири месеца и половина...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

   Ураааааа! Преди малко ми се обади търговецът от ЕТ - дата на производство: 21-а седмица на 2014 г.  :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито отново,Мордо. Знаех си аз, че няма да чакаш толкова много. Сега и ти можеш да почваш книжката - аз я наизустих вече ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.