Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тема за поръчани нови автомобили


Recommended Posts

Честито и от мен колега !  Много безаварийни километри и каране с удоволствие ! (кой знае как ти се е качил адреналина ?)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.3k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    79

  • Milen Dimitrov

    59

  • Германеца

    43

  • mirizlivpor

    40

Най-много писали в темата

Честито и от мен и много вълнуващи километри с нея! Ще чакаме отзиви другата седмица относно качеството на сглобката и материалите и най-вече за динамиката, която осигурява двигателя. Това последното мен ме вълнува най-вече. За самата кола валят суперлативи отвсякъде. Трябва да е готина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Има ли някакво развитие по доставките? На колегата с червеното РС трябва вече да е произведена колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам потвърдена седмица - 12-та /17.03 - 21.03/. Поръчката е от края на Декември, т.е. доставка около 3 месеца се очертава.

Днес се обаждах в ЕТ да ги питам дали може да се промени поръчката от 1,6 TDi 7DSG на 2,0 TDI ръчка. Казаха, че вече било късно, защото седмицата за производство била фиксирана.

Поводът за питането беше този:

 

Руски депутат иска забрана на DSG плюс проблемите със същата кутия в Китай, плюс разни анкети в Германия и Англия, които показват тревожни резултати за 7DSG.

 

Но от ЕТ ми отговориха, че 7DSG било много здрава и безпроблемна кутия и никой от българските клиенти не е имал проблеми освен една серия с дефектни съединители на 1,8 бензин. Доста убедителни бяха хората. Казаха, че около 30% от продаваните коли в България са с DSG и проблеми нямало никакви. Вероятно става дума за 30% от Супърб и Октавия само.

Редактирано от nikolaaaay
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам потвърдена седмица - 12-та /17.03 - 21.03/. Поръчката е от края на Декември, т.е. доставка около 3 месеца се очертава.

Днес се обаждах в ЕТ да ги питам дали може да се промени поръчката от 1,6 TDi 7DSG на 2,0 TDI ръчка. Казаха, че вече било късно, защото седмицата за производство била фиксирана.

Поводът за питането беше този:

 

Руски депутат иска забрана на DSG плюс проблемите със същата кутия в Китай, плюс разни анкети в Германия и Англия, които показват тревожни резултати за 7DSG.

 

Но от ЕТ ми отговориха, че 7DSG било много здрава и безпроблемна кутия и никой от българските клиенти не е имал проблеми освен една серия с дефектни съединители на 1,8 бензин. Доста убедителни бяха хората. Казаха, че около 30% от продаваните коли в България са с DSG и проблеми нямало никакви. Вероятно става дума за 30% от Супърб и Октавия само.

И моята беше произведена 12 седмица  :D 

Братовчед ми има Поло с 7-DSG и за 2 години няма никакви проблеми и оплаквания от скоростната кутия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Е, вече е пристигнала в Бургас, но пък мен ме няма. Ще стискам зъби още три месеца, докато я видя на живо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Аз вече я видях днес в компанията на Марто - skodaman и Тошко - skodko.

 

Не съм направил снимки, защото не е коректно!

 

Поздравления!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има новия готин Superb в Бургас,ама някакви бизнесмени е карат с  гъзарски номер А 9229  или нещо такова беше хаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се отбележа :)Тази седмица поръчах (12/2014)Октавиа III, Елеганс 1,6 TDI-CR / 77 kW / 105 к.c.,ръчна скоростна кутия с 5 скорости и следните екстрички:

 

Екстериор

•Брилянтен металик

•Лети алуминиеви джанти MINORIS, 6,5J x 16" - 4 бр.

Интериор

• Black

Опции

• Пакет Simply Clever

• Изкуствена кожа на гърба на предните седалки

• Малък кожен пакет с 3-спицов мултифункционален кожен волан управляващ радио и GSM

• Електроуправляеми странични огледала с подгряване, сгъване и осветяване на праговете

• Радио CD MP3 Skoda Bolero - 2 DIN

• HHC - Асистент за потегляне по наклон

• Подгряване на дюзите на стъкломиячната уредба

• Задна чистачка с пръскачка тип "AERO"

• Интериорно осветление в краката на пътниците отпред и отзад

• Пакет "Хром"

 

Дилърът обеща да дойде до 2 месеца, но да видим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, вече е пристигнала в Бургас, но пък мен ме няма. Ще стискам зъби още три месеца, докато я видя на живо.

Моите съболезнования ;) Дано по бързо да минат.Имам инфо от очевидци,че е мн.красива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както споменах, не съм снимал РСката, понеже не е колегиално спрямо собственика на колата. Редно е той да си я види и да се похвали.

 

Сега обаче виждам, че има изтекла снимка в нета  направена от Шкода Бургас:

 

Повечето шкода колеги във фейса са я видели, затова споделям линк:

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=811133605581489&set=o.334413204182&type=1&theater

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както споменах, не съм снимал РСката, понеже не е колегиално спрямо собственика на колата. Редно е той да си я види и да се похвали.

 

Сега обаче виждам, че има изтекла снимка в нета  направена от Шкода Бургас:

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=811133605581489&set=o.334413204182&type=1&theater

Изпревари ме, Ися, тамън го видях и аз. Не знам дали съм прав в размислите си, но за мен не е етично подобно нещо. Ако бях на мястото на клиента нямаше да ми стане приятно да си видя колата изтипосана във ФБ от всички възможни ъгли.  Или поне така си мисля аз. Сори за спама. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, тя снимката е само една! Не е цяла, а само леко загатва. Явно това е била идеята.

 

Знам, че за доста колеги тази страница е видима и вече са видели снимката, за това я пуснах.

 

Иначе както споменах 2 пъти: отидох, разгледах и това е. Не съм правил никакви снимки  при положение, че още нямаше номера и собственика все още не я е виждал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не бих имал против да я снимат,а да не я карат....да снимат колкото си искат :)

Цвета ми е малко странен??? Това какво червено е? Може и от снимката да е така странен всъщност...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Нека и аз се включа в "приказката" - НЯМАМ НИЩО ПРОТИВ СНИМКИТЕ ! Колата ще стои поне още три месеца в шоурума-така се стекоха обстоятелствата и естествено, някои и ще я снимат - това е в реда на нещата. (от снимките, няма да и избелее боята) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Вече имам седмица за поръчката - 18/2014. Дилърът ми ме изненада меко казано приятно днес, само че с уговорката, че трябва да изчакаме до другата седмица, за да видим дали седмицата не се е променила. Ако се потвърди, би трябвало най-късно до 20-та седмица да дойде Окито, което са само около 40 работни дни!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то не останало, супер, моята я взех също горе-долу за толкова време, така че няма да е изненада.

Можеш спокойно да почваш да четеш ръководството ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля. И аз вече съм с нова Шкода Октавия 1.4 TSI. Голяма хубавица

Трябва да направим една клубна среща.

Честито ти,много безаварийни километри.

 

Lachezar  не останаааа
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.