Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фелицията на Макса


lent

Recommended Posts

Това казвам за Felicia 6U1 навсякъде го дават на 1- 1.3 бар, а при теб са си оправили грешката, но твоя пак е смешно малък , аз в такива съм виждал да продават русенско варено. :) Слага се винаги на- големия който може да се събере!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 562
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • maxrpm

    258

  • The Best Forman

    62

  • PIIIcoppermine

    34

  • Logrus

    29

Най-много писали в темата

Саше, погледни си предния линк, дет си постнал, отвори на апликейшънс, шкода, фелиция и виж има ли фела с двигател по-голям от 1,3 там? С това русенско варено, сменяно на всеки 10 000 сега, не съм имал никакви проблеми. Твоя е колата, сам си решаваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иналианците 100-150 хиляди изобщо не сменят нито масло нито филтър, после пращат колите за БГи тук започват смените и "обслужването" обаче само в БГ масово колите така пушат, че не може да се кара зад тях. Аз от нова след гаранцията почти винаги сменям филтъра през смяна защото не ми се занимава да отвивам тъпата пластмасова капачка. Двигателя ще ме надживее въпреки това. С тоя филтър си рисуваш мечки. Мое мнение.

Редактирано от felicialx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам задно стъкло за монтаж на колата с работещи реотани. (Колко ома са , когато работят ?) Има ли нещо специфично при демонтажа на старото и монтажа на новото стъкло?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Справих се! Вади се с 3 шпакли, голяма малка и средна. Сваля се спойлера и стъклото излиза от тясно към широко. Влиза с въженцето (кабел 4мм2) от широко към тясно с наместване. За монтажа трябват 1 ***, като мен и един съсед :)

 

IMG_20171017_174142.jpg

 

IMG_20171017_174941.jpg

IMG_20171017_183216.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос към знаещите. Колко са дълги тръбичките за бензина и обратния бензин?

DSCF2470_zps8b765e15.jpg

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

На аванс мисля да пиша на този чех http://www.ebay.co.uk/itm/SKODA-FELICIA-1-3-POWER-CHIP-Chiptuning-/322518761283Това което ме притеснява е колко е митото на 50 лири. Някой има ли first hand experience с митниците?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Николко. Инглизите все още са част от ЕС. Но само си мяташ парите на вятъра. Освен по-голям разход друго няма да постигнеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо, не ме мисли мене, в Събота ще сваля компа , за да го отворя. Още обмислям, как да напиша на чеха , че не се интересувам дали колата минава МОТ. Щом няма такси е чудесно! Мислех че над 30$ се дължи мито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Мислех че над 30$ се дължи мито.

 

Мне, намираме се в Европейски Съюз - между страните членки няма мито, няма ддс. :) Тоест, ако искаш фактура на фирма и продавачът е фирма - може и ДДС-то да ти отпадне.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе чек суми... тинтири минтири... ще си разплита гумите... разглобваш слобваш и всичко е готово !!!! :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радвам се , че някой го написа преди мен, просто не знаех как да го формулирам. Много се вталясвате за глупости. Тая кола винаги пали, а и тоя seller го знам от много отдавна. Ако имаше проблеми с чиповете, нямаше да е с такъв добър feedback.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kато отворя ЕКУ то , бързо трябва да го затворя , че в Неделя има Шкода среща, а в Понеделник съм от 6 на работа.

 

Ивчо, ти имаш ли читава помпичка за калай , да ми услужиш ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Читава не. Имам от най-простите, с пружина и бутон, но това няма да ти свърши работа. Утре ще я погледна, в какво състояние е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше , колата си е твоя , прави к'вот щеш с нея . Поне вече съм правил такива неща и знам колко сложно може да бъде едно толкоз просто нещо (дори и с всички удобства) и знам как е.

Щом искаш да я убиеш давай си парите за глупости.

 

П.П. В истинска лаборатория с истински поялник , станция за топъл въздух , програматори и чипове ми отне три дни да накарам Фаворита да живне и пак греда - плюеше повдигачи в определен температурен диапазон ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - обичам някой да ми каже че нещо не може да стане , нали знаеш . :)

 

Поста ти звучи толкова плашещо , все едно ще стане 200 коня, та да я убия... Я вдигне 190 , я 200км/ч нищо не е. Обещавам 1во да си сменя лагера на макферсона, та да не се пребия и после да ги вдигна :)

 

п.с. Поялник държа от 6 годишен, мисля че ще се оправя, преди имахме и станция за въздух , но вече нямаме, пак има откъде да намеря ако видя зор, спокс ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не ти казвам , че не става , а че не става така както ти си мислиш ... ама пробвай ... само си вземи поне още едно ЕКУ от някоя морга и намери как се прескача имобилайзера :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Immo то се прескача като вземеш компа с ключ, но аз мисля да сложа DIP socket и ако нещо се изкофти да си ги сменям чиповете. Много лесно ще ми е да изрежа краката на чипа и да ги свалям 1по1 , но ще се сдържа. Аааа , Шкоди по моргите няма от години , еле па 136mpi, знаеш. Това са спортни коли и хората си ги карат по пистите , като изгният ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Immo то се прескача като вземеш компа с ключ, но аз мисля да сложа DIP socket и ако нещо се изкофти да си ги сменям чиповете. Много лесно ще ми е да изрежа краката на чипа и да ги свалям 1по1 , но ще се сдържа. Аааа , Шкоди по моргите няма от години , еле па 136mpi, знаеш. Това са спортни коли и хората си ги карат по пистите , като изгният ;)

No coment!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.