Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поздрави и честитки!


vasilisa

Recommended Posts

Честит Имен ден на Pepino, SKODA 105 RS, PRR !

Да сте живи и здрави! Успехи във всяко едно начинание! ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ице, честит бъди, здрав щастлив и успешен! И все така ®️оманс-тичен  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, честит рожден ден и тука. Жив и здрав бъди, май френд. И стой в басейна на ‘ладно, с чаша виски или бира в ръка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Izolini - Честит Рожден Ден :) Много Здраве и Хубави Неща :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД, Ицо! Много здраве, щастие, успехи и късмет! ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Честит Имен ден на колегите @Alexander, @Алекси Георгиев, както и на всички останали, които празнуват днес!!!

 

Да се светят и да се тачат имената Ви, да ги споменават с обич и уважение, да не си знаете приятелите и да изпитвате затруднения да си изчислите личното богатство без експертна счетоводна помощ, да сте дарени с нечувано дълголетие и стряскащо ума щастие, да Ви търсят само за веселби и празници, големите кеф и рахат да са Ваши най-големи почитатели, радостта от всичките екстри, бонуси и благини в живота Ви край да няма, винаги засмени и доволни да бъдете!!!

 

НАЗДРАВЕ!!!

 

spacer.png

  • Благодаря 2
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги си ни смайвал с твоите пожелания и поздрави! Караш всеки от нас да се чувства още по-празнично! 

Благодаря много и за снимката - точно в мой стил! 

Живи и здрави бъдете всички! 

Наздраве! 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Днес, Рожден ден има нашият приятел и колега РусенскоВарено!

 

Ице, не мога да вляза в твоя стил на пожелания. Той е неподражаем. За това се изискват определени дадености, които при мен липсват. :)  Ще бъда твърде скромен и лаконичен:

 

Да си жив и здрав, приятелю! Много радост, щастие и сбъднати мечти ти пожелавам!

Весело празнуване! ?

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@joro-120L, Жоре, сърдечно благодаря за милите думи и за прекрасните пожелания, подобно специално отношение винаги ме кара да се чувствам изключително радостен и прави празничният ден наистина приятен и незабравим.

 

НАЗДРАВЕ!!!

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, пожелавам много здраве щастие и милион усмивки. ??

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, @РусенскоВарено (без механично отделено месо),

Все така сладкодумен, усмихнат, отзивчив и т.н.

Щастието си го имаш, продължавай така, бъди здрав и обичан!

Да илядиш!

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, както каза Жорето - никой не може да отправя пожелания като теб! 

Затова ние малко по-простичко, но със същото настроение... 

Жив и здрав бъди, дано семейството и близките ти да ти надуват главата със смях и радост. Портфейла да ти е все пълен, за да го точат още 100 години. Пожар да гори в сърцето ти, жена ти да го гаси с целувки. Уиски да тече от всяко кранче в твоя дом, а мазето ти в шампанско да е наводнено. А сутрин, когато бързаш за работа и не намираш ключа от шкодата, пожелавам ти просто да вземеш един от 100-те, висящи в антрето, който все ще отключи някое ламбо в гаража. 

Наздраве! 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице и от мен честито и нека поне още 100 годин' да ни радваш кръчмарю златоусти ?

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@legaltk, @Алекси Георгиев, @diana_kraice, @Izolini, @chavdarlk, @Logrus, @The Best Forman, @zloQQ, @pepi и @joro-120L, Колеги, невероятни сте!!!

 

В дни като този разбирам какво голямо богатство имам - всички вас, приятели, които със топлите си думи и страхотни пожелания направихте този празник наистина прекрасен и отново ме накарахте да се чувствам изключително приятно и да съм горд и щастлив, че познавам всеки един от вас.

 

Благодаря ви от сърце!!!!

 

Обещавам да изпия по една чаша за здравето на всички ви, дано не се нацоцам прекалено днес!!!

 

НАЗДРАВЕ!!!

 

Ето какво ми подари дъщеря ми по-рано през деня, за да ми напомни, че освен моето пръкване, преди цели 45 години, през далечната 1976 година, е имало и много по-значими и интересни събития по света и у нас.

 

 

 

20210917_000603[1].jpg

Редактирано от РусенскоВарено
  • Благодаря 1
  • Одобрявам 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.