Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поздрави и честитки!


vasilisa

Recommended Posts

Честит рожден ден на Сашко @maxrpm!

Саше, живот, здраве, спокойствие и много концерти на Черно Фередже!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси пичове!! От всичко и по - много звучи добре, представи си 120ката, пълна с бензин и с к**ви :P !!! За фереджето , в Събота бях в Пловдив и мислех пак да ги изненадам, ама нададоха зор да си ходим и не стана. На 11Април сме на Vendetta в касетката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, жив и здрав да си и с ... напред!

Пускам ти поздрав във Вайбър, че тук ще ни се смеят ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, Саше! Желая ти много здраве, късмет и повече щастливи моменти зад волана на 120ката! ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много на Алекси за поздравчето, беше много духовито и весело , имаш готина китара!

 

120ката вчера я видях , хубавее си , викам - Дядо искам лятото да я карам , ама ме е страх да не я смачкат, какво ще ме посъветваш? Дядо каза - тази кола е стара, карай си другата, няма откъде да и намериш части! ... Та се чудя още.

 

Напред съм се запътил, на 19ти март ще оправят стартера на Шкодата и ще видя дали пали . ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много за пожеланията , за сега съм прав и корав, даже една мацка ми каза "благодаря ти"! Надявам се да имам късмет през новата 2019 и да си взема Шкода с климатик , да я чипосаш, че чипа от макса няма да работи на Октавия 1 ... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, maxrpm написа:

 Надявам се да имам късмет през новата 2019 и да си взема Шкода с климатик , да я чипосаш, че чипа от макса няма да работи на Октавия 1 ... :D

Ти само занеси хубав поялник - другото остави на Пепино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aaaa , не бате Пепино откъм поялник си е подготвен, при него времето е проблем.

Отивам там и му казвам - Внимавай как запояваш цокъла , искам да стане хубаво. Той казва Жената и щерката горе спят, ако влезнеш кучето ще се разлае и ще ги събуди , а щерката се прибра у 4 от дискотека, изчакай тук.

След 4 песни време слиза, компа го е отворил  и вика - гледай , харесва ли ти?!? Викам брат това се гледа с лупа и с лампа, аз така няма как да видя! Пича вика - незнам ти как го гледаш, аз си имам микроскоп !!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, maxrpm написа:

Aaaa , не бате Пепино откъм поялник си е подготвен, при него времето е проблем.

Отивам там и му казвам - Внимавай как запояваш цокъла , искам да стане хубаво. Той казва Жената и щерката горе спят, ако влезнеш кучето ще се разлае и ще ги събуди , а щерката се прибра у 4 от дискотека, изчакай тук.

След 4 песни време слиза, компа го е отворил  и вика - гледай , харесва ли ти?!? Викам брат това се гледа с лупа и с лампа, аз така няма как да видя! Пича вика - незнам ти как го гледаш, аз си имам микроскоп !!! :)

Точно така беше, Саше. Ей, ама помниш....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чрд , Дианче, да си усмихната и щастлива, все с бързите гуми да караш , щерка ти да не те ядосва и от пари да не се отървеш! ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.03.2019 г. at 14:17, maxrpm написа:

Чрд , Дианче, да си усмихната и щастлива, все с бързите гуми да караш , щерка ти да не те ядосва и от пари да не се отървеш! ;)

Благодаря ти, да ти се връща 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Meрси за проклятието, сега щерка трябва да правя , та да не ме ядосва... Ама моята ще паркира оранжевата 120 ка, на място , така че никой да не я ожули и ще отиде да слуша Trash metal , като татко си ! :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Честит рожден ден на Жоро с Тойотата от Пловдив?

Жоре, живот, здраве и щастие ти желая! Весел празник!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и на Жоро с червената Октавия от София!

Психо, жив и здрав, братле, много щастие, радост и рок!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, desislav stanev написа:

Честит рожден ден на Жоро с Тойотата от Пловдив?

Жоре, живот, здраве и щастие ти желая! Весел празник!

Подкрепям с огромно удоволствие! 

Честит празник, адаш! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.