Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bgtransexpert

Mishelle

Мнения и препоръки от клубните фенове

Recommended Posts

Mishelle

Няма пълно удовлетворение за всички наведнъж. На един му харесва едно, на друг друго. На един не му допада нещо, за което друг е твърдо за. На някой нещо му е сложно, което за друг е елементарно. Платформата на форума е подбирана много внимателно и е една от двете най-добри платени на пазара. Всички останали имат доста повече кусури. Затова следва да се приеме такава, каквато е и да се разчита на все по-добри актуализации от страна на разработчика. Които, между другото, са факт.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
joropet

Tapatalk поддръжка ще има ли в новата версия?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Mishelle

Tapatalk е съвсем отделен софтуерен продукт. Възможно е да бъде добавен ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
4е4о

Няма пълно удовлетворение за всички наведнъж. На един му харесва едно, на друг друго. На един не му допада нещо, за което друг е твърдо за. На някой нещо му е сложно, което за друг е елементарно. Платформата на форума е подбирана много внимателно и е една от двете най-добри платени на пазара. Всички останали имат доста повече кусури. Затова следва да се приеме такава, каквато е и да се разчита на все по-добри актуализации от страна на разработчика. Които, между другото, са факт.

Нали темата е за мнения и препоръки - затова си позволих да коментирам някой неща, които са ми направили впечатление. Не съм искал да засегна или обидя никой от екипа, правещ толкова много за форума. Лека вечер и наздраве от мен!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Mishelle

Никой не се сърди :)

Просто обяснявам, защото със сигурност има и други хора, които ги вълнуват въпроси, свързани със софтуера.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
zloQQ

Абе...да попитам...моа ли да “бия лайкове” някак си на дадени мнения? Конкретно питам за темите за задномоторките! Чета всичко там, но понеже нямам какво да кажа/напиша - си трая. Та, поне ако имаше “лайкове” - с удоволствие бих “боднал” по един, всеки път като чета. Така ще има и някаква обратна връзка автора, че се чете и има интерес. Щото ми е тъпо, Коцето да пише, че ще спира да публикува заради липсата на интерес. А пък би било добре за целия форум, потребителите да “оценяват” един вид публикациите/мненията на останалите. Не говоря за рейтинг на даден потребител (а може и т’ва да има), а просто “един лайк” да оставя за нещо, което ми е харесало. Малко като масовите социални мрежи, но пък...защо не? :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Mishelle

Може. Ще погледна през седмицата, ще го активирам и ще пиша тук. Идеята ти е готина :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.