Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнения и препоръки от клубните фенове


Recommended Posts

Преди 1 час, PRR написа:

Саше, супер е, че за теб английския е "матерен", но, за добро или лошо, на този етап официалният език в България е Българския. Съответно се очаква да си го усвоил до степен позволяваща ти да ползваш форума без затруднения. А, ако все още не си, ти предоставяме идеална възможност да потренираш :D 

Майчин, за съжаление, ми е Българския , както и на едно приялче е Руския , който говори перфектен Български , но това не е език за компютър , или телефон. Я си представи линукса конзола на български или телефон на бг.... Друг е въпроса че руснаците са най - лудите хакери и в руските форуми се научава най - много... ;) Тук , докато имаше опция за EN си бях , като у нас , от някви години съм все едно съм на гости на съседа, той ми е сипал ракия, ама аз ракия не пия... :D

 

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 118
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    28

  • PIIIcoppermine

    12

  • 4е4о

    6

  • bega4kata

    5

Преди 21 часа, PIIIcoppermine написа:

Майчин, за съжаление, ми е Българския , както и на едно приЯлче е ....

 

Ами да го беше понаучил, бре Саше! Сега нямаше да мрънкаш ;) 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв английски?!? Форумът щв се чете най-добре в 0и и 1ци и задължително на перфокарти! 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, като не е на дневен ред българският език, имаме раздел Wellcome, там спокойно може да се ползва английска писмена реч.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.05.2023 г. at 17:52, PRR написа:

Ами да го беше понаучил, бре Саше! Сега нямаше да мрънкаш ;) 

Братле , не ме хапи, че съм изпуснал 2 букви в бързината , бях на n-та бира , и все пак мнението ми виждаш, си е същото от години. Седнеш ли пред комп, нормалния език е Английския , пък с перфокарти може да се логваме. А за раздела Welcome, мен, не ми пречат разделите Ице, аз съм българин, искам борда на форума да е на Английски разбираем език.

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, joro-120L написа:

 

Забавно е жорка, но вече не е 76та. "Чужденците", не ходят в Шератон и заплата на големците, не е в долари . ;)

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам пример от живия живот. Този бутон , преди години с 300 зора си го направих , мисля че с помощ от приятел. Сега , убий ме, не знам как става...
23.jpg

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашко, кой бутон, бре чАдо? И това какво общо има с езика?

И е хубаво да внимаваш, какво си отворил като правиш screen-shots, които да пускаш по форумите :D 

  • Объркан съм 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, PIIIcoppermine написа:

Давам пример от живия живот. Този бутон , преди години с 300 зора си го направих , мисля че с помощ от приятел. Сега , убий ме, не знам как става...
23.jpg

Ъъъ... Затвори 2-3 таб-а и "шотни агейн"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, PRR написа:

Сашко, кой бутон, бре чАдо? И това какво общо има с езика?

И е хубаво да внимаваш, какво си отворил като правиш screen-shots, които да пускаш по форумите :D 

Бутона е My content , оригинално го няма, аз си го направих някак си, имаше го в стария форум и с него съм свикнал. Общото с езика е ,че на български не ми върви мисълта , затова го казвам. А , че съм си bookmark нал p**nhub , не ме е срам , така е по - лесно , да си го натискам , вместо да го пиша всеки път, защото тоя саит не се autofill -ва в adress bar -а никога. ;) Останалите табове са няк'ъв тежък метал , в което аз лошо не виждам. Евентуално няма само Burzum и Nervoza...

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taка и така е ясно, че прогрес с езика, няма да има , 'щото админа не иска, поне да ви дам нещо готино. Ей ви едни доста луди гърци ... ;)

 

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това твоето не е прогрес, а регрес: "....аз съм българин, искам борда на форума да е на Английски разбираем език...."
И да бяха само двете изпуснати букви проблемите ти с българският език.....
"Общото с езика е ,че на български не ми върви мисълта ...." - тя твоята май на никакъв език не върви. 

  • Одобрявам 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Logrus написа:

Това твоето не е прогрес, а регрес: "....аз съм българин, искам борда на форума да е на Английски разбираем език...."
И да бяха само двете изпуснати букви проблемите ти с българският език.....
"Общото с езика е ,че на български не ми върви мисълта ...." - тя твоята май на никакъв език не върви. 

И ся , като ме нахейти , че мразя българския език, чувстваш ли се повече българин , Чаво ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ровейки си из ФБ , попаднах на въпрос от анкета - на каккъв език прочетохте упътването на новата пералня:

А-английски; Б-български; В-кой ти чете упътвания?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То стана на "Всеки за всичко", обаче има сентенция:

Истинският мъж чете упътването чак когато вече е късно.

И - в подкрепа на Сашко - упътвания чета само на английски, откакто в българското упътване на колата прочетох "притиснете педала"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Izolini написа:

... упътвания чета само на английски, откакто в българското упътване на колата прочетох "притиснете педала"

Някой, който знае мн. добре български го е превеждал.

 

преди 11 минути, Izolini написа:

Истинският мъж чете упътването чак когато вече е късно.

+1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сега ако за пореден път спонена култувата реплика от Комиците , сигурно десет човека ще ми се обидят ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
На 8.05.2023 г. at 17:24, Izolini написа:

То стана на "Всеки за всичко", обаче има сентенция:

Истинският мъж чете упътването чак когато вече е късно.

И - в подкрепа на Сашко - упътвания чета само на английски, откакто в българското упътване на колата прочетох "притиснете педала"

Най - накрая някой, да каже нещо вярно. То грешката ти е , че въобще си го разлистил на Български. От инструкцията на пералнята , видях само картинката къде се слага течния прах за пране и първо маи я хванах на Румънски... :D

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.