Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнения и препоръки от клубните фенове


Recommended Posts

  • 1 месец по-късно...
  • Отговори 118
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    28

  • PIIIcoppermine

    12

  • 4е4о

    6

  • bega4kata

    5

Тъй дръжте, подкрепям ви! :flag_skoda: :PDT_Armataz_07:

А повечето емотиконки как ме кефят - не е истина! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Феста си говорих с колегите от VW Club за членския внос и въобще за организацията на авто клубовете.

Въпреки, че VW Club са много по-големи и при тях има много дупки....

 

Мисля обаче да обърнем внимание на темата за членски внос.

Сега ще почнете.....ама да не притискаме колегите: КОЙТО ИСКА, който не иска......здраве!

Не може от 12-13хил. потребители- 36-50 да сме дали за внос.

То е ясно, че 12-13 хил. не сме, но сме поне 100 човека редовни и активни....... Да вдигнем малко бройката!

 

Не става иначе (лично мнение). На Феста говорих и с хора от другите клубове и всички са едно мнение.

 

Удобно, неудобно, трябва да се юркат хората....иначе всичко си се зацепва в едно еднообразие и няма никакво развитие. Моментно стават нещата, еуфория и тн....после си влизаме в лежерен ред!

Нали искаме да се развиваме???

Ако всеки от тези 30-50 членове...докара по още член- берекет!

 

Писах на Ицо- Brave heart- веднага ми отговори: НЯМА ПРОБЛЕМИ! Ако може само Юли да му пусне сметката (че аз изключих къде е, а сега нямам време да я търся ) и ги пуска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша от опит с подобни истории с доброволни организации с членски внос - бройката ще се вдигне, когато членовете получават насреща нещо (българите сме така устроени). Примерно всеки нов член получава две лайсни за номер, карта, стикер, химикал и джоб за документи с клубното лого (да речем) или нещо подобно. Освен това са и важни отстъпките, договорени от клуба със сервизи, магазини, услуги и други. Ясно ми е, че с членски внос от двайсетина лева тези неща няма как да станат, коментирам нагласата на масите в общия случай и това, което те желаят.

 

Това, което виждам тук е много съвестна работа и добър продукт, трябва само стотина-двеста човека да повярват и да се доверят и нещата ще тръгнат в посоката на големите автоклубове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися,ако знаеш на колко хора съм раздал и стикери и лайсни без пари,точно с тази цел.....

Всеки казва - Супер,много готино!.....и след това никакъв го няма...

И при ФВ и Ауди е същото-просто са много повече като бройка.

Който наистина го иска,го прави,едва ли опира до пари.Колкото-толкова!

Дай боже да ставаме повече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися,ако знаеш на колко хора съм раздал и стикери и лайсни без пари,точно с тази цел.....

Всеки казва - Супер,много готино!.....и след това никакъв го няма...

И при ФВ и Ауди е същото-просто са много повече като бройка.

Който наистина го иска,го прави,едва ли опира до пари.Колкото-толкова!

Дай боже да ставаме повече!

най-точно казано

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Не съм съгласен "Българите сме така", на всякъде е така! Това не е патриотичен хорум с "националистически" характер. Това е авто форум и организацията трябва да е като за такъв.

Не мисля, че всички очакват някакви "материални" придобивки, някои хора просто искат да са малко по "специални" като членове. Нещата просто трябва да се изговорят и така....

Още преди няколко месеца повдигнах темата, но на бързо ме успокоиха от управата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам какво значение има дали сме автомобилен форум или форум за дамски превръзки. Манталитетът на българина е константна величина, независимо от факта къде се подвизава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...някои хора просто искат да са малко по "специални" като членове...

Е хубаво е, че има и такива, които освен, че не търсят материални придобивки, не държат и да "изпъкват", а си платиха членския внос само за благото на клуба и в помощ на организаторите на различните мероприятия. Освен това Юли реши да отдели членовете в отделна група, т.е. имаше вариант никой да не "блесне"  :derisive:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е хубаво е, че има и такива, които освен, че не търсят материални придобивки, не държат и да "изпъкват", а си платиха членския внос само за благото на клуба и в помощ на организаторите на различните мероприятия. Освен това Юли реши да отдели членовете в отделна група, т.е. имаше вариант никой да не "блесне"  :derisive:

Има всякакви хора, това исках да кажа. Въпроса е че когато се съберат много идеи , то тогава се вземат най-добрите решения...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф - тия клубни теми и терзания са ми добре познати още от 2004 - :unsure:  визирам vw club

всяко начало е трудно и е разбираемо - липса на опит контакти - и т.н

личностните характеристики също са особеност :(

един е безкористен - друг обратно

повечето бяха алтруисти и всичко беше песен - после се навързаха търговски партньори на клуба - започна се с караници . кой има по-голям принос за това и онова

отделно членуваха хора - само заради отстъпките и клубните стикери - въобще не помагаха за организацията на съборите или клубните мероприятия

Отказах се от членство заради проблеми в семейството - нямах необходимото време и търпение за клубна дейност

Положителното там е . че доста се разшириха международните контакти - доста съвместни мероприятия със клубове от съседни  нам държави и дори меката на VAG срещите - Вьортезее

Тази дейност в зависимост от мащабите и целите си - ангажира лично време и изисква поемане на доста отговорности - и както във всяко начинание важи мъдростта - Сговорна дружина планина повдига !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Новия бонус за всички клубни членове е правото да актуализират (ъпват) своя обява на всеки 48 часа (стандартно 5 дена).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Извинете колеги, но не можах да намеря правилата по които се кандидатства за членство в клуба и затова пиша тук.

Ако може да ми пратите линк ще бъда благодарен.

Членството ми в автоклуб не е свързано с желание от облаги. Подаръци не искам - човек или гори за идеята да бъде част от нещо или просто търси повод да "изкяри". Този принцип още ме държи за член на друг автоклуб, въпреки липсата на автомобила, съответстващ на клуба.  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правила няма, колега. Всичко е до желание. Ще се радваме да станеш част от клуба. :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тогава кажете къде да внеса членския внос и къде да прочета правилата на клуба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че се намирате във Варна. Може да се обърнете към колегата bega4kata . На него може да заплатите членския си внос и да получите по-подробна информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тогава кажете къде да внеса членския внос и къде да прочета правилата на клуба.

Имате лично съобщение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че се намирате във Варна. Може да се обърнете към колегата bega4kata . На него може да заплатите членския си внос и да получите по-подробна информация.

Заповядай,ще се запознаем,ще огледаме колата,може да активираме някоя друга екстричка -безплатно за членове на клуба.Очакваме те и да дойдеш на събора или на някоя Варненска среща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Всеки ли е добре дошъл? Въпросът ми е отправен изцяло към Юли!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да Стенли, всеки е добре дошъл. Имаш съмнение ли? Мисля, че до сега никой не е дал повод за друго. Или въпросът ти е на база това, че вчера си ми пуснал в 18:30 лично, а ти отговарям днес по обяд? Не съм машина и отговор на лично в рамките на до ден-два мисля, че е разумен. Твоя го получаваш веднага на следващия ден... Не бих искал да ти прозвучи като заяждане, не е такова. Но на така поставен от теб въпрос не намерих друг начин да ти отговоря ;)

:friends:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де питам само. ... Не го приемам като заяждане разбира се, важното е да се подкрепяме. Ще се разберем на лични и ще действаме: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Супер е това, че има някаква организация. Утре се включвам с превод за членски внос. Твърдо вярвам, че безплатен обяд няма, както и това, че информацията е най-ценния ресурс. Поздрави 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

И аз искам да се включа.

Цената и Айбана същите ли са.??

 

Юли, ще ти напиша л.с. сега,

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.