Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнения и препоръки от клубните фенове


Recommended Posts

В тази тема имате възможност да публикувате своите мнения и препоръки към клуба, както и еветуални проблеми, свързани с него и/или с клубните бонуси от съседната тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 118
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    28

  • PIIIcoppermine

    12

  • 4е4о

    6

  • bega4kata

    5

Хиляди благодарности, Юли! Не само към теб, но и към всички, които се грижите за непрекъснатото развиване в положителна посока на форума и клуба - Пепино, Васко и т.н. :hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, не е важно дали и какви ще са бонусите, важното е това общество да се развива в положителна насока, защото всички от нас участвайки в него го искаме. Много респект от мен за развитието на тази идея и на положените услия на целия екип.

 

От мен с каквото мога да помогна, на среща съм!

 

Само не мога да намеря каде е имотиконката за поклон :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно мнение, нека не се приема за критика.

 

Разбирам идеята с клубната емблема в профила на членовете. Но съвета ми е да се направи по-малка и дискретна. От чисто практична гледна точка, така лявата страна на всяко мнение става с голям размер по вертикала, даже и самото мнение да е един ред. И напрактика се получава едно утежняване и ненужно скролиране.

 

Когато човек го гледа на 20+ инча телевизор няма ядове, ама на малък екран хич не е гот. Особенно неприятно е ако се гледа на екран с ограничена резолюция по вертикала (на нетбук например) и когато човек няма истинска мишка, а трябва да чеше по тъч пада. Тогава се случва в един екран да се виждат 1-2 мнения само и става даже досадно да се джуркаш насам натам докато намериш каквото търсиш. То има и доста други елементи, които влият зле в тая посока де... особенно големите картинки в подписите, но това някак си вече му свикнах... :)

 

Много готино би седяла същата емблемка малка, отляво до никнейма, анимирана. Но не знам платформата дали го подържа като опция. И чисто естетически е по-гот, защото клубното членство не трябва да е натрапчиво, нали така? Според мен е точно обратното - трябва да е дискретно  и ясно различимо за кръга на "просветените".... казано в стил Гришъм.

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо, приемам градивната критика. Но в момента няма да мога да се съобразя с нея. Не толкова защото мнението ми се различава от твоето, в което няма лошо, колкото до това, че вчера си играх с иконката (емблемата) и когато тя е много малка седи някак невзрачна. Затова размерът й е с ширината на Член на клуба. До ника няма как да седи, поне не и на този етап.

 

Обърнал съм внимание и на друго. При този размер на емблемата, аватар под допустиния размер, попълнени град и гараж и съобразяване с размера на подписа, височината на всичко това се равнява на около 3 реда пост. Затова намаляването или изобщо коригирането на емблемата няма да допринесе за това, за което пишеш. От друга страна форума е предвиден за оптимален преглед от екрани със 17"+ размер, а за всякакви нетбуци, джобни устройства и т.н. спокойно може да се ползва мобилната версия на форума. Между другото, на 11", без ползването на мобилната версия, форумът също се визуализира перфектно. А хората с още по-малки екрани така или иначе следва да се примиряват с размера за сметка на теглото, не само във форумите, а навсякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. А мога ли да активирам мобилната версия на нормално ПЦ?

 

Едит:

 

Явно не, защото като съм със слушалката имам къде да цъкна за мобилна, ама с ПЦ-то явно ме познава и не ми дава тая възможност.

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. А мога ли да активирам мобилната версия на нормално ПЦ?

Можеш. Най-долу, има "Смени темата" става оттам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф, да бе... сори за оспамването.

 

Едит: Ама мобилната на ПЦ направо фърчи. Яко!

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние трябва да сме благодарни, че форумът го има и се развива. Това не бива да се приема за даденост. Зад всичко стои ценно, лично време и средства на шепа хора (на фона на всички четящи).

Нека да си пожелаем и занапред форумът и клубът да вървят само напред и да се развиват :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми допада логото, отличаващо "член на клуба" от обикновения потребител. Все повече се гордея, че станах част от клуба. А форума... стана наистина добър, с приятна визия и много по-практичен от преди. Искам да изкажа извинения за първоначалната ми не особено положителна реакция.  :blush:  Браво и евала на всички, които се грижат клуба и като цяло форума да върви напред и нагоре.  :eusa_clap:

Редактирано от Metodiew
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за коментарите. Но ако има критика, и таква се приема. Стига да е градивна и да няма сърдити, ако бъде отхвърлена. Извиненията на колегата Metodiew се приемат, като на тях отговарям с благодарност за решението да бъде член на Шкода клуб България  :)

 

Форума продължава да бъде развиван. Все още не сме достигнали до вида, в който следва да бъде. Но пък лека полека нещата ще си дойдат на място. Същото важи и за клубната страница, линк към която има най-горе, в ляво, на всяка страница от форума. Може да прозвучи нескромно, но мисля, че всички получихме форум и сайт, каквито дори по-големите авто клубове нямат. Разбира се, това се дължи както на сплотения модераторски екип, така и на вас потребителите, без които клуб и форум нямаше да има.

:hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

От днес всичко членове на клуба ще могат да прикачват файлове директно в мненията си. По този начин няма да има нужда да ползвате външни линкове за публикуване на снимки, примерно. Файловете, които могат да бъдат прикчавани са:

 

- снимки с разширение gif, jpeg, jpg, png

- PDF документи.

 

Ограничението за размера на всеки файл поотделно е 2 Мб.

 

За да качите файл, в дясно от бутона Публикувай има бутон Още опции, натиснете го и ще ви се отвори разширения редактор с опция за преглед на мнението, закачване на файлове и т.н.

 

Моля, не злоупотребявайте с дисковото пространство на форума. Качвайте само наистина нужни за мнението ви, форума и потребителите файлове.

:hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

За да качите файл, в дясно от бутона Публикувай има бутон Още опции, натиснете го и ще ви се отвори разширения редактор с опция за преглед на мнението, закачване на файлове и т.н.

 

 

Опция за преглед на мнението виждам, закачване на файлове - не :eusa_think:  :wacko_1: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за техническата грешка. Нещата са оправени ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... членове на клуба ще могат да прикачват файлове директно в мненията си.

 

Юли ,  :hi:  

Специално на мен тази нова опция много ми допада , а определено ми спестява доста време и "цъкане , copy/paste" и т.н. Супер нововъведение :eusa_clap:

 

И за сефте ... :tongue_1:

post-4899-0-74091700-1390385947_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не му е тук мястото , ама незнам къде да я сложа този пост :)

 

 

Понеже не ми отваря нещо сайт-а ама може и проблема да е в моя телевизор , но се замислих дали не би било добра идея да се постави на сайт-а тема с предстоящия VW фест и участието на Шкода клуб-а там. Идеята ми е да се получи нещо като кооперация между двата форум-а , за да може да се генерира трафик към сайт-а и ест да бъдем забелязани от още нови хора :)

Редактирано от roodnb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е добра и ще бъде реализирана. Благодаря!

 

За неотварянето на сайта при теб - проблема ти е локален, сайта работи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам за членовете на клуба да се разреши по-голяма свобода за подписа.

Например:

  • • До 2 изображения
  • • Изображения до 600 по 200 пиксела
  • • До 2 интернет адреса
  • • До 2 реда
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да стане. С изключение на изображенията. Причината е, че 2 х 600 е 1200 пиксела по ширина, което би създало неудобство на хора с по-малки монитори, както и при преглед на форума през мобилни устройства и таблети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм против. В крайна сметка ограниченията в подписа са основно с цел прегледност. Като разрешим големи подписи, дори да е само на определена група, темите пак ще се разтеглят и ще станат трудни за четене.

 

Лично мнение  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смятам, че сегашния вариант е най-удачен откъм прегледност.  Но в крайна сметка както реши мнозинството. :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.