Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сервиз Никси - Николай и Мишо


stivi797

Recommended Posts

  • 9 месеци по-късно...

Здравейте,

Бих искал и аз да се включа в темата с коментари за Никси.

Моята история е следната:

Фабия 1,2 TSI (64000км, 8 месеца след гаранция, сервизирана само в Еуратек)
 - Светва лампата Check Engine и колата се кара в Еуратек на собствен ход.
Отварят двигателя и ми обявяват - "Прескочил зъб на ангренажна верига, надрани цилиндри и повредени клапани (всичките осем).
Смяна на двигател - 7000 лв".
След увещавания от моя страна се съгласиха на компромисен вариант, ако им занеса двигател, те да ми го сменят за сумата от около 3000лв.
И сега какво?
Първият вариант е безмислен, вторият също не гарантира резултати. Колата все пак е на 60к км ....
Трети вариант - звъня на Никси. Той не беше много ентусиазиран и не искаше да я прави. Каза ми че не е отварял такъв мотор.
Примолих му се и му обясних колко ми е нужна в този момент (да не разказвам защо.Той ми влезе в положението.)
Аз бях в Пловдив и всичко ставаше по телефона. Уреди ми репатрак и колата я закара в насипно състояние до неговия сервиз.
При все това, че аз я бях докарал на собствен ход в Еуратек.
След една седмица отидох да си я взема както се бяхме договорили. Ремонта ми излезе почти три пъти по евтино от втората оферта на Еуратек.
В момента колата е пушка и върви доста по-добре от първоначалното положение.
Е с надраскан цилиндър е, но това няма никакво значение.

 

Никси - Голям си! Свърши си перфектно работата - Благодаря!
 
Това е човекът при който спокойно мога да си оставя колата.

 

Сега и другата ми шкода излезе от гаранция и предстои ремонт - отивам при Никси, ако намери време за мен разбира се ;).

 

Една негативна тенденция да загатна - Много е претоварен от работа и не може да смогва на всички.
От там той вече трябва да делегира задачи на чираци и съответно да ги контролира.
А това как ще става - вече нямам представа.     

Редактирано от WDW
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

И аз съм много доволен от сервиза . Въпреки натоварения им график след предварителна уговорка по телефона ми записаха час за вчера и за няколко часа успяха да съживят умрелите 140 кончета на октавията ми .

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Много големи благодарности към Ники, въпреки, че имаше много работа и не бях си запазил час, а директно отидох на място диагностицира проблем перфектно и се справи идеално с отстраняването му в най-кратък срок. Видях снимков материал от причинитела за трудното палене - счупена ролка и изяден ангренажен ремък на половина. Добре, че нямаше никакви други последствия и след подмяната им с качествени части + водна помпа и пистов ремък нещата са си пак както преди.  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Адаша, ми смени актуатор на шкодата. Тъй като кората под двигателя не може да се свали в момента е правил кариес през г...за. Благодаря, за което. Това е много сериозен човек и моля, не злоупотребявайте с това, че се опитва да влезе в положение на всеки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаша, ми смени актуатор на шкодата. Тъй като кората под двигателя не може да се свали в момента е правил кариес през г...за. Благодаря, за което. Това е много сериозен човек и моля, не злоупотребявайте с това, че се опитва да влезе в положение на всеки!

Ники е точен и надежден - спор няма, но това да не се злоупотребява във каква връзка го казваш? Пак ли някакви изцепки с колеги от форума?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не от нашия, но ми се оплака, че някакви герои го накарали да ги чака до 9:30 вечерта защото закъсали и идвали с репатрак. Все пак са могли да отидат и на следващия ден, нали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники ще се навие ли да ми смени радиаторче на парното?

Сега ще прегледам темата за негов телефон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само Ники може да каже. Номера от първият пост е актуален.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Едно голямо БЛАГОДАРЯ на Ники и Мишо за свършената от тях работа по смяната на радиаторчето на парното на Октавията ми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...
преди 35 минути, Stylo написа:

Не мога да се свържа с Мишо, имах му телефона но... сервиза работи ли още? 

Мишо работи отделно от Ники вече. В Нови хан е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Stylo написа:

Ок - може ли коридинати или нещо? Нови хан не ми помага :)

Пратих ти го на лично съобщение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.