Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

@shaft, Венци, златен си!!! Преди около два месеца уж обърнах нета с хастара навън да търся снимки от интериора на актуалното Санта Фе с ръчна скоростна кутия, ама нещо хич не ми се получиха нещата тогава. Явно не съм гледал където трябва.

 

После други неща ми бяха на главата, така и не поднових търсенето. А ти веднага, без дори да съм споменал,  ми намери търсените от мен снимки.

Благодаря ти. Като се видим, почерпката ще е сериозна.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, niki написа:

Проблемът на колегата с бързата Фабия е описан в принципа на Дънинг-Крюгер. 

Ники - виден психолог.. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, нема ли Кодиак за тея при бре? РС? Само питам де :)

А за пистата - там си е. Дрифтят в единия край, от средата към Дупница се редят мотори и бръмчат там. Ако ще се ходи - добре е да е работен ден, че по спомен, уикендите има и мото-делтапланери - не знам така ли се пише и доста народ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, niki написа:

Проблемът на колегата с бързата Фабия е описан в принципа на Дънинг-Крюгер. 

 

Вярвам, че визираш първата част?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велко, има, всичко има.

 

Ама Шкода, поне за момента, ти сипват с чаената лъжичка, Хюндай  ти наливат с кофата и като идеш на касата - парите едни и същи.

Ако бях доволен от това, което предлагат Шкода за Кодияк, изобщо нямаше вече трети месец да му търся алтернатива в този ценови диапазон.

 

Отделно, че подобен двигател с мощност 200 к.с. и пълноприводно задвижване, на SUV, със шест степенна ръчна скоростна кутия при другите марки досега не съм намерил, изключвам Кия, която е евтиния вариант на Хюндай.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие двамата "психолози" сте убийци на таланти .. оставете орела да лети , не го гърмете с базука!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом Иво извади пуканките, значи работата е сИрьозна 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как? Иначе Сашо е стабилен и никога не отказва да помогне. В събота дойде и даде едно рамо, докато обезвъздушавахме фабията. Въпреки че Гената свърши основната работа. И за бързата кола ще се кротне, щото май и той яде пуканки от време на време и се хили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе , язе, щото установих че хора , приятели от години , като сте на живо , никой не храни, не прави забележки, даже "Х" на срещата на НИМ ми каза евала , бате мноо върви, а хората си хранят само в форумите , и затова в форума няма какво да напиша. Аз тук съм сам , срещу армия от писачи. На живо е друго ... ;)

Па на Иво , естествено че бих помогнал, знам какво е да има кой да ти помогне, знам какво е и да няма. Второто е по - гадно. ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aма за шибедаха ,щях да те отсвиря, даже и нямаше да се занимавам с него. :) Не ти е нужен. Бате имаш си климатик , дето си бачка , да си е**.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е вярно! И на живо ти правя забележки. И други ти правят забележки, когато настъпиш лука.

А за шибедаха, друго си е, като са повдигнати двете стъкла и двете щори са разтворени на 10 сантиметра, просто да се изхвърля топлия въздух. Хем слънцето не пече в купето, хем въздуха е по-свеж и липсва шумът, като при отворено странично стъкло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плавате ли, плавате ли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Имам проблем, че задния край на задното стъкло се вдига (панорамата е от две), но не може да се свали от мотора. И съответно трябва ръчно да се свали предното донякъде и клиновете вдигащи задното да се приберат назад с отверка и задното стъкло да се затвори. Иначе отварянето с плъзване на предното стъкло в тавана работи без грешка. Детска болежка на панорамите с две стъкла. Масово ги лекуват, като изрязват зъба на карета, вдигаща задното стъкло и само предното остава да се вдига, но на мен не ми харесва такова решение.

Иначе е благинка при врящо купе, буквално за секунди се разкарва топлия въздух.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, ID A написа:

Не. Имам проблем, че задния край на задното стъкло се вдига (панорамата е от две), но не може да се свали от мотора. И съответно трябва ръчно да се свали предното донякъде и клиновете вдигащи задното да се приберат назад с отверка и задното стъкло да се затвори. Иначе отварянето с плъзване на предното стъкло в тавана работи без грешка. Детска болежка на панорамите с две стъкла. Масово ги лекуват, като изрязват зъба на карета, вдигаща задното стъкло и само предното остава да се вдига, но на мен не ми харесва такова решение.

Иначе е благинка при врящо купе, буквално за секунди се разкарва топлия въздух.

 

Не знам, аз с тая панорама не съм особено щастлив в горещ ден. Търся сянка, а като го отворя и ме пече на главата. Доста ми е гадно. Става за облачно време, иначе е гадно. Много исках панорама, но не очаквах това.

 

Иначе, аз повече питах как е по София след потопа...морето дойде ли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, shaft написа:

Иначе, аз повече питах как е по София след потопа...морето дойде ли.

Мазето на едната сграда е под вода, помпите са изключили. Поне сървъра заработи само с включване на падналия бушон. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, shaft написа:

Иначе, аз повече питах как е по София след потопа...морето дойде ли.

 Венци, обувай Санта Фе-то със зимните ботушки, слагай шапка, шалче и ръкавички, нарамвай ските и щеките и идвай.?
Преспи за чудо и приказ.
Запарил съм чай с коняк, чакам те.?

 

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Кв. Бокар/Манстирски ливади Б, зад бул."България" и точно до Мол "България".

 

Иначе снощи към полунощ, река Искър се премести за около час пред блока ни, беше мощна, буйна и пълноводна и така качествено изми улицата, както водоноските на Софийска вода никога не са успявали.???

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, ID A написа:

И аз не съм слизал до града още ?

 

И по-добре :D При тебе мина ли леко?

 

преди 23 минути, Izolini написа:

Мазето на едната сграда е под вода, помпите са изключили. Поне сървъра заработи само с включване на падналия бушон. 

 

Жената, като отиде на работа ми звънна да ми каже, че цяла нощ колегите са "ринали" вода в мазето, като от потъваща лодка... а там има стока и т.н., хич не е яко било. Веднага, разбира се, я питах за компютрите и всичкото оборудване как е, каза, че сглобявали всичко, защото през нощта, като са видели са разглобили всичко и са изключили тока. УжасТ с главно Т. :(  Сутринта гледах фейсфукнята и ми стана ясно какво ще е... 

 

преди 19 минути, РусенскоВарено написа:

 Венци, обувай Санта Фе-то със зимните ботушки, слагай шапка, шалче и ръкавички, нарамвай ските и щеките и идвай.?
Преспи за чудо и приказ.
Запарил съм чай с коняк, чакам те.?

...

Кв. Бокар/Манстирски ливади Б, зад бул."България" и точно до Мол "България".

 

Иначе снощи към полунощ, река Искър се премести за около час пред блока ни, беше мощна, буйна и пълноводна и така качествено изми улицата, както водоноските на Софийска вода никога не са успявали.???

 

Поздрави.

 

Хахаха! Леле.... аз съм в планината на около 1050м надморска височина, откъм южния склон на Витоша и нямаше такива филми изобщо :D Пффф..... отивам да видя къде е вълнения пуловер... 

 

В интерес на истината, при нас мина доста леко - изсипа се яко и наведнъж, отнесло е част от пътя надолу в другите села, където ремонтират ВиК, но не е нещо страшно. На места асфалтът не се вижда от кал, пясък и малки камъчета. От фейсфукнята разбрах, че е имало и паднало дърво, което са отстранили още снощи, но като цяло около моята къща, квартал, улици и т.н. - всичко изглежда да си е окей. Предният дъжд от преди няколко дни, беше по-силен и разрови пътя пред нас, образува се рекичка, но си го оправихме с лопатите :) Сутринта се сетих и ходих да гледам мазето и няма нищо за щастие :)  

 

Ще видим днес какво ще стане, след като го дават подобно да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В центъра, на площад Македония, снощи се е наводнило мазето, сега се е отекло, но чакаме пожарната да изпомпи водата от асансьорната шахта.

Иначе в Банкя съм нависоко и вода не се задържа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми е изплескал комфорт модула. Няма централно от ключа, прозорци не сваля, огледалата не се сгъват и осветлението в купето го няма. Видях, че мокета под шофьорската седалка е мокър, но по-скоро от към краката на заден ляв пазажер. Което е МЕГА странно, защото няма следи от стичане там (отстрани всичко е сухо), колата няма дупки. Мия я на силна водоструйка минимум един път в седмицата и до сега и капка не съм забелязал. А снощи нивото на водата при нея не е било повече от 5-6-7см. Тоест доста далеч от купето... Оставих я на електричар и чакам присъда :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери ли дали всички прозорци са били плътно затворени? Аз съм се набълбуквал няколко пъти заради леко отворен заден прозорец :( 

Стискам палци нещата да се оправят качествено и евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.