Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

преди 7 минути, malkiq написа:

Представям си, Сашката ако някой ден си купи силна кола, какво ще стане тук... а на срещи не искам и да си представям.

 

 

Въпреки нестандартното ти въображение, тЕ такова нещо е трудно да си представиш

?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, mRt написа:

 

Въпреки нестандартното ти въображение, тЕ такова нещо е трудно да си представиш

?

След повърхностно пускане на въображението ми се прииска да се скрия в мазето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, malkiq написа:

Представям си, Сашката ако някой ден си купи силна кола, какво ще стане тук... а на срещи не искам и да си представям.

 

Той Сашката си има, само трябва да смени дюзите и турбината и да звънне едно телефонче и става 200коня. Още свикваме с 100те. ;)

 

Кофтито е , че в градска среда , първа, втора и си на 50, камера те дебне от всякъде. Както се пееше в песента на Контрол "От всеки храст те дебне кука, вижда твоята сполука!"

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Izolini написа:

След повърхностно пускане на въображението ми се прииска да се скрия в мазето.

Пъзльо!

Иначе в тубата е пълно с клипчета с мощни коли, размазващи се при потегляне. Ако не се е научил дотогава и той ще съсипе мощната кола така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, ID A написа:

Пъзльо!

Иначе в тубата е пълно с клипчета с мощни коли, размазващи се при потегляне. Ако не се е научил дотогава и той ще съсипе мощната кола така.

Това при мен няма как да стане , Ивчо, защото аз умея да карам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, maxrpm написа:

Това при мен няма как да стане , Ивчо, защото аз умея да карам.

Голям залък лапни, голяма дума не казвай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, maxrpm написа:

Ми не казвам голяма дума , карам от близо 20год. ;)


И как точно са близо 20 /двадесет/ години, като аз все около 13 /тринадесет/ ги докарвам ?!?

Отделен е въпросът, че на някои хора и цял живот не им стига да се научат !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, The Best Forman написа:

Отивам за пуканки :)

За да не се разочароваш и да си поискаш парите за билетите

Преди 1 час, maxrpm написа:

Ми не казвам голяма дума , карам от близо 20год. ;)

Ми да не казвам голяма дума, ама той и зaдникa ми си е зaдник от над 40 години, ама това не значи, че е претърпял положително развитие

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За теб незнам Ице , аз твоя задник не го ползвам. Аз съм карал и задно и предно , да не казвам че като се качих на 15 в кола, още ходих под масата ... Оня ден Иво ми каза как ме е бил по каталожни данни, не знам 2005-6 та като взех книжка си мерихме колите на ним на чертата , сега явно ги мерим по каталожни данни , явно времената са извратени. Подканих го да застанем на чертата с великия автомат, човека каза че не било там мястото за това ... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали не е. Хора който са ми давали старт през 2006 та , ми отказват през 2020 ... Маи тогава бяхме по - тъпи и си живеехме по - добре . ;)

 

Отделно че сега не е времето, защото 3та влиза с клизма и трябва да видя къде запира лоста и да го оправя. Ще вкарам 1ва на 100 , вместо 3та и ще си Е** и турбина и све...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм ти давал старт на НИМ и никога не съм се пускал там. Просто да бъдем точни. Като си мераклия, зимай винетка и да се пробваме на магистралата до 140.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се , че ви е интересно, мен това ми е живота, аз така си карам винаги . Наскоро някъде гледах една лепенка или някой ми каза за нея. "Не караш бавно , аз просто бързам". Това за мен е ежедневие. Днес баща ми за първи път кара странната фабия до селото, това е човек който мрази високи скорости, държи той да кара , а да не бъде возен, караше към тях , с приятелката си, когато излезе от Нишава по България на 1ва на цялата газ , осъзнах че не съм сам, млъкнах и се усмихнах. Гордея се с него !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ID A написа:

Никога не съм ти давал старт на НИМ и никога не съм се пускал там. Просто да бъдем точни. Като си мераклия, зимай винетка и да се пробваме на магистралата до 140.

Ти не си , говоря за други от ШКБ, и ти казах - нямам кеш за винетка, вчера се напих и си направих ГО, broke съм до 15 ти до аванс имам 45 лв , а в Четвъртък съм на Gwendydd на концерт в фабриката . Тея 45 лв трябва да са доста разстегливи, последната ми грижа в момента е да накажа няква X3ka ....

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходете на тангентата бре. Там и ограничението е 120(за 20км отгоре никой няма да ви пипне), и винетка не трябва.

П.п. искам да присъствам, ако може :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става. Ивчо си ми е казал , "аз цял живот работя в завод , там са ме научили да спазвам правилата и с години така съм свикнал. " Този човек няма как да го накараш друго. В което няма нищо лошо , аз уважавам принципни хора , защото те обикновено са супер точни. ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо е нещо като чичо ми - кара с 160 бората, ама само ако му се ходи до кенефа и Подуене е далече ... :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз съм стриктен - щом вчера КАТ-аджиите ме провериха , и ми върнаха само документите:lol: Единият вика: ти си чист бре, явно спазваш ограниченията.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що, бензиностанциите си работеха и по врене на карантина „стой си вкъщи”? Алармата ми е на 150.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова си ми приятел и знам че си точен, пък като няма камера , какво сме правили си остава във Вегас :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ID A написа:

Що, бензиностанциите си работеха и по врене на карантина „стой си вкъщи”? Алармата ми е на 150.

Е, на чичо му се сереше и бяхме близо до София ... ;) Пък и то е случка от преди 2-3 години... ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.