Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Някой да ми даде нож за вени .. спед надуваемата жена , фазомера за цигари , сега трябва да гледаме 24 часа как едни големи хора си играят на Льо Ман :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @The Best Forman - Малеее, това го пуснах за 5 Минути и съжалих за изхабения Ток..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, The Best Forman написа:

Някой да ми даде нож за вени .. спед надуваемата жена , фазомера за цигари , сега трябва да гледаме 24 часа как едни големи хора си играят на Льо Ман :(

Ще ги погледаш, ще ги погледаш, пък ще ги откажеш като първите две

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До Дакар има още половин година , но ако него го карат на симулатори и му казват "състезание" , верно ще ме откажат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам , за какво се ядосвате, аз така си карам всеки ден, още с 120ката , после така си карах и макса... Готино е и аз съм гледал Шумахер, ама аз така си ходя на работа, особено ако закъснявам... ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове аз се убедих че съм се родил грешния пол. Ей сега отивам до денонощието , заговорих се с мацката , 50 кила с мокри дрехи

- Взех си нова кола !

- И аз , фабия 1 , ти кво си взе?

- Е46 .

- Супер и колко коня е , коя година?

- 160 коня

- Какъв цвят е ?

- Черно!

- Как го избра ?

- Не знам , избра го тати!

- Продава ли се за някви пари ?

- Взех го за 5-6 , но не се продава!!

 

Извод - малките карат по - яки коли и имат повече пари от мен... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, maxrpm написа:

Извод - малките карат по - яки коли и имат повече пари от мен... ;)


И са, к’во смяташ да правиш по въпроса? Или...нищо? ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, maxrpm написа:

Пичове аз се убедих че съм се родил грешния пол.

Не е от пола. От друго е.

 

Преди 1 час, zloQQ написа:

И са, к’во смяташ да правиш по въпроса? Или...нищо? ?

Ще продължи да търси причината другаде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Vladi_a написа:

Нищо лично, ама щом Е46 за теб е яка кола.... I have some bad news for you :lol:

Що бе, кво му е на е46?

 

Преди 6 часа, zloQQ написа:


И са, к’во смяташ да правиш по въпроса? Или...нищо? ?

Ще продължа да търся причината другаде... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствения + е на клемата на акумулатора :lol:

Пък и в последно време само цигани ги карат....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакъв фън няма в кола на задно, 160 коня, ако ще и 2018-та да е. Сега, ако имаш за фън да се въртиш в кръг на мегдана на село, това е друго........ То и с москвич става :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ти кажа преди с Фабията не ми правеше впечатление на 140 шумът, сега с Х3 дето е 3та цедка съвсееееем различно е с 140. А циганите карат вече всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Vladi_a написа:

Никакъв фън няма в кола на задно, 160 коня, ако ще и 2018-та да е. Сега, ако имаш за фън да се въртиш в кръг на мегдана на село, това е друго........ То и с москвич става :lol:

Колата с задно е истинската кола , аз затова толкова си харесвам 120 ката , там и мотора е на правилното място и колата те прави шофьор , върти се уникално , в снега копае да си е е , колата с предно и преден мотор те прави пенсионер , за 6 години с предномоторка загубих всичките си дрифт умения и сега съм си като гола пушка.... Друго си е на 13км/ч на Българията, да включиш от 5та 3та преди светофара и да овладееш колата на магия, това е опит който няма да добиеш с кола с предно предаване...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, maxrpm написа:

...загубих всичките си дрифт умения...

 

Ай стига бе! Как се дрифти на съединител в завоя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Izolini написа:

 

Ай стига бе! Как се дрифти на съединител в завоя?

С 120ка , на ръчна и с правилния градус на завоя ... Като поеме на врати, връщаш съединителя и мачкаш гаста на 1ва.  ;) С фелиция, не става , като поеме на врати предното се опитва да те изправи и фъна свършва за секунди пак си караш направо.

 

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, Саше... И с едното и с другото се дрифти, ама фъна е в 4х4-то ;) Но и за този фън си има писта, не се прави по улиците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си единствения човек , който може да завърти предно на 360 и то е защото можеш да караш . Още помня 2014та макса ми беше още чисто нов, така както ти го въртя , аз за 6 години не успях . На 21 ви има среща, на странната и свършва ГО на 18 ти, ама ако обещаеш че пак ще ме возиш така, ще си дам последните пари и ще дойда с нея ... В това отношение ти си бог за мен! Ама ако го правим , да знаеш че гумите са от 2012та , то и тея на макса на времето бяха от 2006та... :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, обещавам да НЕ те въртя! НИМ отдавна не е празното място на което можеше да се завърти човек, без да застраши някой. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кола на задно с отворен диференциал е пълен таш@к, но само псевдо-дрифтърите я харесват. Пепи е прав - има си писти за тия работи, и ако някой те повози на дрифт с 4х4 няма и да помиришеш БМВ.

Иначе много се отклонихме от темата, говорех за Е46 специално, което си е засилена жигула. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си карал 120 ка , пич. Задно с заден мотор е ... забавно и лесно за контролиране. ;) От съвременните коли освен бмв , дрифтарите карат субару импреза 4х4 като Ива Русинова , ама това е скучна кола...

 

А за Е46 , честно си казвам , ако имах 6000лв бюджет , колата щеше да е Меган 2 фаза 2 1.6 116коня 2007ма , аз пари да поддържам БМВ нямам, затова казах и смятам , че малките имат повече пари от мен...  ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто не мога да поддържам кола с преден мотор и задно задвижване , то са едни висящи лагери, едни гумени тампони на кардана, едни въздушни амортесьори на бмв , за който аз не съм дораснал още ... ;)

 

Тя затова и Гергана с 530D ката я продаде за части , без документи, после се размаза с едно Ауди А4 , едва оживя ,с бастун ходеше и сега кара на баба си лупото 1.0 мпи с шкодовия мотор ... :D

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз когато съм карал 120-ка, ти сигурно не си знаел, че съществуват тия коли.... 

Но пак разводняваме... :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.