Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Честно казано аз лично не виждам всички нови съединители да издържат на хвърляне при пълна газ (както може да се прави на Голф2 без последствия) , а тия уловки - лънчове и спортни режими при ДСГ кутиите .. да има за к'во да вземем повече пари на шарана ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може да направиш като този човек, един болид в гаража и като ти е кеф, едно кръгче извънградско. :)

https://fakti.bg/avto/410233-cheshkata-policia-izdirva-shofyor-izkaral-bolid-na-magistrala-video

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те се продават и кит коли , които могат да вземат шосейно разрешително (не знам за БГ как стой въпроса) , но на запад хората си ги сглабят и търкалят по пистите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, The Best Forman написа:

Те се продават и кит коли , които могат да вземат шосейно разрешително (не знам за БГ как стой въпроса) , но на запад хората си ги сглабят и търкалят по пистите ;)

 

?

 

Чичо Манчо, забранявам ти да си комуникираш със Сашко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, sharpshooter_ написа:

 

?

 

Чичо Манчо, забранявам ти да си комуникираш със Сашко.

?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, The Best Forman написа:

Честно казано аз лично не виждам всички нови съединители да издържат на хвърляне при пълна газ (както може да се прави на Голф2 без последствия) , а тия уловки - лънчове и спортни режими при ДСГ кутиите .. да има за к'во да вземем повече пари на шарана ;)

 

Могат и още как. Уловката е следната:

При последната генерация Ауди, като нададеш газ от място, колата мисли, тръгва плавно и се изрязва след това.

При БМВ М серията лаунч контрола се заключва след петият такъв. Не знам за колко време/пробег.

И в двата случая е за да не се "окотят".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, sauber написа:

При последната генерация Ауди, като нададеш газ от място, колата мисли, тръгва плавно и се изрязва след това.

За това дърпаш ръчната, вдигаш обороти и се изстрелваш когато @Pepino свали и втората лапа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос за начинаещи физици .. та въпроса е : според вас ако приемем , че може да има еднакви щеки (кльощави хора) и трябва да се пренесе едно пиано на 50 м. и имаме два отбора (единия от трима , другия от четирима) на кой отбор ще му е по-лесно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.09.2019 г. at 21:02, Izolini написа:

За това дърпаш ръчната, вдигаш обороти и се изстрелваш когато @Pepino свали и втората лапа.

 

Тя на следващата генерация ръчната ще се дърпа със swipe през 30 инчовата мултимедия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, The Best Forman написа:

Нема значение , и двете тежат ;)

Ама роялите в повечето случаи имат колела и спира да е въпрос на мускули, а на това кой ще се сети да ги отключи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toя ме вдъхнови ! https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11565594641941766&slink=ciwkn2 Отивам на мивка и днес я пускам , преди да е чукнала 16 000км че скоро ще ги навърти :D:D

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.09.2019 г. at 5:15, Izolini написа:

Ама роялите в повечето случаи имат колела и спира да е въпрос на мускули, а на това кой ще се сети да ги отключи.

 

 

Ко каза, ко ?!?

 

Впрочем, повечето пиана също имат колела, че някои имат и спирачки/блокировки на колелата. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Izolini написа:

@Боре Може, аз от музикални инструменти разбирам колкото прасе от атомна физика.

Лошото е , че прасе на атомна физика може да се научи , ама ти на музика ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, The Best Forman написа:

Лошото е , че прасе на атомна физика може да се научи , ама ти на музика ...

Абсолютно си прав! Слон ми е стъпвал на ухото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра вечер хубави хора. Бутнете едно рамо моля ви- не мога да се оправя с търсачката - знам, че има дискусии относно консумативи кой за какъв двигател е и т.н , но като напиша в търсачката ми излизат 1200 теми свързани със всичко друго , освен това :) Трябва във всеки подфорум отделно да се търси или просто "консумативи 1.9 105" е прекалено абстрактно?

Благодаря! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти никой не създава тема или пост със съдържание "консумативи". Най-често срещания вариант, не само във форума, но и в Гугъл като цяло, е "масло" и "филтри". Защото, например, гуми, крушки, чистачки и т.н. - също са консумативи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Селянина дето ме изпревари сутринта с Кодяк ли беше, Карог ли  беше /бял/ на подбалканския преди разклона за Елин Пелин да се чувства поздравен барабар с родата му до 5-то коляно.

Ако щеш на ролс ройс да се качиш, другарю, ще си останеш прост селяндур.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми прави впечатление, че доста нови Шкоди от горния ценови сегмент ги карат като изтървани от зоопарка. Преди не беше така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.