Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Да! Яко е! Аз само от телефона джиткам и е мнооог добре! Благодаря на виновните!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само @Mishelle е виновен в случая :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че ви допада промяната в цвета. Синьото беше стоково за софтуера и със сигурност нямаше да остане. В момента двата нюанса на зеленото са от общо трите вида зелено, одобрено и използвано от Шкода. Мобилната версия също стана добре. Ще има и още :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре е станало. Поздравления! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.04.2019 г. at 7:54, Моджо написа:

Имам дилема. Другата ми кола е карана за една година точно 1500 км. От които 0 градско. Дося винаги съм и сменял маслото всяка година. Тая година обаче мисля да пропусна. Маслото е хубаво, лонглайф е, бах го не ми се дават пак 150 лв за масло. Следващото и дълго каране ще е пак към 1100 км и маслото ще е на 1 година и 2 месеца..М?

Допълнение. На щеката маслото си е бистро и няма никакво потъмняване.

Ми в крайна сметка ще го сменя :)

motul-8100-x-clean-5w-40-1l.jpg

6 литра пътуват насам от Немско + филтърчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз с кеф си викам - супер , борда е обновен, сигурно вече има и нормален език, който да разбирам, но уви нямаше.. :)

 

А маслото не го сменяй , смятам че качествата му не са си отишли за 1год , това не е м10д , ако си толкова зорлия , смени го след тези 1100км. Поне малко да поизмие, преди да го изхвърлиш. Аз карам 2ра година, не казвам че е добре, маслото е на 6000км, но не мисля че ще прецака нещо, поне е черно и знам че чисти.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Mishelle написа:

 В момента двата нюанса на зеленото са от общо трите вида зелено, одобрено и използвано от Шкода

 

Третия нюанс, да не би да е по-светъл? Нещо по-свежо/светло зелено/ няма ли? Това зелено ми натоварва зрението.

п.п. нещо от типа на фона на бутона "Отговорете в темата"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Моджо написа:

Ми в крайна сметка ще го сменя :)

motul-8100-x-clean-5w-40-1l.jpg

6 литра пътуват насам от Немско + филтърчето.

Ако е лонг-лайф, смисъл от смяна няма. Повечето нали са до 2г  или 30 000км, аз карам с лонг-лайф и сменям на около 15 000км, което като време ми е около година и половина. За съответно 290 000 и 400 000км пробег, и 2-та автомобила, които карам по тази схема, не са дали никакви дефекти или отражения свързани със смазочните им системи, а едната е с известния дизел на Пежо 1.6, който има свойството да запушва маслопроводите към турбината при каране с лошо масло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, joro-120L написа:

 

Третия нюанс, да не би да е по-светъл? Нещо по-свежо/светло зелено/ няма ли? Това зелено ми натоварва зрението.

п.п. нещо от типа на фона на бутона "Отговорете в темата"

Бял текст върху светло зелено се чете по-трудно отколкото когато е върху по-тъмно зелено. Тогава наистина ще товари зрението. Затова светлото е използвано само за единични бутони с цел открояване. От друга страна нито едно от зелените не става за тъмен или изобщо различен от бял цвят текст. Що се отнася до третото зелено - бозаво е. Някои харесват светъл форум. На други светлото им вади очите. Винаги ще има доволни и недоволни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК. Мерси. Не се съобразих с текста. Нали е нещо ново и ми се видя много тъмно. Може и да е въпрос на свикване със зеленото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да искам, от работа минах през нас, да оставя едни неща и чак в рейса се усетих че отивам на Pro-Pain Live, a на гърба ми пише Skoda Club Bulgaria! Така е като си минаваш през вас за 5мин... :D Та фланеката вече е била и на хард траш... Американци я видяха :P

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделям. Не е Шкода, ма то се тая.

Има-няма 2-3000 км и една година. През повечето време седи в гаража.

Филтър купе:

2jg_K1bhb7hGPFnk4sfmoDZSGNOaSQfDDguz0IPH

 

Въздушен:

A83ggM0wFhmk8ozsWRexCAgF5fNcAnNFhXRO8DBQ

 

Почвам поленовия да го сменям два пъти годишно. УжасТ!

Редактирано от Моджо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчисти си гаража :) (това е шега разбира се) .. аз не съм преставал да сменям филтрите два пъти на година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми нормално...Ако ти покажа моите за 5-6 месеца и около 8 000км - черно, та черно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора смяна на купе филтъра на Супърба. Около 10К и около 6 месеца. В крайна сметка това им е работата :)

 

NNKkauJ.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес , дори и баба ме попита:

- Няма ли да ти се износят гумите , ако ги караш така , Саше (на бърнаут зимни гуми на 30градуса температура)

- Ми не, а ако се износят има и други! :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има кит на Смит за конверсия на Голф/Джета до 2010. Предполагам, че ще стане и за Октавия. Действай, наистина ще е уникален проект.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, някой знае ли какво става с магазина Шкода на Сточна гара? Онзи ден минах и по навик си го поглеждам, е помещението беше напълно опразнено... Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Buldim затвори , щото новия тип продаваше домати и краставици. Това е все едно мен да ме сложиш да продавам части за мотокар... Помня една от многото случки в която му се обаждам, на зеленчукаря, и казвам - Брат , ще избягам от работа, ще дойда до 10мин, знам че ти влизам в обедната почивка с 5мин, но ми трябва това и това много спешно. Паля и газ по улица Искър, с колегата съм се разбрал да ме покрие 20мин, отивам там и зеленчукаря вика - ми аз още го търся .... После се оказа че му е пред очите... :) И с любимия му въпрос - "какъв е продуктовия номер?" направо ме убиваше....

 

Съседа , като реши да си прави предницата на шкодата, директно си му казах звънни на Радо в Казанлък и си ги поръчай по Еконта, ще си спестиш време и нерви и поне ще знаеш че няма да има нищо объркано.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

 

Като дълго не влизал, съм възхитен от настоящия дизайн на форума.

Поклон до земята за труда, времето и усилията на всички, които спомогнаха това да се случи.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, това дълго невлизане се опрощава само с нови и чести влизания и писане. А също и с посещение на клубни и форумни срещи. :P

 

Благодаря и се радвам, че ти харесва форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.