Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Имам двама познати, които си поръчаха грейт уол с мисълта, че автомобилите им ще бъдат сглобени от млади български инженери... И двамата после чакаха да им доставят колите от Китай, сглобени от млади китайски инженери.

Мисля си, че тази фабрика в Ловеч е предимно бутикова, с цел единствено да се влезе в ЕС със стока с лейбъл "Сглобено в ЕС".

Иначе не са много калпави, поне засега, Гришата ги подарява масово по институциите, ще видим дали ще издържат теста за дуракоустойчивост в МВР :) :) :)

Редактирано от kamengk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите хора точно пикапи си поръчаха - GW Steed 5 и двата бели. Не, че е проблем де, не изключвам и китайските сглобки да са по-добри от българските ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само Voleex се сглабят в България. При това не сглобка "от-до" ами само отделни компоненти, колкото да се каже, че са сглобени в ЕС

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като бях на тест драйв преди 1,5-2 година, ми казаха, че само пика правили тука, затова много го препоръчваха, защото нямало нищо общо с китайските сглобки :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо гнило около тази фабрика... Дано в скоро време да не ядем шамари от ЕС, че легализираме безмитен внос на китайски автомобили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитат от wikipedia:

Together with the Bulgarian company Litex Motors, Great Wall has a production base in Bahovitsa, near the town of Lovech, Bulgaria, that became operational in February 2012. As of 2012, the factory has the capacity to assemble 2,000 cars per year from knock-down kits, but by 2014 that number may increase to 50,000. Initially only making the Voleex C10, the factory plans to later add production of a SUV and a pick-up truck, the Hover 6 and Steed 5, respectively. Plans for a trial run of electric cars were discussed in late 2011.

Колкото до изнесеното производство - май доста производители го практикуват, с цел избягване на мита, такси и т.н.

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да каже колко би струвала смяна на съединител на Пунто 1.1 бензин 98-ма ? Приблизително...
Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200-250лв. без връзки е масовата цена в София по мои наблюдения.

Ясно, значи в провинцията ще дойде под 200 най-вероятно... Благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравйте, 

искам да ви се похваля!След около 1 година размисъл, днес подписах договор за Шкода Супърб дизел 170коня 4х4 DSG.Това е първата кола, която си поръчвам от магазина и съм много радостен.Надявам се да съм направил добър избор и колата да пристигне по-бързо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл в клуба на чакащите :) На 120 работни дни срок ли ти е доставката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само Voleex се сглабят в България. При това не сглобка "от-до" ами само отделни компоненти, колкото да се каже, че са сглобени в ЕС

 

Вече малкият евтин Voleex C10 е спрян от производство в Китай и не се предлага и на сайта на Litex Motors. Предлагат се доста по-скъпите C20R и C30 - те не знам дали се сглобяват в Баховица. :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравйте, 

искам да ви се похваля!След около 1 година размисъл, днес подписах договор за Шкода Супърб дизел 170коня 4х4 DSG.Това е първата кола, която си поръчвам от магазина и съм много радостен.Надявам се да съм направил добър избор и колата да пристигне по-бързо. :)

Това е комбинацията  :PDT_Armataz_07: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,супер избор.Дай малко повече инфо в нужния раздел-"Представете своя автомобил"

чакачме и снимки после

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл в клуба на чакащите :) На 120 работни дни срок ли ти е доставката?

Казаха, че до 90 работни дни ще е тук.Дано да е така. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://prodavalnik.com/poluoska-za-shkoda-120l-i21688661 че не е ясно за кое окачване е, то е ясно, но как ли е формирана цената от Осемдесет и два лева. Сигурно двата лева са АКМ  :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая година много слушках, ама Дядо Мраз няма да ми донесе бегачка с трилъчева емблема в кръгче, с фейслифтови фарове на Октавия 2... Иначе казано:

 

Mercedes-Benz-C63_AMG_2012_800x600_wallp

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шафте, Мерчо излезе на пазара преди Октавията с тези фарове, доколкото помня.  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо бе... Нали моята е с такива фарове, значи тя е първа :D

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въиии първите 150 км. по магистралата с Фобията и ... не мога да спра да се хиля ... мислех , че съм си взел миксер , а то било пършинг ... пак станах абонат на лявата лента ... мина ме само един циментовоз (карах само със 120) и изкара голям късмет , че на тунела на Правец нямаше пост на Пътна полиция , щото щях да спра и да му дам номера на олигофрена ... май ще взема да си променя мнението за тоз мотор B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.