Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

До "ID A" - 

Преди 10 часа, ID A написа:

Не се усещат, че сериозните инвеститори бягат

Не може да искаш никой да се усеща за каквото и да било, като Народа не се усеща за нищо. Едно Схематично Управление бива подкряно само и единствено от Схемаджии. Нека Генетичният Материал да си извади изводите..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "tuningmania"

Не подозираш колко си прав - статистически.

Държавните служители (90% крадци), схемаджиите, техните приближени и роднини + платените цигани решават изборите.
ДПС са ясни, там или гласуваш, или бой по тиквата и ти вземат къщата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Бих си го купил, определено. :)

 Доста често мъкна някакви неща и би ме изкефил. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, искам да направя една консултация относно поземлени въпроси (тупик, канализация и т.н). Някой сеща ли се към кой да се обърна в гр. София? Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, zloQQ написа:

 

?

 

Това си е поредния brain fart от страна на VAG. Това "нещо" ще пожъне толкова успех, колкото и Amarok-а на VW. Последният е по-голяма рядкост да го видиш от колкото Ламборджини Авентадор. Нито Европа е пазар за такава платформа, нито има с какво да бият марките, които от 100 години правят пикапи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е 100% домашна разработка, която няма как да влезе в серийно производство. Пускат студентите да режат с флекса и каквото се получи. Не ми е ясна и идеята, освен ако искат да подготвят някакви бъдещи дизайнери, които да разбират процеса от идеята до получаването на краен продукт. И при Фабия пикапа преди и сега при Кодияк/Моунтяк идеята за товарен отсек ми изглежда недовършена. Подобен резултат би бил задоволителен за бай Пешо с кварталното гаражче, но автомобилен производител би следвало да се напъне повече и да не се виждат прави заварени парчета метал, оформящи товарното легло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята тук, според мен е, “for fun”. Разбира се, че ще е леко крива заварката и на дали някой търси товарно пространство точно тук - в т’ва пикап-че. Леко ми напомня на Subaru Baja. Концепцията на тези автомобили определено е далеч от “товарен пикап” или “да мъкна и влача”. Виж, да идеш до плажа, да се качиш в планината или просто да пообиколиш насам-натам с компанията - по съм съгласен. Единствено, според мен, е хубаво да е “double cab”, за да може да побере 4-5 човека. Отзад в товарния отсек все ще се намърдат няколко сака. А с подходящи стойки, няма да има грижа за ски, бордове, колела, сърф или каяци... А като е само за сакове - един “hard top” ще го завърши чудесно. 

Лично аз, се радвам на такива концепции и ако имах възможност, точно такава Шкода бих си взел! Кефи ме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм догледал, мислех, че е нещо, което направо пускат официално и повърнах леко в устата си :D

 

Преди 5 часа, ID A написа:

Пускат студентите да режат с флекса и каквото се получи. Не ми е ясна и идеята, освен ако искат да подготвят някакви бъдещи дизайнери, които да разбират процеса от идеята до получаването на краен продукт.

 

Това е, да. Щото суха теория няма как само. Трябва да започнат от някъде :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абеее, в Схемистан доста хора си накупиха Великата Китайска Стена от Ловеч, точно пикапите им, защото цената беше що-годе добра. Сега ги гледам по 40 000лв стартова цена. 

 

Иначе, под мъкнене разбирам - тухли, чували с цимент, теракол, дрЪва от гората, торби с боклуци (изхвърлил съм над 1 тон и има още много) и други такива интересни и не толкова интересни неща, които през последните месеци ми се налага да си товаря в Санта Фе-то ;) Не че не се справя, просто бих ги товарил "извън багажника" /то в това багажник няма да има, нали, ама това е друга тема/...

 

Сега го гледах през компютъра и осъзнах колко е малко, всъщност... В това няма как да се побера, дори :D:D:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ку ти се налага често да мъкнеш - Евдокия Докър (Дачия). 1+1, фабрична газ, климатик, ел стъкла, радио с Блутут и 5 години гаранция - 16000 лв. Обслужваш на 15К за 320-330 лв. и те боли курац. Подопечни са ми няколко такива. Едната я разтривам редовно. На 35К още не е мяунала, а я карам само в лютеницата, щото е мъртва на куче. Но съм вдигал 190 по нанадолнището на Тракия с нея :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахха, те тия са 1.0 SCe има-няма :D А най-готиният е 0.9TCe :D:D:D

 

И това е вярно, което казваш... Все пак не сме в Австралия, нали... и каруци си имаме, няма смисъл от пикомобил :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "sauber" - 190 Километра в Час с "Dacia"? Е на това му казвам "Силно Усещане".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, sauber написа:

Ку ти се налага често да мъкнеш - Евдокия Докър (Дачия). 1+1, фабрична газ, климатик, ел стъкла, радио с Блутут и 5 години гаранция - 16000 лв. Обслужваш на 15К за 320-330 лв. и те боли курац. Подопечни са ми няколко такива. Едната я разтривам редовно. На 35К още не е мяунала, а я карам само в лютеницата, щото е мъртва на куче. Но съм вдигал 190 по нанадолнището на Тракия с нея :D

 

В нашата печатница караха една такава 280 000 км, но беше дизел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми тя е красиво проста кола. Неудобна, пластмасова, друсаща, НО - Няма какво да й се счупи. Моторите са старо поколение, ерго са надеждни. Окачването е двупотопно, но здраво.

Куриерите също ги пребиват от бой и проблеми нямат. Докъра кара МНОГО повече от Кадитата, Доблота и Кангото. И е в пъти по евтин. Естествено на никого не пожелавам да кара такъв таралясник, но за работа е перфектен от икономическа гледна точка.

В Омникар ми разказваха за някаква фирма, която бръмчат също с дизелови и ги товарят с по тон и половина кашкаваш всеки ден. И магарето си го носи и даже пита за още.

Абе Рено и румънците избиха рибата с Дачия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес и аз плувах до бронята на аварийки с 20 по Нишава. Добре че карам Шкода, че да си стигна до вкъщи!!! Иронията е че Нишава реално си е река в Сърбия , това че някой е решил да кръсти улица на нея , която събира ебати локвите , сигурно е съвпадение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не , Нишава събираше вода от България и минаваше през Твърдишки проход , вече по Роженски проход се виждаха части от асфалт... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, maxrpm написа:

Не не , Нишава събираше вода от България и минаваше през Твърдишки проход , вече по Роженски проход се виждаха части от асфалт... :)

 

Саше, Ивчо те поправя, защото горе пишеш, че Нишава е река в Сърбия. Извира в България реката и 40км са в България, останалите 150км са в Сърбия. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе , хванах , но исках да му кажа че това днес си беше пълноводно и тея 40км са само плиткото начало и то не беше в Стрелбище... :)

 

Днес е странен ден, спрях да помогна на закъсала кола, която 100 човека подминаха, и спирам с идеята да помогна на пичагата... за първи път видях мацка да лежи под кола до кръста, жалко че харесвахме едно и също, заведох я до м - комплекта, да си оправи пежото, после ме удави потоп ...

 

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На една моя колежка е колата.
Има сервизна история. Обслужена е преди няколко месеца (ангренаж, масла, филтри)

https://www.cars.bg/offer/c3136675

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера с колегата водихме безмислен спор в който той твърдеше че на Черно Фередже няма как да е имало 14-15 годишни в 01:00 часа в никакъв случай и аз си въобразявам , aз му обясних че малките имат повече пари от нас, друсат и пият повече , защото малолетката до мен пиеше бири 330ки за по 4.80 , много на брой и въобше нямаше проблем с парите, което ме подсети за едно време -

влизам на 15 в селската кръчма в Лесново

- едно бяло виктори и едно кафе! И оная вика

- ти си малък за цигари няма да ти дам! Аз от там

- на 18 съм оная кола отвън е моя .... Лелката вика

- тя е на баща ти (което си беше истина). Викам ок, излизам , качвам се в червената шкода, следва обратен на ръчна и тая само седи и ме гледа , все едно е видяла Господ ... :):)

 

Усилието на лелката беше напразно, отидох до другия магазин и си взех бяло виктори и кафе от там.. :D

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахам, от вчера е така :) даже е по-широк на голям екран, което лично на мен ми харесва супер много - натоварва по-малко очите :) Различен дизайн има - мненията са разделени в правоъгълничета, много е яко :) Кефи ме доста :)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синьото изобщо не се връзваше - винаги съм си харесвал форума в зелено! Браво на който му е върнал цвета!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.