Jump to content
Ако имате проблем с вход във форума, моля кликнете и прочетете. Прочетете повече... ×
skoda-auto.bg     autozone.bg

Pepino

Ежедневни приказки !

Recommended Posts

Velichkov

@igeorgiev82 Й.Илиев е търговеца,а иначе се спазарих за безплатен комплект КАТ и други простотии,както и казах да не ми се свият чедърите от вратите :D 

Ама не стига,че 75к ами и нямали други стелки как да ми дадат втори комплект,ама и тях си ги уредих :D 

Но не е проблема тия 100 или 200лв.По ме вълнува с каското как да процедирам,ще видя и ХДИ както каза shaft.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
igeorgiev82

Ами тогава.........

Взимаш вин номера,модел,марка на колата,година на производство и отиваш при застрахователя,който си избрал.Правят ти каско по тези данни и след като я регистрираш,отиваш пак при застрахователя да ти пусне един добавък към застраховката,вече с регистрационния ти номер

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Velichkov

@igeorgiev82 Въпроса е дали ще искат оглед да се мине при тях за да направят каското.Аз това искам да избегна да ходя да се разправям,а всичко да стане в ЕТ но незнам дали ще стане ако е застраховател с който те не работят.Други застрахователи пък ми искат фактура....аз имам само про-форма сега.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване