Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Колите са НАПЪЛНО РАЗЛИЧНИ.

Едното го търкалях 5 години, другото ми е под задника в момента.

Меган 2 е следващо поколение след Лагуна 2.

Като цяло не е лоша кола, някои болежки са отстранени, други са добавени, но що се отнася до сигурност - Лагуната е далеч по-добра.

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, maxrpm написа:

Колите са едни и същи , мегана лично съм го виждал без броня, когато един камион я изкърти. Просто няма отделно видео с отделно дърво , за всеки автомобил ...Звучиш малко , като един приятел, като ходихме на вземаме старата ми Фабия:

- Абе тука у Враца нема ли кой да им оправи пътя , много дупки ...

- Това не е Враца , пустиняк, това е Мездра!! :)

Доста лаишко изказване. Но Чавдар ти го е казал много точно. Най-малко са в различен клас, на различна платформа двата модела. Няма как да съдиш за здравината не единия и то по-нислия клас, по тест правен с по-високия клас. 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес ме ожулиха , помести ме , никаква реакция . Жената зад мен вика "Снимай го!" . Какво да снимам червен джип, ме е е жулнал на сфетофар и седи ..... Добре, че беше с пластмасова лайсна и го изчистих с разтворител.... , макар че остана леееееекичко да се вижда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.