Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Къде мога да изхвърля стари гуми? Имам 3 комплекта (общо 12бр.), които няма да се ползват. До кофите не мисля, че е вариант. Какво се прави?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има места които релно са пак до кофите,но са определени от общината https://inspectorat-so.org/кампании?content=инициатива-за-събиране-на-стари-гуми-от-домакинствата

  • Благодаря 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, axel написа:

Аз ги оставям в гумаджийницата, където сменям гумите обикновенно.

 

И аз, но това са гуми от служебки. Като ходят да го сменят, не знаят дали да ги оставят или не. И те са се събрали :(

преди 13 минути, skodafen написа:

има места които релно са пак до кофите,но са определени от общината https://inspectorat-so.org/кампании?content=инициатива-за-събиране-на-стари-гуми-от-домакинствата

 

Топ, благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Люлин, на Джавахарлал Неру, на кръстовището с Индира Ганди има гумаджийница, където уж дават по 2 лева на парче (поне така ми казаха). Миналата година оставих 1 гума там, но не съм и питал за пари, просто исках да не отиде за изгаряне, където не трябва. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другари, за колко време пристигат чарколаци от Ауто Док? Поръчах си един сензор за нивото на ксенона, ама никъде не намирам инфо. Има само дежурното инфо "Според зависи от периода и държавата".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, sauber написа:

Другари, за колко време пристигат чарколаци от Ауто Док? Поръчах си един сензор за нивото на ксенона, ама никъде не намирам инфо. Има само дежурното инфо "Според зависи от периода и държавата".

Що не каза че търсиш, имам един в повече от Октавия, преден (ако има значение). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, ghost_rider написа:

Що не каза че търсиш, имам един в повече от Октавия, преден (ако има значение). 

 

Защо не каза, че имаш :D

Нямам представа дали е същият. Уж по part no. съм го взел. По принцип си взимам частите от фирма, ама в случая ми беше страшно неудобно, че направо побърках хората в един момент и реших да пробвам ауто док-а.

Тия сензори са шашави. Производителите изглежда да са еднакви (на системата за регулиране), защото има съвпадение при моя с тези на БМВ и Мерцедес. Но също така в самите марки има разлики. При мерцедес са 3 вида от тия години ?!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.05.2021 г. at 9:16, sauber написа:

Другари, за колко време пристигат чарколаци от Ауто Док? Поръчах си един сензор за нивото на ксенона, ама никъде не намирам инфо. Има само дежурното инфо "Според зависи от периода и държавата".

 

На 15ти направих поръчката, на 17ти тръгна, днес пристига. Доволно  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Цифрата 69 , обикновено носи усмивка на лицето ми. Така стана и днес, когато видях че на 69ти- км от АМ Тракия има камера(там където преминават пешеходци). Първоначално помислих, че новия собственик на Макса му е направил основен ремонт. После осъзнах , благодарение на IDA, че на 29.06.2019, Макса е бил мой! Лъч топлина сгря сърцето ми, сълзица от щастие се стече по поруменялото ми от притеснение лице ,щом видях въпросното НП. Не си спомням въпросната случка, видях че е било "Лятна Шкода среща". В този момент, пред вас, стой величественото и недвусмислено доказателство от ОД Пазарджик, че Шкодите са бързи, и малки спортни коли! Оставям този скриншот долу, за да си спомните и вие за думите ми и всички вкупом да се сетим, колко много кола е макса!

 

Enjoy!

IMG_20210528_160350.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PIIIcoppermine написа:

Цифрата 69 , обикновено носи усмивка на лицето ми. Така стана и днес, когато видях че на 69ти- км от АМ Тракия има камера(там където преминават пешеходци). Първоначално помислих, че новия собственик на Макса му е направил основен ремонт. После осъзнах , благодарение на IDA, че на 29.06.2019, Макса е бил мой! Лъч топлина сгря сърцето ми, сълзица от щастие се стече по поруменялото ми от притеснение лице ,щом видях въпросното НП. Не си спомням въпросната случка, видях че е било "Лятна Шкода среща". В този момент, пред вас, стой величественото и недвусмислено доказателство от ОД Пазарджик, че Шкодите са бързи, и малки спортни коли! Оставям този скриншот долу, за да си спомните и вие за думите ми и всички вкупом да се сетим, колко много кола е макса!

 

Enjoy!

IMG_20210528_160350.jpg

Така се вдига цена

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.06.2019 г. at 0:16, maxrpm написа:

Кръчмата е чук, много вкусно готвят, пловдивчани са много готини хора, там лош човек и бавна Шкода ,още не съм видял, ама 11 не е ли малко рано да сме там, трябва да стана в 9 и да карам с 140 полу заспал, на магистрала, и да внимавам на 69тия км , защото там някви селтаци пресичат магистралата пеша... Искате ли да сме там към 13:00 ?

 

Сашоооо, вържи си конче на пръста за 5ти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз цял ден се чудя, защо съм минал от там с 160, като знам че пресичат пешеходци, но явно по радиото се е паднало Motorhead - Ace of Spades... :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, като сменя актуатора на турбината на Странната, ще може и повече. :):):) Лошото е че преди година не виеше, а вече започна и да вие от това че пренадува... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Ще заменям старата и изморена "Skoda Octavia 1" с по-свежа "Skoda Octavia 1" :) Другата седмица ще я регистрирам. "Viva Italia", няма ръжда:

 

 

20210526_100925.jpg

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.