Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Преди 2 часа, PRR написа:

Въх, въх... А аз още едни 100к не мога да врътна ;( 

 

Еми ти си баровец, караш 99 коли и мотори и после защо не мога да врътна 100к :D 

 

Мани, и аз правя по 9 000км/година....... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама не си прав :( За една година на Джимнито навъртях 8к км, на зеленко 2500км, Мицьо за пръв път му се случи да сменя масла и филтри заради време, а не километри (15к ми е смяната), а NC-то я навъртя 5к, я не. Сумарно за миналата година май нямам 30к км :( Това не ми се е случвало от 2002ра година ... когато прекарах 9 месеца в Атина без МПС :(

Абе крива година беше 2020, да не се лъжем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, за това става дума. Нормално минавам 30-35к годишно, в "силни" години до 45. Миналата тотал щета :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, аз точно за една година от Март 2020 до Март 2021 съм направил 17-18 000км максимум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно зависи кой за какво си ползва колата. Моята от 2016 се ползва предимно по работа, като въртя поне по 1500 служебно на месец. За цяла година обикновено не минавам повече от 2к по моя работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Izolini написа:

Явно зависи кой за какво си ползва колата. Моята от 2016 се ползва предимно по работа, като въртя поне по 1500 служебно на месец. За цяла година обикновено не минавам повече от 2к по моя работа.

 

И по работа не съм ходил никъде. Или отсрещната страна не провежда физически срещи или аз съм въвел временна забрана. Други години имам и 4-5 пътуваноя в Европа. Сега нъц (но грам не ми липсват). Като се замисля, че в Януари 2020 бях на изложение в Мюнхен, на което имаше 20 000 китаеца ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормален пробег 30000км. годишно - от тях 95+% градско в София. За миналата година - 27000 в града + 1000 до морето и назад. Тая ще видим.

Но моята каручка си ми е една за всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните мнения  са за изминати километри  за година.

 

След половин година ще закръгля 70 години, не работя , но за миналата година имам изминати 14 000 км, предимно в София, като два пъти са до Шкорпиловци по 1300 км, с отклонения  за посещаване на исторически и други места и до Карлово и обратно към 300 км.

 

Пиша, за да знаете, чес напредване на годините, ще видите как постепенно се увеличават изминатите километри, къде  за деца, къде  за превоз на възрастни родители, понякога и поради заболяване и налагане да се превозите  до някъде, без да чакате някой да го прави.

 

Бъдете здрави и разумни в управлението на автомобилите си !!!

  • Одобрявам 5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шотик, така е. С годините ставаме все по-зависими от колите. Просто пандемията и ограниченията за пътувания измениха тенденцията тази година, но се очаква нататък всичко да се върне по старо му...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз втора година по ред съм под 10 000 .. миналата бяха под 7 000 поради наличие на второ возило , тази само 7 100 предимно градско .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, PIIIcoppermine написа:

Дали е лоша идея да си купя Тигра 1996та ?

 

Скоро не си имал по-лоша... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, PIIIcoppermine написа:

Дали е лоша идея да си купя Тигра 1996та ?

 

Саши, с музиката дето слушаш няма да се впишеш в тоя анцунг купон, if you get what I mean ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Izolini написа:

Ако ще сменяш пола...

Абе той, Сашко, по едно време и Пежо 206СС заглеждаше.... почва да става съмнителен ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, PIIIcoppermine написа:

Дали е лоша идея да си купя Тигра 1996та ?

 

 

По-добре Калибра ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, не с лошо за Калибра! Това ми беше детската мечта и, ако имах излишни пари и място за дъражне, сигурно щях да се сдобия с една. Особено във варианта с 2.5 атмосферката и 4х4... Буртална комбинация от огромно купе, спортна визия, голям багажник и много подходяща за дълги пътувания... Ех, мечти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, PRR написа:

Ееее, не с лошо за Калибра! Това ми беше детската мечта и, ако имах излишни пари и място за дъражне, сигурно щях да се сдобия с една. Особено във варианта с 2.5 атмосферката и 4х4... Буртална комбинация от огромно купе, спортна визия, голям багажник и много подходяща за дълги пътувания... Ех, мечти.


Огромно купе, за ... двама малки ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Боре написа:


Огромно купе, за ... двама малки ???

Боре, в грешка си. Много е ниска, но реално си е Вектра, т.е. хич не малка кола. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По времето на калибрите аз бях в отбор "Голф" :D Наистина ги гледахме като самолети, особено около времето на първите Бързи и Ярстни. Имаше в Пловдив една зверски тунингована Калибра, с отварящи се нагоре врати... само цъкахме, като я видим. Сега вече са рядкост, и ме радват, като видя някоя на пътя, определено. Но пък голфове още има :D 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.